Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
Konec...
Autor: Buros | 02.08.2009 14:56:05
Matouš 24:36 O onom dni a hodině však neví nikdo, ani andělé v nebi, ani Syn; jenom Otec sám.
Věřím Bibli, takže žádná Sibyla, ani Mayové..konec světa může přijít kdykoli klidně i zítra..příští rok...a když na něj budete připraveni, tak se ho nemusíte bát.
Re: Konec...
Autor: sedmapecet | 03.08.2009 20:04:17
Čekala jsem, zda někdo vytáhne tento citát a ještě bychom si mohli připomenout panny, které vyčistily lampy své...zkrátka kdo je připraven, není překvapen :-) Jenže připravených má být poměrně málo - dříve jsem se s tím tak nějak neuměla srovnat, ale teď se ani nedivím...lidi prostě změny nemají rádi, jenže v životě nás nečeká jen to, co bychom si přáli...bez překonávání překážek není žádný cíl, někdy je to únavné, ale já vnímám, že je pravdivé tvrzení, že kdo tluče, tomu bude otevřeno....
Re: Konec...
Autor: Ruda | 03.08.2009 20:57:57
Ano souhlasím s tebou Mt 24/36 a je to bez komentáře,Satan vždy převracel Boží slovo.Hospodin řekl,že nikdo neví ani dne ani hodiny a Satan na to,že ví dne hodiny i sekundy.

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty