Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
Konec světa
Autor: Tomáš | 11.05.2009 13:02:14
Ahojte lidi..Mno co bych mohl rici je fakt,ze konec sveta prave probiha a mi si za to muzeme sami...Mohu potvrdit konec sveta,jelikoz den co noc se mi zda jen o konci sveta..Je to tezko popsatelne,ale konec sveta bude ovlivnen pocasim.Budeme nazivat nove prirodni jevy a budeme se pred nimy schovavat..Ale nebude konec sveta zasazen jen pocasim ale i vesmirnymi jevy..Vim co pisu,vim co se mi v nocich promita kdyz spim, je to tak jednou tyne..Ale nemohu potvrdit rok 2012...Melybychom si zit normalne jak se ma,jelikoz az pride ta prva skaza nebudeme to cekat...Bude to rychle a nekde dosti pomale...vim to,ale nezarucuji rok 2012...Rad bych slysel nejake vase nazory:
Re: Konec světa
Autor: Farlep | 11.05.2009 16:29:25
Me se o tom nikdy nezdalo ale tak nejak to vnitrne citim uz dlouho ze se neco stane ,clovek proste neco citi ,ze ho neco zajima a tahne k necemu ,a me neco rika ,nevim proc ,ale ze to zaziju . Taky bych byl radsi kdyby se nic nestalo ,ale to jen rozumem ,jinak se na to tak nejak vnitrne tesim ,a netusim proc . Jestli to bude dobrodruzstvi ,nebo ze si zacnem konecne vazit zivota a malickosti ,nebo nevim . Myslis na to prez den nebo se o to nejak zajimas ,nebo ty sny proste prichazej sami od sebe aniz by si tomu dal nejakej podmet ?
Re: Konec světa
Autor: Farlep | 12.05.2009 16:19:13
Moc by me zajimalo jak to v tech snech vidis ? Jak to probiha ? Moc by me to zajimalo . Dik
Re: Konec světa
Autor: Marci | 30.10.2009 11:10:19
Taky si to myslim. Ale nebojim se toho, spíš se těším, ale ještě tak před dvěmi lety jsem kvůli tomu nemohla spát. Zajímalo by mě, jak to bude probíhat, jestli nás všechny postupně zabije nějaká nemoc, nabo jestli na nás spadne meteor a umřem všíchni najednou. Taky se mi o tom zdaji sny, ale pokaždý jiný. Ale vždycky se odehrávají na naší chatě. Zajímalo by mě, jestli s tím mají ty sny něco společného, protože babička říkala že se jí o chatě taky zdají divný sny, nebo to je jenom výmysl naší fantazie.

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty