Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
otevři oči a přemýšlej....
Autor: bubu | 03.03.2010 15:04:43
konec světa - dobře. s katastrofou to nemá nic spolešnýho.... mno. povodně jsou poslední dobou každý rok počínaje Troubkama, je vychřice... , dál, extrémní zima, extrémní této.
Pokud konec světa tak jen díky nám: Lhostejnost, závist, žárlivost, zlost, lidská naivnost a blbost. to tu je a to ná poučí...
Re: otevři oči a přemýšlej....
Autor: katka | 03.03.2010 19:51:29
a kdy tahle lhstejn, závist, žárlivost, zlost apod. nebyla?? tohle vše v lidské přirozenosti, bylo to tady furt, tak proč ten konec ted? a ne před sto lety? tohle není žádný vysvětlení ani důvod.. já vim že tyhle poměry jsou děsné ale jsou pořád stejné od základu lidstva
Re: otevři oči a přemýšlej....
Autor: Natalia | 08.03.2010 16:01:36
co bude z lidmy jak je chcete zachranit ?? je vam asi jedno ze strasite lidi ?? jak jim chcete pomoct to nechate jen tak zemrit stovky nevynich lidi?? a vlastni krk si zachranit palte do pice @@@\'
Re: otevři oči a přemýšlej....
Autor: Drakert | 08.03.2010 22:47:36
Ja nikoho nestrasim jenom rikam svoji verzi
navic stou nevinosti to asi taky tak horky nebude
a proc bych mel nekoho zachranovat ridim se heslem KAZDY SAM ZA SEBE
Re: otevři oči a přemýšlej....
Autor: katka | 21.11.2010 13:59:20
čím dál víc mě udivuje jaký slovník používají holky, přijde mi že jsou daleko sprostější než kluci, jasný- heslo SÁM ZA SEBE... to udělá každý až na to přijde.
Lidi nestrašíme, lidi se straší sami tím že věří filmovým trhákům a pokládají to za pravdu
mimochodem co bysme se měli my nějak snažit zachránit lidi... když konec přijde tak stejně přežijou jen ti nejbohatší a nějakou tu \"lůzu\" jako jsme my zachraňovat nebudou... Takže nevim proč nás posílaš do píči!!

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty