Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
*23* ano, či ne...
Autor: dave | 06.08.2009 21:57:07
Nazdar strachoprdi (jen někteři). bylo a je hodne predpovedi ohledne roku 2012 (uz jsem se tady zminil o te bulharske věštkyni), nicmene berme zivot jaky je... Vzdyt neni to nadhera stravit např. nedelni odpoledne při peknem pocasi v prirode?? Ach tomu se ani neda verit ze by neco hrozilo... Pan Buh nam nadelil takove poklady a bohatství, ze je neuveritelne ze by to s nama myslel spatne... ted neberu v potaz globalni oteplovani a takove cypoviny... jo a ze by to melo naky hlubsi krestansky podtext, to asi ne ale jak rikam: BERME ZIVOT JAKY JE... :-)
Re: *23* ano, či ne...
Autor: sabakugaara | 09.08.2009 21:32:09
Libi se mi tvuj nahled na zivot stravit odpoledne v prirode je nadhera. Ale aby za chvilku nejaka priroda byla jestli lide budou pokracovat v tempu ktere nabrali. Je pravda ze by lide meli zit pritomnosti a nebat se budoucnosti. Me tohle tema spis fascinuje nez desi. Jedine co se mi nelibi je ze tu urazis lidi kazdy hold neni statecny ale to neni duvod abys tu nekoho nazival \"strachoprdi\" kazdy se neceho boji i ty ja to priznam bojim se pavouku a obcas i tmy klidne si mi rikej strachoprd. Ale konce sveta se nebojim. Co ma prijit prijde ale mi to muzeme ovlivnit

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty