Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
změna- jsem rád
Autor: Brucce | 25.08.2009 22:33:38
Jsem rád že ,,konec světa,,přijde.Tenhle život co žijeme stěži možno považovat za skutečnej život.Kdo řika ,že si uživa vlastne utíka před realitou života do ,,nejakého,,užívání.Každy den ale přichazi probuzeni...Jo da se na to i nemyslet a teda-zavirat oči před skutečnostmi ktere nas posunuji bliže k tomu dnu ktery všecho razem,,ukonči,,Nebo si nalhavat tim že budeme se snažit být optimističti,mít veselou mysl jakoby se nechumelilo.Ale ono se chumeli a hodně.Kdo ma recht ten si to přizna ,a to je dobře.Je lépe být připraveny a nečekat jak to telátko......Že se nic neděje??Nic?!Denně hladem umíra 30000děti hladem.To je nic?Už i tohle by malo stačit.A co valky..neumiraj jenom vojaci,ale ženy a deti-trpí.Znama fin.katastrofa,ma vychodisko?Terorizmus ma vychodisko?Pandemie a nove nevylečitelne nemoci.A co oteplovani,ekologicka krize,nedostatek pitne vody...atd.Koukali jste na youtube,video-KOLONIZACE SVĚTA.?Jake ja rešeni tohoto problemu.Umite si představit k čemu by tovedlo,kdyby nepřišel konec světa?Je dobre že se umite zastavit a PODIVAT SE KOLEM lépe bude připravenym..Totiž tento uhoneny ,neboli konzumny spusob života,působí že člověk nema času vidět tu pravou realitu doby.Doufam že mi to neuteče.......................víte co bude pak?
Re: změna- jsem rád
Autor: sabakugaara | 26.08.2009 23:14:54
Reknu asi tohle snazim se zit zivot tak abych dosahl sveho cile a myslim ze je to spravny cil nerikam ze si uzivam ale ziju svuj zivot jak nejlip umim proto si myslim ze muj zivot se da nazyvat zivotem. S tim uhonenym zpusobem zivota ses trefil vsude vidim lidi jak chvataji a kdyz ja nechvatam tak mi za to otec jeste vynada nebo rikaj ze du jako priposranej jenom proto ze nechodim tak rychle jako oni. Nechapou ze zivot neni jen o chvatani materialiste se porad honi za penezi proto nemuzou pochopit ze je taky nekdo kdo nechvata a ze muze mit jiny smysl zivota nez vydelavat penize. Je smutne kolik deti dene umira ale stim ja ted nic neudelam tak aspon muzu snazit zlepsit sebe. Hlavne prosim nerikej ze kazdy rika ze nemuze nic udelat je mi teprv 15 nemuzu pomahat detem v africe
Re: změna- jsem rád
Autor: Brucce | 27.08.2009 19:37:17
Ani ty ani ja nemůžu moc znatelně pomoct dětem v africe,věřim,že kdyby sme tu možnost měly,určite spousta lidi by to udelala.Přesto musim řict že je omnoho vic lidí těch,ktěři by to neudelaly.Myslet na sebe to je heslo mnohych.Dělat si co chceme bez toho jak to ovlivni,nebo,poznači život jinych.Ja,Ja,Ja.Empatie?Nicméně,abych nebyl jenom kritik,je mnoho organizaci a jednotlivců kterych to lhostejnymi nezanecha.Přispivaj k mnoha pozitivům.Globalne se to ale zvladnout neda,zřejmě i proto musi přijít Konec......Je ti patnact...snad jednou budeš mit rodinu,a pak se budeš divit proč se nada chodit pomalu.Jak uvažujici člověk budeš hledat odpovědi...Co se tyče te necitlivosti lidi,je to vidět v každodennim živote.Malokdo se už umí hezky usmát.A když se nekdo zepta jak se maš,tak ho vlastne ani nezajima odpověd,jelikož hned pospichaj aniž by vyslechli,jeho situaci.Vnimat lidi a přirodu to chce se zastavit.Zivot nas tlači neuprosne do jinych mezi,sme slabí.Musí přijít Konec............co bude potom???
Re: změna- jsem rád
Autor: sabakugaara | 27.08.2009 21:39:28
Jo to rika kazdy ja nemuzu nic udelat polozim otazku rikas kdby sme tu moznost ale nekdo tu moznost ma. Jak to ze ji ma? Kazdy ma sanci si to zaridit tak aby tu moznost mel. Nerikam ze jsem to ja ale urcite se budu snazit nejak pomoct ale zatim nevim jak. Jo vetsine lidi je jedno co bude s druhyma jejich nevetsi laskou jsou penize a moc ale jsou tu i jini. Rodinu nechci neni to nic pro me ode me by bylo nezodpovedne mit rodinu. za prve: 1.mam moc rad svoji svobodu do ted jsem chodil ze treba holkama s toho se dvema jsem zacal chodit vecer rano jsem si rikal co jsem to udelal za blbost a rozesel jsem se snima(ale jsem moc srab abych jim to rek vymysle jsem si ruzne vymluvi) se treti jsem chodil tri tydny po tydnu me to pretalo bavit kdyz chtela chodit do kina atd.. ale byl sem moc srab abych ji to rek tak jsem to udelal aby se rozesla ona se mnou. 2.Nejsem ten tip co by spravne vychovaval sem nejstarsi dite a mam 2 sourozence vychovavam asi tak stejne blbe jako moje rodice a jsem si toho vedom a stejne stim nic nedelam protoze jsem moc sobec na to abych si na ne udelal cas. Jinym lidem umim pomahat ale vychovat to ne. Ale aspon si to uvedomuju a proto deti mit nebudu. 3.Staci se podivat na moje rodice a hned me chut na manzelstvi prejde otec pracuje 12hod dene pride vecer koukaj se spolu na televizi tot vse jinak porad jenom nekam chvata a je ve stresu obcas jdou teda na veceri ale stejne je to blby. Kazdy vztah neni takovi ale proste nejsem rodiny tip mozna reknes ze deti mit nemusim ale i bez deti byt z manzelkou me taky nelaka asi existuje nejaka se kterou bych moh byt a mozna sni i mit deti ale pochybuju ze takovou potkam. Navic predstava ze az budu dospeli a dostuduju tak si krome prace budu moct delat co uznam za vhodne predstava te krasne SVOBODY je nadherna. Ale nehodlam se celi zivot jen valet jen se chci veovat vecem ve kterych by me vztah brzdil ale nespociva to v tom mit co nejvic penez atd... to me nezajima. Ja se taky neumim hezky usmat(ted myslim usmev ne smich jako takovej s kamosema se smeju casto a rad ale usmev proste nezvladnu). A neni to tim ze jsem necitelny ale neumim vyjadrovat city. Vetsina lidi ani tech co me znaji cely zivot o me moc nevi nechavam si vsechno v sobe na svete je jenom jediny clovek kteremu se sveruju a toho jsem poznal pred 6mesici. Jinak muj nazor na konec sveta je ze to nebude konec sveta ale konec veku skonci vek ryby a zacne vek vodnare
Re: změna- jsem rád
Autor: Brucce | 28.08.2009 23:11:07
Nemalo jsi toho už zažil a viš uplně jasne co chceš v budoucnu.Svoji budoucnost můžeme ovlivnit už nyni,nicmene se divim jak to že se neumiš se srdce usmat když vnimaš všechnu krasu kolem sebe a nejsi materialista.Jak tedy pomůžeme tym kteři to potřebujou.....mnohdy my sami potřebujeme pomoct.Vratim se k detem,kolik jich denne umírá.Stači jim dat jidlo a pitnou vodu.Někdo vypočital,že kdyby všichni špičkovy sportovci-fotbal,hokej,golf,box...věnovali měsični plat,ktery by jim neschazel,tak tyhle věci by byli vyřešené.Kdyby svět dal investice ktere da za jeden den na zbrojeni,rozvoji afriky tak by byla na urovni europy.Jenže k tomu nedojde.Musi přijit konec.A svoboda?Je dnes někdo svobodny?Kdo ten co ma malo nebo ten co nema nic?Je tak hodně faktorů ktere nas o svobodu obiraj.Můžou to byt i nazory lidi kolem nas,jejich chovani...Chodime do školy do ktere nechceme,jsme v praci kterou nnenavidime,jsou manželsví ktere zotročujou.....Je důležite se pořad na něco těšit.My můžem,n konec těchto věků.Vážne to nebude brat každy to se ani neočekava,naopak.
Re: změna- jsem rád
Autor: sabakugaara | 29.08.2009 08:04:35
K tomu ze se neumim ze srdce usmat je jednoduchy duvod ktery resim a nakonec snad vyresim. Pravdou je ze nemam rozum(hlavu) a cit(v harmonii) vsechno co pisu je intelektualne vyvozeno v necem jsou mozna city ale ostatni je vyvozeno intelektualne. Proste treba ctu o nekom koho zabili JA(mysl) si reknu chudak ale telo to tak neciti a v zadu se ozve tichy hlasek to mu patri(i kdyz ted uz ne tak casto mozna jsem to uz trochu zlepsil). Nejsem zadna rozdvojena osobnost jen jsem prodelal rychlou zmenu a cast meho ja zustala pozadu.

Ja tedka treba pudu na skolu na kterou chci a pudu delat to co chci. Nazory a ciny lidi nas omezuji jen kdyz jim to dovolime me leta sikanovali(i kdyz ja taky spoustu lidi psichycky napadal) ale v 9tce toho nechali protoze jsem jim nedal duvod aby me sikanovali neragoval jsem na jejich urazky atd. Uz jsem k zivotu nepotreboval utrpeni. Ja tu sikanu predtim vlastne potreboval kdyt co bych bez ni delal na koho bych si bez ni stezoval kamosum? Kdyz se naucis nebrat si veci osobne tak te nazory jinych nebudou omezovat. Jinak ja se na nic netesim nikdy ziju pritomnosti a to je cesta ke stesti. Protoze netrpis minulosti ze ktere ses uz poucil a nemas strach z budoucnosti ktera nakonec stejne pride i kdyz na ni nemyslis. A ja si probojuju cestu ke svobode treba jenom rozumem.
Re: změna- jsem rád
Autor: sabakugaara | 29.08.2009 08:06:16
Jo jeste jsem zapomnel zatim nevim jak pomoct tem kdo to potrebujou. Ale budu hledat reseni
Re: změna- jsem rád
Autor: Brucce | 29.08.2009 20:28:29
Podivej se tak takhle.Ja mam praci ktera mne bavi a uživy mne aj mou rodinu.Jsem zdravy ,teky moje rodina.Jsem vesely a rad radost rozdavam.Vnimam přirodu kolem sebe.To mne ale nedela nevnimavym.Nejsem spokojeny,ne se svou situaci ale se situaci mnohych jinych.Ja jim ani ted ani v budoucnu rukolapne nedokažu pomoct.A nijaky jedinec taky ne,pokud ano je to kapka v moři.A zlo z lidskych srdcí nelze vykořenit.Tam je třeba začít u lidskych srdcí.Přesvědčte lidi aby se změnily.Ne to nejde,každy si hned klade otazku a proč ja a co tamten...Kdyby konec přišel z lidskeho zdroje byl by to KONEC.Jak ale tu někteři psaly bude to začatek nove éry.Ne člověk se o to postara...
Re: změna- jsem rád
Autor: Sabakugaara | 30.08.2009 01:34:10
Tak ja si na svou situaci nemuzu stezovat sam o sobe jsem ted naplnen mam smysl zivota a cil a zatim si jdu. TO co bych chtel je skoro nemozne. Nelze vykorenit zlo ze srdci? Jak je mozne ze js se dokazal zlepsit(nerikam ze jsem dokonaly mam nespocet chyb) ale uz nemlatim holky,nedelam ze sebe debila a nebuzeruju sveho nejlepsiho kamose a vsechny okolo. A prestav si ze to zacalo tim ze jsem si v casopise precetl clanek o hypnoze tak jsem si o tom neco hledal tim jsem se dostaval k jinym vecem az jsem se dostal k necemu co mi pomohlo. Uplne na zacatlu mi nikdo nepomoh to az tak o mesic pozdeji. Jo bude to zacatek noveho veku vim to na 100% vim ze tohle mi mozna vyctes ze jsem jako ty co rikaji ze konec sveta proste nebude ale ja to vim(je jedno jak ale nejsem zadny vestec a nevynikam a zadnymi zvlastnimi dovednostmi). Ale i presto to bude nebezpecne muze totiz vypadnou elektromagneticka komunikace ale na druhou stranu to bude zajimava udalost kterou myslym jeste nikdonezazil.
Re: změna- jsem rád
Autor: Sabakugaara | 30.08.2009 01:34:11
Tak ja si na svou situaci nemuzu stezovat sam o sobe jsem ted naplnen mam smysl zivota a cil a zatim si jdu. TO co bych chtel je skoro nemozne. Nelze vykorenit zlo ze srdci? Jak je mozne ze js se dokazal zlepsit(nerikam ze jsem dokonaly mam nespocet chyb) ale uz nemlatim holky,nedelam ze sebe debila a nebuzeruju sveho nejlepsiho kamose a vsechny okolo. A prestav si ze to zacalo tim ze jsem si v casopise precetl clanek o hypnoze tak jsem si o tom neco hledal tim jsem se dostaval k jinym vecem az jsem se dostal k necemu co mi pomohlo. Uplne na zacatlu mi nikdo nepomoh to az tak o mesic pozdeji. Jo bude to zacatek noveho veku vim to na 100% vim ze tohle mi mozna vyctes ze jsem jako ty co rikaji ze konec sveta proste nebude ale ja to vim(je jedno jak ale nejsem zadny vestec a nevynikam a zadnymi zvlastnimi dovednostmi). Ale i presto to bude nebezpecne muze totiz vypadnou elektromagneticka komunikace ale na druhou stranu to bude zajimava udalost kterou myslym jeste nikdonezazil.

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty