Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
Zajímavé počtení
Autor: Zuzka B | 12.02.2011 08:38:25
Koukněte na tyto stránky, moc hezky se to čte a docela mě to i přesvědčilo... Nevím vůbec co si mám myslet, nejlepší by bylo opravdu nevědět nic a tím pádem bych se nemusela tímto zabívat :)
<a rel="nofollow" href="http://www.novoucestou.cz/?p=10881" target="_blank">http://www.novoucestou.cz/?p=10881</a>
Re: Zajímavé počtení
Autor: :) | 19.02.2011 17:06:38
Tohle jsem té dámě odepsal - Já Vás zdravím . Musím zareagovat na váš článek , protože mi připadá , že Vy sama o tom co bude nic nevíte . Jste zaslepená . Jste věřící , a myslíte si , že když věříte v Boha ( což Vám dělá dobře ) , máte před ostatními navrh , a to tak , že si myslíte , že Vás čeká ( jako věřící ) lepší osud . Víru vám neberu / je to Vaše věc . Věnujete se meditacím / meditace je vlastně zklidnění psychyckého stavu člověka . A člověk , který něco takového dělá musel jednoznačně v minulosti projít negativními situacemi , které člověka k něčemu takovému nasměrujou . Vše , co jste tu napsala , je založené na tom / kdo věří a vnímá lásku a krásu přírody kolem sebe - přežije . A to je ten největší nesmysl , který jsem kdy četl . Konec Mayského kalendáře znamená konec koloběhu života . V roce 2012 ( ať už se stane cokoliv ) bude to co se stane platit pro všechny . Já , Vy a kdokoliv řeknete to nezmění / víra Vás neochrání . Měj te se . S pozdravem Patrik Habich
Re: Zajímavé počtení
Autor: Zuzka | 22.02.2011 22:27:39
No víš možná kdyby sis to přečetl celé a pozorněji zjistil bys že sice píše o Bohu, ale jen pravdu jak to většina lidí vnímá!!! Dále by ses dostal na moc krásný úryvek článku prosím přečti si ho pozorně a do konec (zvláště konec) :
Inteligentnímu žáku tak musí dříve nebo později dojít, že tedy ten, kdo tvoří vše, co prožíváme, není Bůh, ale on sám. A že pokud to tak je, tak i čas samotný, je jen jeho vlastní projekcí. On sám si jej pro svou momentální potřebu stvořil. Aby mu poskytl možnost, pochopit celý tento princip.
Celá tato cesta byla nesmírně důležitá, neboť v jakékoli předchozí úrovni vnímání by nedokázal přijmout onu zodpovědnost za vše stvořené. Nyní nastává čas, kdy tuto zodpovědnost, rozhodne-li se k tomu, člověk sám již přijmout může. Dochází tedy k zásadnímu obratu. Člověku dochází, že žádný Bůh není. Že za vše, co si doteď tvořil, nese zodpovědnost jen on sám. Že i všechny ony předchozí Bohy si tvořil on sám svou vlastní myšlenkou, aby si tak vytvořil pocit, že zodpovědnost má někdo jiný. Dnes již unese ono uvědomění, že on sám je onen Bůh. Že ve skutečnosti neexistuje nic vnějšího, co by jej mohlo ovlivnit. Neboť on sám je původcem všeho vnějšího. On sám si vyprojektoval to vše, co je okolo něj.

Tobě přijde že to psal věřící člověk? myslíš že by věřící člověk napsal že lidem dochází, že žádný Bůh není??? asi těžko! Nejdřív si to přečti pořádně a né jen půlku než začneš reagovat na nějaký příspěvěk..
Díky...
Re: Zajímavé počtení
Autor: Habich | 23.02.2011 20:00:46
Skutečně jsem to celé nečetl . Po několika odstavcích jsem neviděl sebemenší důvod . A tak se vyjádřím k Vašemu článku . Zásadně nesouhlasím ! Dost mě zaráží , že veškerá populace , která se snaží tomu všemu porozumět - Věří všemu , co si kdekoliv přečtou , nebo věří dokonce stránkám obsahují nejrůznější katastrofická videa . A to si říkáte homo sapiens sapiens ? Všichni jsou doslova navedený a plný strachu , taky rozumu , který neumí používat ! Při slunečních bouřích ( erupcích ) funguje elektřina na Zemi jako hromosvod . Kdyby v médiích prohlásili , že se k nám blíží silná sluneční bouře , která nás ohrožuje ( a média by vás jako občany žádala , aby jste nezatěžovali elektřinu ) , protože méně zatížená elektřina znamená v podstatě slabší riziko , tak uděláte pravý opak . Při těchto situacích jde převážně o selhání elektřiny a vznik masivních požárů / a to ve městech i v přírodě ( zkrátka všude , kde vede elektrická síť . Z druhé stránky vypnout elektřinu znamená - zamezit poškození elektřiny , ale zároveň ohrozit životy lidí například v nemocnicích / přesto , že mají záložní generátory , které vydrží okolo 70 hodin / to si nikdo na triko nevezme . Právě v těchto situacích se zachováte takto - zvednete telefony / zapnete televize a budete šílet ! Elektřinu tak zatížíte dvojnásobně až trojnásobně . A právě tohle je jedna z věcí , která nás bude okolo konce roku 2012 ohrožovat . Každému z vás ( nás ) připadá něco přijatelné , a něco naopak ne . Od pravěku se člověk přizpůsoboval k tomu , aby přežil . Lovil , nebo byl loven / vyvíjel se a začal používat při lovu ruzum ( aby kořist ulovil bez námahy a zranění / vykopával jámy , aby kořist zapadla , a tu následně brutálně ukamenoval ) . Je to to nejjednodušší , co člověka tenkrát mohlo napadnout . Bůh tenkrát pro člověka neexistoval / existoval od chvíle , kdy člověk stavěl piramidy . Dokazují to malby na zdech . Nejzajímavější je , že si člověk za stovky let vytvořil boha v nejrůznějších podobách . Aláh , Budha atd . A TEĎ K VAŠEMU ZAJÍMAVÉMU ČTENÍ - Následující informace jsou holá pravda a fakta vzniklé průzkumem Mayských staveb . Tehdejší Mayská civilizace měla veškeré stavby pomalované rudou barvou . Vypadali děsivě i úchvatně . Barvou , která nahrazovala krev . Krev , kterou měli často na svích dlaních´´. Barva se za dlouhá léta kvůli slunci a povětrnostním vlivům ztratila . Tehdejší Mayská civilizace rozhodně nebyla civilizací , která byla mírumilovná se zájmem o astrologii !. Nemá s dnešní Mayskou civilizací takřka nic společného . Byla to civilizace věřící v bohy . Civilizace , která prováděla krvelačné obřady a rituály . Oběti šli dobrovolně . Všechno kreslili detailně na zdech , které stojí do dnes . Od bodání nožem až po trhání nehtů ! Mayská civilizace v něco věřila . A právě tahle civilizace vytvořila přesný a věrohodný kalendář , který dnes s obdivem zkoumáme . Závěr kalendáře není o tom , že se Ty , nebo Já budu považovat za Boha . NE ! To by znamenalo , že tehdejší Mayská civilizace věděla , že krev , kterou prolévá prolévaj z hlouposti ! Že se zkrátka vědomě zabíjeli jen tak ! , což je nesmysl .! Mayský kalendář je o koloběhu života . Konec kalendáře neznamená konec světa a života na Zemi , ale konec koloběhu života . To co civilizaci okolo roku 2012 hrozí jsou - výpadky elektřiny - následně požáry . Může také dojít k poškození elektřiny takovým způsobem , že by jí civilizace neměla několik měsíců , nebo dokonce let / vše záleží na tom , jak bude síť zaťížená a jak na to bude lidstvo připravené . Další hrozbou jsou zemětřesení , a výbuch AKTIVNÍHO supervulkánu v Yellowstonu , který teoreticky vysvětluje konec koloběhu života na Zemi . Následky výbuchu supervulkánu : Množství popela by bylo ve vzduchu tak velké , že by jste dlouhodobě nezahlédli ani slunce . Popel by se pomocí větrů roznesl po celé Zemi . Následně by došlo k hromadnému úhynu rostlin a živočichů , což by přineslo hladomor a nemoce - zkráceně řečeno . A pokud tento supervulkán okolo roku 2012 či v brzké budoucnosti nevybouchne , pořád to nemění fakt , že je aktivní
Re: Zajímavé počtení
Autor: Habich | 23.02.2011 20:19:21
Věřící nejsem
Re: Zajímavé počtení
Autor: Zuzka | 26.02.2011 23:21:49
Já nepsala že tomu věřím, ale že nevím co si mám myslet...
Bohužel už jsem unavená abych si to četla celé, jen v rychlosti jsem se dostala na konec, to už jsem tu v nějakém příspěvku taky psala to stím Yellowston-em a určitě souhlasím! Spousta lidí vůbec neví co takový supervulkán dokáže způsobit... Víš já nevěřím všemu co media napíšou, jen jsem už četla tolik teorii že už my jde hlava kolem, a jak jsem hned na začátku psala.. je lepší neuvažovat nad takovými věci, stane se to a já to nijak neovlivním... Díky za ten článek ráda si ho přečtu a něčemu se zas přiučím, hezký večer.
Re: Zajímavé počtení
Autor: Zuzka | 26.02.2011 23:25:27
Ten článek je pod tímto titulkem, pokud tě to zajímá... :)
znamenicasu.cz/znameni-konce-druhy-prichod-jezise-krista/

Re: Zajímavé počtení
Autor: Habich | 02.03.2011 01:10:41
To znamená , že jsi věřící . Já to četl jen proto , že jsi tu nechala odkaz a komentář , že tě ten článek přesvědčil .
Re: Zajímavé počtení
Autor: Zuzana B. | 28.04.2011 15:34:18
Já nejsem věřící, na takové lidi mám svůj názor a opravdu mě uráží že mi tohle říkáš! Nechápu co to má s bohem co dělat zjisti si o tom svý koukni na víc dokumentů nebo článků a dojdě ti že to všechno zapadá! Bůh jak si ho stvořili dnešní lidé NEEXISTUJE!!!!!!!!! Bohové byly mimozemské bytosti, které byly na naší planetě, jen dnešní hloupí člověk si může myslet že je to pán sedící na mráčku s dlouhým vousem! Opravdu jen primitiv si to může myslet, já věřím ve vědu, vesmír a v mimozemský život, teď už i v Karmu...Už mi víckrát neříkej že jsem věřící! Vůbec nevíš co mám v hlavě a jaké jsou mé názory! tak buď tak hodný...
Re: Zajímavé počtení
Autor: Gotcha | 28.04.2011 18:38:25
To zuzana.b- libí se mi tvůj názor a jsem s tebou ve všem za jedno. Doufám že změna přijde a když ne, tak budeme dál žít ty naše stereotypní životy který ve finále nemají vůbec žádnej smysl.
Re: Zajímavé počtení
Autor: Zuzana B. | 04.05.2011 10:12:46
Páni,děkuju to mě těší.Taky doufám,že přijde změna a že to všechno lidstvu dojde co se nám snaží Mayové říct! Musíme myslet na budoucí generaci a né jen na sebe!
Přiznám se že ten dokument mi otevřel oči a spoustu věcí my došlo, změnila jsem pohled na Svět a na celé lidstvo. Na této planetě jsme celek jako prsty na jedné ruce :) Tak pravý Mayské příslový, moc hezké.
Re: Zajímavé počtení
Autor: Habich | 10.05.2011 15:40:15
Dámo ! Člověk , který napíše za větou 9 vykřičníků je u mě dítě . Netvrdil jsem , jak bůh vypadá , nebo od kud pochází . Víru nikomu neberu ! Jen jsem podotknul , že jsi věřící / a ty jsi to tímhle směšným článkem potvrdila .
Re: Zajímavé počtení
Autor: Zuzka B | 30.05.2011 09:15:53
Ježiš ty jsi ale vemeno... Mě je fakt jedno co si myslíš, ano věřím v Boha,(už jen to slovo,,Bůh,, se mi příčí říkejme tomu Q.) otázka je co nebo kdo je pro tebe Q...K těm 9 vykřičníkům, jak jinak mám vyjádřit v diskuzi jak moc velký důraz kladu ve větě?! Kdyby jsme se bavily z očí do očí tak to řeknu tónem jako bych napsala 9vykřičníků, je to těžké pochopit? klidně si mysli, že jsem dítě, je mi to fuk, pro mě je to dá se říct kompliment :)Asi nemá smysl pokračovat spolu v diskuzi, ty my na to odepíšeš něco strašně chytrýho, pak já zas tobě, půjde to dokola a nikam se nedostanem...Peace and love
Re: Zajímavé počtení
Autor: xxx | 11.05.2011 15:04:03
Prosím, než začnete kritizovat věřící, uvědomte si, že vlastně ani nevíte, co znamená být věřící.. Představa Boha jako vousatého pána na mráčku je opravdu stupidní a já nechápu, jak si někdo může myslet, že tomu věřící věří! Žádné náboženství takovouto představu o Bohu nemá! Toto je v dnešní době bohužel častý přístup lidí, kteří o víře moc nevědí a jen díky nim se tyto bláboly rozšiřují dál. Přiznám se, že jsem křesťanka, ale znamená to něco úplně jiného, než si myslíte. Ve vědu věřím také, i ve vesmír a dokonce i v mimozemský život. Ale to se s Bohem nijak nevylučuje! A mimochodem, věřit v Karmu svým způsobem také znamená být věřící.

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty