The WEB-BOT Project

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama

Znepokojivé předpovědi přichízejí také od počítačového programu nazvaného WEB-BOT Project. Tento program údajně prohledává internet a hledá zmínky o budoucnosti. Jeho předpovědi jsou však stejně nejednoznačné jako v případě věštců. Pokud se již nějaká katastrofa stane, tak ji můžeme zařadit do do některé z těch, které tento program předpověděl a to díky nejasnosti jeho předpovědí.

Projekt byl původně vyvinut v 90. letech jako nástroj pro předpověď kurzu akcií. Později však začal shromažďovat i jiné, než obchodní informace. A tím to vše začalo. Předpověděl první katastrofy jako například teroristický útok na USA, ničivá zěmětřesení, či záplavy v Asii. Web-Bot předvídá na rok 2012 ničivou katastrofu, něco co připomíná seskupení planet a hvězdných těles, stejně jako kalendář Mayů. Může se jedna o velkou sluneční erupci, která způsobí vysoké zvýšení teploty a spálí vše na té straně Země, která bude v tu chvíli natočena ke slunci. Přežít by mohli pouze lidé v podzemních úkrytech a také ti na druhé polokouli.

WEB-BOT trochu blíže

Samotný projekt je tak trochu záhadou. Říkám si - když je to takový super program, proč se o něm nějak více nepíše? Proč jej nikde neprezentují? Pokud zadáte název projektu do googlu a necháte si vyjet jen české stránky, tak zjistíte, že bylo nalezeno jen několik málo odkazů a ještě k tomu všechny mají spojitost s rokem 2012. V celosvětovém vyhledávání jsou na předních místech opět jen odkazy spojující Web-Bota s rokem 2012. A když tak přesně předpovídá, proč se neberou jeho předpovědi vážně? Proč na jejich základě nejsou podniknuty jisté kroky, které by dokázaly dané katastrofě zabránit? Otázkou zůstává, zda takovýto program skutečně existuje. Je na světě již více jak 15 let a není o něm nějaká větší zmínka? Ani na Wikipedii? Není to podezřelé? Dejme tomu, že by teoreticky existoval. V tom případě by se choval jako databáze stránek - něco jako vyhledávače - měl by svoji databázi, do které by ukládal obsah webových stránek a následně z tohoto obshu dělal závěry. Jenže! Pokud všichni začali psát o roku 2012 a o určité katastrofě v tomto roku, tak je jasné, že se zvýšila koncentrace těchto článků na internetu, který je hlavním zdrojem Web-Bot projektu. Z tohoto důvodu tomu program dal větší důležitost. Tento program pracuje s internetem a tudíž pracuje pouze s daty, které vygeneruje člověk! Pokud se dohodne větší skupina lidí a umístí různě po webu nějaké články, ve kterých bude zmínka například o konci roku 2010, tak program zjistí zvýšenou koncentraci a na základě toho vytvoří předpověď katastrofy na tento rok. Navíc zdeplatí to co u proroctví zapsaných jasnovidci - jsou napsány tak, že když někdo chce, tak si spojí aktuální dění s tímto proroctvím.

Nakonec přidám ještě jeden typ pro ty co rádi pečou, nebo jen mají v plánu nějaký dort ještě stihnout před koncem samotným - fotogalerie dortů pro vaši inspiraci.

Poslední příspěvky v diskusi k WEB BOT projectu

Celou diskusi naleznete v sekci diskuse ohledně konce světa 2012.Web-Bot Project: Re: Zamyslete se prosím....

Autor: Jano karel | 11.07.2015 00:22:10
Konec světa ? V r. 2012 ??? Pěkná hovadina a mystika. Je r. 2015 ...červenec. Nazdar !!!


Web-Bot Project: Re: Zamyslete se prosím....

Autor: Q | 27.06.2011 21:26:45
Když nebudeme panikařit a budeme se chovat jako inteligenstní myslící lidé a nejako hovadský prasata žádnej konec světa nepřijde...
Ale v momentě kdy budem mluvit skrz hledí samopalu...
...je všem jasný o čem mluvím?? 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty