Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

Reklama
Konec světa pro každého někdy jisrě bude?
Autor: karla | 30.01.2011 17:12:57
Zdravím všechny věřící i nevěřící :-) všichni tu něco píšete,ale já nevěřím ničemu co tu zaznělo.Uměle vytváříte strach,protože každý normální člověk si uvědomuje co se děje a jak se chováme k přírodě a jeden k druhému? Nadáváte si tu do krav a td... Já mám 3 děti 2 své a adoptovaného černouška na dálku a o tom život je.snažím se vychovávat své děti tak,aby se nechoval jeden jak druhý,že po nás potopa!!! Né bůh,ale lidi ničí naší zem.Když se budu bát konce světa tak žádné děti nemám,ale to bych nemohla ani řídit auto a ani chodit po ulici,aby se nic nestalo!!! Začněte řešit jak zem zachránit a né ji ničit a neřešte konec světa,protože až se to stane tak nikdo z Vás už tu nebude:-))) krásný a klidný život Vám všem
Re: Konec světa pro každého někdy jisrě bude?
Autor: Hornikova Kveta | 04.02.2011 18:37:27
Plne s vami souhlasim,zalezi na lidech jestli si tuto nadhernou planetu znici,vzdyt se na ni nebude moct za chvili ani bydlet-je zapotrebi radikalni zmena v mysleni lidi,ale obavam se ze na to je prilis pozde:Buh dal tuto planetu lidem aby ji zvelebovali a ne nicili a proto i on rozhodne co s tim udelat:V Bibli stoji napsano ze clovek cloveku vladne k jeho vlastni skode-je to pravda-hrstka bohatych a miliony chudaku

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty