Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
Objektivní shrnutí
Autor: Adam Benda | 05.11.2011 17:58:59
Dobrý den,
rád bych vám doporučil článek na mém webu:

<a rel="nofollow" href="http://adambenda.net/index.php?id=10066" target="_blank">http://adambenda.net/index.php?id=10066</a>
Re: Objektivní shrnutí
Autor: Veronika | 05.11.2011 19:34:37
Pane Bendo,
precetla jsem si Vás clánek a zdá se mi to zatím být to nejverohodnejsí, co jsem kdy o tomto datu cetla. Neverím, ze 21.12.12 nastane konec sveta, protoze v Bibli stojí, ze o datu konce sveta nebude vedet zádný clovek, pouze Buh, a já Bibli verím. Ve Zjevení Janove také stojí, ze jedna ze znamení konce Sveta bude celosvetová vláda, v jejímz cele bude clovek, který bude ale Satan, a ze lidé budou mít na cele znamení \&quot;selmy\&quot;, bez kterého nebudou moci kupovat ani prodávat... Tato znamení jeste nebyla naplnena. Sice se k tomu uz blízíme, ale za jeden rok se to urcite nestane. Evropská unie je uz takový nákrok k celosvetové vláde a vývin cipu je také nákrok k budoucímu (povinnému) oznacování vsech lidí se vsemi údaji o nich vcetne platební moznosti pres tento cip, Napríklad psi jsou uz bezne ocipováni. Ve Zjevení Janove se téz píse o dalsích znameních toho, ze se blízí konec - války, hladomory, zemetresení... To ale bylo vzdy a behem staletí uz bylo mnoho lidí presvedceno, ze bude brzy konec sveta. Myslím, ze v kazdé dobe byli lidé dostatecne krutí. Lidé jsou bohuzel v principu stále stejní, stále inklinují k nenávisti, závisti, lakote a pohodlnosti.
Re: Objektivní shrnutí
Autor: PETR | 05.11.2011 20:33:40
Váš článek je skutečně objektivně zpracován a pro mě osobně je přínosem. Ještě by mě zajímal Váš pohled na souvislost s mimozemskou civilizací, což bývá s 21,12, také spojováno.
Re: Objektivní shrnutí
Autor: h | 05.11.2011 22:43:28
Vse okolo bible a nabozenstvi je mega nejvetsi blbost ale to je jen muj nazor..proti vericim jinak nic nemam..have fun
Re: Objektivní shrnutí
Autor: Farlep | 09.11.2011 20:42:26
mno bibli vubec neverim,napsali ji lidi. A lidem se neda verit,bohu je po celim svete taky hromada, kterej ten buh jenten pravi? Ktere pismo je to zarucene psane bohem ? Jsou starsi nabozenstvi nez krestanstvi , nemeli by byt ty verohodnejsi ? Pred 500 lety byla zeme placka a krestani upalovali lidi za to kdyz rikali ze to tak neni,a taky jim to rek buh a pritom stvoril vesmir. Tak ja nevim jak tomu muze nekdo verit. Osobne radsi bych veril ze buh je zeme ,ta nas stvorila a zivy. A kdybi tomu verilo 7miliard lidi tak by to tu vypadalo asi jinak,nez kdyz to vzali do pracek ty co tomu veli tet. Muj nazor :-)

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty