Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
Osobní názor
Autor: Onarr | 11.09.2009 22:09:59
No nic tak já taky přidám svůj názor. Buď se snaží někdo lidmi manipulovat, nebo to je prostě nějaká fáma, kterou vypustil někdo v hospodě u piva a díky internetu to dorostlo do takovýchto měřítek.
Půda je pro to ideální.V televizi je to samá černá kronika a tak v lidech vzniká pocit že svět jde do sra*ek, ale ono spíš není o čem informovat, protože společnost je stereotypní.
Re: Osobní názor
Autor: Brucce | 12.09.2009 08:45:24
Dobrá i kdyby nic nemělo přijít...Ty vidiš dění ve světe optymisticky?Jako že je všechno dobře?Tak jak má být?Normálka?
Re: Osobní názor
Autor: Onarr | 12.09.2009 13:45:43
Četl si vůbec můj příspěvek? Btw jak má všechno být podle tebe? mají se všichni držet za ručičky? mít se všichni rádi? Na to že svět nikdy nebude dokonalý se přišlo už dávno. A to že se tady budeš trápit a říkat že svět jde do hajzlu? Myslíš že tím něčemu pomůžeš, že o tom budeš přesvědčovat ostatní? Já si kvůli tomu fakt podřezávat žíly nebudu.
Re: Osobní názor
Autor: Brucce | 13.09.2009 21:55:59
Až šestou větou jsi kapnul,ale jenom části.Já se tim trapit rozhodne nebudu.To ale neznamena,že mi to je jedno jak ten svět vypada...Přesvědčovat?Ja jenom normalne reaguji na diskuzi tak jako ty.V tom připade tu přesvědčuje každy.Nicméne rezignovat v živote proto,že věřim že ten konec je nyvyhnutny,nebudu.Spiš naopak.Jo a jestli se maj mit všichni radi?To se ptaš?Neviš?Má být podle tebe nenavist mezi lidma?!Na tvoji otazku odpovidam ANO maj se mit radi.Když odpovidaš ty že ne tak jseš spokojenej se všim co je okolo.Jina otazka už je jestli je možne toho dosahnout.

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty