Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
nulák z Kolína
Autor: nulák z nulákova | 21.12.2012 19:05:31
Každý rozumný člověk ví a cítí , že se něco děje . Meteorologický ústav předpovídá , že na štědrý den bude až 12 stupňů nad nulou . Před pár týdny jsem četl , že antarktida taje takovým způsobem , že si tam začaly zkracovat cestu lodě , které se tamtudy dříve zkrz silnou vrstvu ledu nedostali . Nejhorší na tom je , že změny , které se teť projevují se budou stupňovat . Teť bude v zimě 12 stupňů , další zimu 8 stupňů , další zimu 14 stupňů , pak 11 , 10 a najednou 17 . To , že to tak je a bude nebudete pociťovat jen v zimě ale i v léťe . Důkazem je letošní léto roku 2012 . Česko v léťě ničili tornáda a bouřky byli opravdu ničivé . Konec civilizace se nekoná , ale konec světa takovýho , jak jej známe ano . Výsledek je takový , že země ve finále dostane nový vzhled . Zaledněné oblasti postupně vymizí . Vzhledem k tomu , jak led taje v posledních 25 letech , tak si troufám říci , že než led vymizí úplně , nebo zcela úplně , tak uplyne dalších 25 až 30 let , neboť se rychlost tání zvyšuje . Počasí se postupně úplně změní . Bouřky budou mnohem intenzivnější a ničivější , a zima bude krátká . Tohle nám říká konec Mayského kalendáře . Vstupujem do nové éry . Jedná se o nejviditelnější změnu země od počátku civilizace .
Re: nulák z Kolína
Autor: Charlie | 21.12.2012 20:04:18
No jasne, konec sveta nevysel, tak neco se najit proste musi ze :D. Zeme ma svuj cyklus at s clovekem nebo bez nej, pripoustim, ze clovek nektere zmeny urychlil, ale nic prevratneho, ale odmitam zvasty typu predpovedi v rocich kdy zmizy led :D..mohu se zeptat na rovnici nebo cokoliv jak jste k tomu cislu prisel?? :D wow a bourky budou intenzivnejsi...na to jakym zazrakem se chodi? Co nam zase rika Maysky kalendar?? :D
S koncem to nevyslo tak se bude dedukovat dal? Uz em to vazne stve :D porad Maysky kalendar, kdy si konecne uvedomite, ze je to JEN kalendar?? :D...uz to tady bylo receno jednou, vam nekonci kalendare z roku 2012? A jeste neco, ja zapomela, ez ej normalni, aby si lide delali kalendare do konce sveta :D se nudili, tak proste udelali kalendar do konce :D :D :D, vite co?? az se budu nudit ja, tak vam taky jeden udelam a poslu na tuto diskuzy :D :D :D :D :D
Re: nulák z Kolína
Autor: nulák z kolína | 21.12.2012 20:36:08
Není to o tom , s čím zase někdo přijde . Je to o tom , co se stalo , co se děje a bude dít dál . Nemám v úmyslu ti něco dokazovat . Vzhledem k tomu kolik smajlíků obsahuje tvůj text , tak ti nebude víc jak 18 . Jsi dítě . Až ti bude 50 , tak na to budeš koukat jinak .

<a href="http://www.ulozto.cz/xzo9y7Z/mocne-sily-planety-zeme-3-serial-bbc-led-avi" target="_blank" rel="nofollow">http://www.ulozto.cz/xzo9y7Z/mocne-sily-planety-zeme-3-serial-bbc-led-avi</a>
Re: nulák z Kolína
Autor: Charlie | 22.12.2012 14:42:52
Ty smajly beru spis jako projev smichu nez cokoliv jineho, chtela jsem ukazat, jak moc je mi z toho do smichu ;), protoze opravdu se zde touto diskuzy velice bavim :)...
Re: nulák z Kolína
Autor: mery | 23.12.2012 19:33:32
Charlie si zřejmě nedokáže dát do hromady souvislosti, asi je to fakt děcko:-( Změny jsou průkazné a naštěstí pozvolné:-)
Re: nulák z Kolína
Autor: kolokol | 24.12.2012 09:34:21
Já si konec světa prošel, protože jsem ho dlouho a s nadějí očekával. Spolu s dalšími dvěma jsme byli v ten čas venku a v klidu. A v klidu jsme zůstali, i když se nic nestalo. To bylo asi nejpodivnější, že se žádný velký psychický otřes nekonal. Dobrá zkušenost. A jde se dál. Jen jsem se zbavil fixace na jedno konkrétní datum. Nikomu nemíním brát tento pekelný svět a na druhou stranu nikdo by neměl brát druhému naději v lepší svět. A já si tu naději v brzký příchod Nového věku uchovávám dál.
Re: nulák z Kolína
Autor: choice | 31.12.2012 02:21:10
sorry kamo, ale uplne nic se nedeje a nestalo, tvych 12 stupnu o vanocich? take krasne bile vanoce, parada parada... sneh trocha ladu... skrabali sme auta... klasika :)
jo a s tou antarktidou, asi by si mal poriadnejsie citat clanky, alebo mozno zajst na zistenie dislekcie a disgrafie, pac ledy mozna taju ale na arktide, na antarktide praveze naopak sa rozsiruju... dohladaj si nejaky odborny clanok ak to dokazes ;) no pobavila ma tato diskuze, evidentne stalo za to pohladat nejaku :D jo tebe asi teda je uz 50, a verim tomu ze cumis co ludia za tu dobu dokazali ... co tu bolo pred 30 rokmi a co tu je teraz, ale holt na to si musis zvyknut, tomu sa hovori pokrok a nie konec mayskeho kalendara
Re: nulák z Kolína
Autor: nulak z kolina | 16.03.2013 22:53:02
Jsi líný se kouknout na video na které jsem tu nechal odkaz ?
Re: nulák z Kolína
Autor: Markéta | 29.12.2012 13:52:34
A tvý Májové jako věděli, že bude globální oteplování, jo? LOL.

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty