Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
uvaha
Autor: Jikov | 09.07.2009 16:33:17
Ja si vykladam proroctvi 2 způsoby. 1) ti co vidi tu budoucnost cestuji svou duši do jine dimenze( paralelni svet) 2) ti lide co se dokazou dostat do jine dimenze dostavaji tyhle informace od jinych bytosti jako varovani( duchove,zemřelý, nebo tak nejak- tzv pro ne je čas relativni a netykaji se jich časove i fyzikalni zakony) .. je historicka zminka ze Hitler pouzival nostrodamovy proroctvi aby dokazal ze zvitezi a spojenci zas ze Hitler bude porazen.....ja si myslim ze proroctvím se neda řídit jelikož by jinak nepredpovedeli budoucnost(pravdepodobnou budoucnost) jelikož by i videli ze se manipuluje s jejich proroctvími...sam nostradamus psal ze lide nebudou jeho proroctví rozumet a pochopi je az bude pozde. takze videl ze si lide ctou ale spatne interpretuji.. Svět se řídí fyzikalnimi zakony a myslime si ze jsou ta jedina pravda ..ale neuznava ze existuji i jiny pravdy ...to samy inteligence jsou taci ze dokazi vymyslet vynalezy a jiní ze si sotva zaváži tkaničky..kde se vzalo tohle? verim ze clovek muze dokazat vice mozna i ( povzneseni ze stargate jako antik) je to fantazie ale co kdyz to jde ale mi si to nepripoustime. me je nekdy zle z lidi kteři se řídí az moc fyzikalnimy zakony a vse popiraji co se neda dokazat vědou....věda je materialisticke povědomi.. Osud to je tezke rici jestli je.ale ja verim ze se da ovlivnit jako ze je vice cest ...tzv.vice dveři a osud se řidi tim ze ma nakreslene plany ale jen tvoje rozhodnuti je jaky dvere si bereš...kdyz treba nepoletíš letadlem a radsi zustanes do smrti zavreny v pokoji doma.( pak je jen otazka jestli si te smrt nenajde nejakou rakovinou :D) ja doufam ze pro me osud nebo nekdo s vyssi moci pripravil spravnou cestu ..ze pokud prijde velka bouře 2012 a ja se schovam treba do bunkru tak aby treba na ten bunkr zrovna nespadla atomovka ..to by byla smůla nebo osud...pokusim se přežit ale pokud mi nebude dano tak se s tim smířím ...pak je jen otazka jestli nebyl osud ze jsem vnímavější a citlivějši ...třeba abych varoval lidi v okoli mem ze se blíží bouře...a kdybych mel hladovet tak radsi umřu hlady nez abych nekoho zabil a okradl ho..pošpinil bych si duši,karmu. za to nema cenu žit kdyz i tak jednou umřu jako fyzicka schranka ale duše bude pošpiněna . ano zabit nekoho v sebeobraně to by mi snad odpustili...jelikoz i kdyz bych zabil v sebeobrane tak bych toho litoval ...sory za roman :-)
Re: uvaha
Autor: sabakugaara | 09.07.2009 17:13:50
Mas pravdu lide povazuji fiziku za jedinou pravdu ale podle me je to tak jak rikas muzes dokazat i neco sco se vymyka zakonum fyziky. k tomu osudu tedka jak havarovalo to letadlo tak do nej 2 lide nenastoupili protoze jim uletelo a o par dni pozdeji se vybourali v aute 1 znich zemrel co myslis nahoda nebo osud? ale jinak souhlasim stebou ze kazdy si muze vybrat svou cestu
Re: uvaha
Autor: Jikov | 09.07.2009 18:08:39
pak je jen otazka jestli osud je ovlivnen neco jako karmou a nebo je to nasledek minuleho zivota( pokud existuje) tzv. v minulem zivote si zil do 110 let a v dalsim za to umřes v 35 letech. je tezke to soudit...existuji nahody? potkáš lásku sveho zivota je to nahoda nebo nejaky nakreslena cesta osudu...to samy mas zbran a rozhodujes jestli zastrelis tu srnku a nebo ne...otazka jestli jsou paralelni vesmiry a kazde jine rozhodnuti je zobrazeno tam..ze nekde jsem treba ted milionář :D ... ten 5.věk podle mayů nebo indianu Hopi .. tzv. ze byli 3 věky před namy? a Atlantida patří k nim ..pokud zanikla atlantida tak zanikne i New york atd. četl jsem par članku o tom tematu..pokud atlantida byla vyspela ze se nezachovaly jejich technologie jestli to ma neco společneho s zmenou magnetickeho pole a ovlvineni pameti .co kdyz v roce 2012 to bude znova ..a my si nebudem pamatovat jak postavit auto nebo tak..a budem znat jen zaklady a jine zmeny budou jako ze pozname spiritualni rozmery sveta a nebo se nam zvetsi inteligence ..vse je zahada a da se jen čekat ale pokud prijde katastrofa tak určite nesedej v byte a čekat...byt připraveny pro jistotu
Re: uvaha
Autor: sabakugaara | 09.07.2009 18:30:50
reknu ti co si myslim ja ale nebudu rikat kde jsem k tomu prisel v roce 2012 bude podle me konec veku jedine co podle me hrozi je vypadek elektromagneticke komunikace. Ted ke karme myslim ze je to trochu jinak nez jsi napsal neni to podle me tak ze jsi zil 110 let a pak budes zit malo let. Reknu vetu vrah je obet zavrazdeneho zni to jako blbost ale tomu vrahovi se vsechno karmicky vrativ jinem zivote a vymsti se mu to vic nez te obeti. Nahody podle me neexistuji jak bys vysvetlil slovo nahoda jako sled udalosti ktere se staly a kvuli tomu jsi prisel o praci napriklad me osobne to zni jako hloupost cas proste plyne a veci se proste deji nahody podle me neexistuji ale i osud se da ovlivnit a zmenit(nebudu to vic rozvadet) pochybuju ze existuji paralelni vesmiri. Nemusis mi vsechno verit to jsou ciste me nazory klidne snimi nesouhlas rad diskutuju:)
Re: uvaha
Autor: Jikov | 09.07.2009 19:23:51
jakej mas nazor na Atlantidu ? sou tu poznatky ze tu byly starsi civilizace nez Sumer... v Jizni americe ..u Číny v moři jsou potopena mesta .. mam pocit ze mapa sveta vypadala pred 12 000 lety jinak .... ohledne magnetickeho pole je dokazano ze ma vliv na pamet astronautu a proto maji umele magneticke pole v raketoplanech.....
=podle me vypada scénař takhle : mezi lety 2011-12 probehne 3. svetova ( mozna uz driv 2010) ale spis 2011.. ..zemře hodne lidi a bude pohroma zasobovani potravin ..hodne lidi umře na hlad . pak přijde ta katastrofa( mozna prijde Nibiru) Země se předěla...nejake uzemi zmizi pod vodu ..jiny vzejde z vody ...a ti co přežijou projdou změnou ...a pak zlatý věk mír a láska..( cituji proroka) s tim zlatym vekem...
Re: uvaha
Autor: sabakugaara | 09.07.2009 20:51:22
O atlantide nic nevim ale neco o ni prectu a nazor ti napisu zejtra. Kdyby to bylo tak jak myslis ty je mozne ze by to nic nezmenilo jestlize predpokladame ze se v minulosti se stalo to same a mi jsme se dostali zas do spatne situace tak by se ti prezivsi sice zmenili ale po case by se vsechno vratilo do starych koleji je to jednoduche chybami se clovek uci ale oni by si ty chyby nepamatovali co zmanena ze je velka pravdepodobnost ze by udelali opet stejnou chybu. Ale muze se stat i toto ale je to podle me nepravdepodobne ale kazdy ma svuj nazor. Koukam na jeden animovany serial a tam mluvili presne o tomhle je to o ninzich a jejich svet byl plny nenavisti a touhy po pomste jeden ninza ktery to chtel napravit rekl ze neexistuje nic jako mir ale ze kdys udela zbran ktera znici vetsinu lidi ze nastane aspon kratke obdobi miru. Nakonec to neudelal protoze jiny ninza ho presvedcil ze urcite existuje i jiny zpusob ale este nejsou udelany vsechny dili takze nevim jak to udelaji. je to sice animovany serial ale me hodne inspiroval v mnoha vecech.
Re: uvaha
Autor: Farlep | 10.07.2009 13:35:04
Dokazu si klidne predstavit ze vyspela civilizace zanikne a nezustanou po nich zadne technologie . Pokud by byli zavysli na jednom zdroji energie a o ten zdroj prisli ,nedivim se ze zanikli ,prezili jen nomadi atd protoze na nicem takovim zavysli nejsou . Pokud by tet prisel svet o elektrinu ,bylo by to podobne ,vratily by jsme se do stredoveku ,mozna jeste dal . Vetsina z tech 7 miliard lidi by umrela hlady a prezili jen ty ,co by se dokazali zivit lovem atd . Dokazete si predstavit jak teske je vyvrtat treba diru do zeleza bez elektriny ? Spojit dva kovy k sobe aby to drzelo ,nebo je opracovat . Blby mlynsky kolo nebo vetrna elektrarna by byla prace na mesice neli na roky . Obdelat kousek pole by byla neskutecna drina a pak mesice cekat jestli z toho vubec neco bude ,bez chemije ,geneticky modifikovanych plodin ,pozrala by to zver ,znicila plisen a kdesi cosi . Bez energiji na ktere jsme zvykli by prezila sotva desetina ,a ta co by prezila by zila jak v praveku ,znalost technologii bez moznosti by byla k nicemu . Cetl jsem v epose co by se stalo kdyz lidstvo najednou zmizi ,do 200 let by spadli vsechny stavby co jsme postavili ,po tisic letech by ani nebylo videt ze sme tu kdy byli ,paradoxne co by tu jeste stalo by byli piramidy .
Re: uvaha
Autor: sabakugaara | 10.07.2009 15:57:22
Cet jsem o atlantide a souhlasim s farleqem jestli prisli o zdroj energie na krerem byli zavisli tak mohli celkem rychle zaniknout. Docela me prekvapilo ze budovi spadnou uz za 200 let cekal bych ze vydrzi dil.
Re: uvaha
Autor: Farlep | 11.07.2009 00:34:11
jsou zavysle na udrbe rekostrukcich atd,rostliny by zakoreneli temer vsude a koreny by roztrhali casem i zelezobeton
Re: uvaha
Autor: sabakugaara | 14.07.2009 18:16:33
stejne by veschny budovi nespadli tak rychle kdys by byla treba nejaka budova ktreby by kolem sebe jenom asfalt a zadny rostliny tak by sice ten asfalt casem rozrhali ale ta budova by podle me do 200 let nespadla
Re: uvaha
Autor: sabakugaara | 20.07.2009 08:38:54
ale jako nevim to je jen co si myslim

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty