Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
Opravdu konec světa?
Autor: Marty | 08.08.2010 19:54:34
Přečetl jsem si jen pár názorů a ve většině se píše o tom a samém...můj názor je trochu jiný, jsem ateista ale to neznamená, že nevěřím...nicméně konec světa jak se o něm mluví nikdy nebude, nebude 2000 a ani v 2012. Je to daný liskou stupiditou, veliká většina lidí si neuvědomuje svoji živočišnou podstatu a chová se materialisticky a egoisticky a jsou moc zainteresovaní do svého žití...já mám moc rád přírodu, vždyť je to to nejkrásnější na naší planetě, ale právě ten lidský debilizmus ve většině z nás likviduje tenhle náš opravdový domov, ne ten z betonu a cihel a v tom ten zánik vidím, v tom jak zanikli egypťané, mayové nebo indiáni, protože si za to můžeme sami, nabourali jsme tu nádhernou a křehkou rovnováhu života na naší planetě a ta nám teď oplácí a jako imunní systém se nás snaží vyhubit. Mrzí mne když někdo zabije nevinné zvíře protože i to zviřátko má stejné právo na život jako my. Vždyť když to beru z hlediska vesmíru, tak naše lidská populace, tu dlouho není, těch pár milionů let je v životě této planety jen něco jako tiknutí minutové ručičky na hodinkách. Nevěřím v matematiku ale ani ve fiziku, to jsou vědy jen na základě lidského pozorování...takže další paradox je v měření času jako takovém, ten se začal dobovat jen několik tisíc let pozpátku, tak jak to víte že přesně 2012??? to je otázka co? Nevím jak to bude, nicméně můj 6-tý smysl mi už o vánocích pověděl o velikých vedrech a dlouhých deštích, já to vidím takhle, zabijeme se sami, naše veliká slabina je v potravinách, jsme moc závislý na supermárketech, takže když zkolabuje zemědělství, zkolabuje trh a hlad se přesune z afriky dále, umřeme hlady a žízní, budeme se třílet pro vodu a pro kus žvance, svět nezanikne, jen ze postupně změní na neobyvatelnou planetu...možná po dinosaurech vyhyne i lodstvo a zůstanou jen opravdu vytrvalé organizmy......asi jsem nenapsal všechno,jak jsem chtěl, ale i tak si to přeberte...
Re: Opravdu konec světa?
Autor: deprese | 09.08.2010 17:03:51
Nejsi sám a myslím si to samé. Člověk se moc vzdálil od přírody a přiblížil k technice. Kdyby však z ní vzešlo něco pozitivního pro přírodu. A věřte, že by mohlo. Místo toho dýcháme výfuky z motorů, stavíme betonovou \"přírodu\" a myslíme si, jak jsme dokonalý. Myslíte si, že dokážeme odvrátit tropická léta se silnými bouřemi a chladné suché zimy? Neřikám, že to příjde hned, ale za čas příjde, pak po druhé a najednou to bude natrvalo.
Re: Opravdu konec světa?
Autor: Vladislav Hohenkreuz | 10.08.2010 21:47:29
Těžko říct,jestli přijde konec světa tak,jak ukazuje film,nebo počítačová animace Japonců,kde se s naší planetou srazí záhadná planeta Nibiru,jenž prý opravdu existuje.Různá proroctví tomu nasvědčují,hlavně takových,jako Sibila nebo Nostradamus.I když oba existovali nepředstavitelně dávno,přesto se jejich předpovědi většinou vyplňují a nebyli jediní.I vědci některé skutečnosti připouštějí.Speciální počítač pro NASA,určen zcela na něco jiného,k tomuto závěru došel a jiné prognózy k tomu směřují.Těžko říci,zda věřit nebo nevěřit,ale spíše bych čekal,že se něco bude dít,ale zda to bude až tak drastický konec,kdy bude celá planeta pokryta žhavou lávou a veškerý život zmizí,to nelze tvrdit,ale kdo ví.Podle proroctví bude více povodní,sucha,tornád,požárů atd.To se bude stupňovat a vidíte,již se to děje.Rok od roku horší.
Re: Opravdu konec světa?
Autor: david | 09.07.2011 21:11:20
hele ta Sibila to predpovidala na 4 husy roky tj. 2222 ale jinak moc hezky
Re: Opravdu konec světa?
Autor: Žaneta | 21.12.2011 22:51:13
opravdu bude konec sveta?aproc?proc se to vse deje?
Re: Opravdu konec světa?
Autor: Zaneta | 21.12.2011 23:00:26
bude nas to bolet?
Re: Opravdu konec světa?
Autor: hmhm | 17.08.2010 19:25:08
můžu mít dotaz jsi-li vegetarián??? já jen že když je ti líto zvířátek který umřou.....
Re: Opravdu konec světa?
Autor: Rozi | 07.09.2010 15:05:51
To máš skutečně pravdu, ikdyž mnoho informací co jsem zhlédla na internetu,dokazuje,že roku 2012 se opravdu něco stane! A je to na základě vesmíru,v tomhle ohledu nezáleží na nás,je to dané osudem co se stane. Lidi toho napovídají mnoho,nevím čemu mám věřit,je mnoho teorií co se toho roku stane. Musíme počkat a pak se uvidií

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty