Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
trololo 2
Autor: Yar1n | 09.02.2011 23:19:21
jen dve veci jsou nekonecne... vesmir a lidska hloupost
Re: trololo 2
Autor: Patrik Habich | 10.02.2011 07:33:53
Hlupák jseš ty . Dokážeš nějak vysvětlit všechny zemětřesení od roku 2004 ?. Zemětřesení v roce 2004 ( největší naměřené ) které zasáhlo pobřeží sumatry , Thajska , Nicobarských a Andamanských ostrovů , zemětřesení v Srbsku 3 listopad 2010 , zemětřesení na Haity 13. ledna v roce 2010 , zemětřesení na Novém Zélandě 4 září 2010 , zemětřesení v ČR 8.10.2008 na Chebsku . Nejsem přechytračelí idiot jako ty . Rozum mi říká , že se děje něco s jádrem Země o kterým víme kulový / a to i Nasa . Co je jisté je to , že změny v magnetickém poli Země mají vliv na zemské jádro , které ho vytváří . Zkrátka / jseš ten nejhloupější blbec na kterého jsem kdy narazil . Jediné co TEBE přesvědčí je to , kdyby jses probral z bezvědomí a zjistil by jsi , že všichni tví blízcí jsou mrtví , a ty by jsi byl sám bez jídla a střechy nad hlavou ! Přeji ti to ! , a to hlavně kvůli těm , kterým se to přihodilo !.
Re: trololo 2
Autor: Yar1n | 12.02.2011 00:39:06
Nazýváš mne přechytračelím idiotem, nicméně idiotem jsi sám. Že Ti Tvůj pomýlený rozum říká že se něco děje s jádrem planety neznamená že to tak skutečně je. Vůbec se nebudu vyjadřovat k tomu co mne přeješ jelikož to pouze poukazuje na Tvoji ignoranci a značnou primitivnost.

Nemáš žádné konstruktivní argumenty k tématu.

Věř tomu nebo ne, ale katastrofy jako zemětřesení provázejí lidstvo od počátku jeho, tedy naší existence. Zemětřesení tu byli, jsou a budou i dávno po tom co lidé planetu opustí.

Zemětřesení je projev tektonické činnosti která nemá zhola nic společného s jádrem planety. Zemětřesení vzniká srážkou litosférických desek. V místě jejich kolize se hromadí energie, která se uvolní v moment kdy tlak překročí pevnost hornin. Tím pádem do sebe desky prudce narazí a to co lze pozorovat poté je zemětřesení.

Nebo snad chceš tvrdit že například zemětřesení které koncem 13tého století způsobilo Tsunami které smetlo invazní mongolskou
flotilu u japonských břehů také znamenal konec světa?

Jak jsem zde již jednou poznamenal... Předvídání budoucnosti neexistuje. Budoucnost nelze předpovědět. Doporučil bych Ti k nastudování Einsteinovu teorii relativity a obecnou teorii relativity, nicméně se obávám že by to pro tebe bylo příliš složité čtivo.

Re: trololo 2
Autor: Patrik Habich | 13.02.2011 14:13:59
Je vážně smutný si uvědomovat , jací lidi jsou . Jseš úplně stručně řečeno naivní knihomol , který se nezmůže na vlastní názor , protože žiješ názory ostatních osob . Například - ještě před pár lety si většina civilizace včetně vědců myslela , že černé díry ve vesmíru jsou něco jako bájná stvoření . A ty jsi ten , kdo by to tenkrát papouškoval . Dnes víme , že máme jednu obrovskou černou díru uprostřed naší galaxie ( a to díky nedávným optickým průzkumům - takže na vlastní oči ) , která požírá sluneční soustavy , které jsou v její blízkosti . Naše Země se točí okolo slunce stejně jako ostatní planety - celek se nazývá sluneční soustava . Naše slunce se pohybuje v houfu ostatních slunečních soustav okolo černé díry , která způsobuje svím sáním pohyb hvězd ( sluncí ) kolem sebe . Každá hvězda v blízkosti naší černé díry se pohybuje rychlostí okolo milionu kilometrů za hodinu . Naše sluneční soustava je díky vzdálenosti od velké černé díry v bezpečí . Černé díry vznikají explozí ( smrtí ) hvězd zvaných hypernovy / každá hvězda ( slunce ) má svou životnost . Ve vesmíru fungují úplně jiné fyzikální zákony než na Zemi . Zákony , které neznáme a nechápeme ! Vše co jsis přečetl , jsou informace vzniklé optickým pozorováním . A teť zpět k tobě . Psal jsi tu o zemětřesení a vyvracel jsi to co jsem napsal . Nejprve k tvému vysvětlení k tématu na zemětřesení . To jsi dělal v okamžiku zemětřesení zkušební vrt k zemskému jádru ? , nebo to dělal někdo jiný ? , že víš jak to přesně funguje . ? A co tohle ? - dělal někdo někdy vrt k zemskému jádru ? Ne ! Všechno to jsou stejné teorie , jako byli teorie o tom , že vesmír má pouze 9 planet - což je zhruba 15 let do zádu ! Ty knihomolská trupko !
Re: trololo 2
Autor: Patrik Habich | 13.02.2011 14:27:46
Už sem lízt nebudu , protože tu člověk naráží buď na Einsteina , který nezná nic co by nevěděl / přitom ví hovno , nebo na lidi , kteří tu z toho mají srandu . Diskuze o něčem takovém jako konec světa má vypadat úplně jinak .
Re: trololo 2
Autor: Farlep | 14.02.2011 13:10:55
Ctu tve prizpevky rad,je pravda ze vetsina veci o jadre, tektonickych deskach atd jsou jen teorie,ktere se tezko dokazuji. Myslim ze i kdyz nekteri znas prezijou,nase civilizace nebude o nic lepsi nez tet,mi to proste neumime zit lip. Jsem na to zvedavej
Re: trololo 2
Autor: kaciik | 14.02.2011 21:20:52
promin ale nejsme tady od toho abychom si nadávali, a už vůbec ne abychom si přáli tahle hnusný věci jako smrt příbuzných, tak se prosím uklidni, chápu ,že tě štvou lidi, kteří nemají bujnou fantazii tak jako ty, ale co je lepší, šílet z toho že se něco děje, že už mi nezbývá noho času, promin ale v roce 2012 budu studovat(pokud se to vyvede) 1. semestr na vysoký a pak mám chcípnout? a mám se tím stresovat a vykašlat se na maturitu, na přijímačky a na vše okolo??? Pro někoho je třeba lepší říkat si :\"to není reálný\", je to nesmysl, konec světa nebude, proč taky ? Vysvětlovat si to vědecky. Máš pravdu, dřív co lidé pokládali za fakt a pravdu bylo vyvráceno, takže i ted můžeme věřit lži že se s naší Zemí nic neděje...
Líbí se mi teorie že naše lidstvo je jako plísen na této krásné planetě, ale podle všeho si někteří myslí že naše Země má duši a že se na nás naštvala, at si tomu věří, je mi to jedno, jejich názor respektuji a nebudu jm ho vyvracet jako si nenechám vyvrátit že podle mě konec světa v roce 2010 nebude. A ty by jsi měl cizí názory taktéž respektovat, už jen proto že jako člověk jsme každý jiný, každý se na to dívá jinak a nemůeme říct kdo z nás má pravdu a asi to nikdy nezjistíme.
Takže pokud tě názory ostatních unavují, nechod sem a máš problém vyřešen ale jestli si myslíš že někomu vnutíš svůj názor tak se ti to nepovede.
ještě k těm katastrofám, taky se mi zdá že přibývají ale třeba se o tom jen moc mluví, kdo ví... každopádně i kdyby konec světa byl, tak vláda o tom ani necekne aby nevypukla panika a nebylo rabování, takže chcípnem v nevědomosti :D:D takže proč se s tím trápit že???
Re: trololo 2
Autor: Zuzka B | 16.02.2011 11:53:12
Na jednu stranu máte pravdu, proč se tím trápit.., ale ono když člověk něco o tom ví tak je dost těžké hodit to jen tak zahlavu a žít si dál svůj život, u mě to nejde pídím se po tom čím dál víc, a buď se v roce 2012 chytnu za držku jaká jsem kráva, nebo už mě nic trápit nebude... Já nevím... Jen bych vás opravila a spoustu dalších lidí, stále píšete NAŠE planeta, pravděpodobně vám řeknu novinku ale toto NAŠE planeta rozhodně není!!!!!!
Re: trololo 2
Autor: Antonin | 17.02.2011 21:04:05
Zuzko pokud mas takovy strach s konce sveta muzu ti poradit,neni se ceho bat pokud clovek veri v existenci Boha,staci se podivat do Bible a najdes tam plno odkazu na to ze zeme jako planeta bude existovat na vzdy,Buh odstrani pouze ty co nici zemi,ale spravedlivi preziji Armagedon a budou na ni zit na veky:Zalm 37:9-11,29,moje rada pro tebe spoj se se Svedky Jehovovi a popros je aby ti v Bibli tyto mista pomohli najit,mej se ..pritel
Re: trololo 2
Autor: Zuzka | 22.02.2011 22:33:27
Antonine, jsi moc hodný, zpráva mě potěšila, ale prosím i kdybych byla na pokraji smrti nepomodlila bych se a ani na okamžik bych nevěřila!..Jste pro mě velká sekta co má z lidí ovce já věřím vědě né pohádkám, bájím a pověstím ustrašených lidí co jsi vymyslely Boha, posmrtný život... Až zemřeme nic není a toho se lidé báli proto tohle vzniklo...Končím o tomto debatu nechci být zlá, věřte si v co chcete, já nemám právo říkat že jste...(co si myslím). Nezlob te se prosím!
Re: trololo 2
Autor: Patrik Habich | 18.02.2011 23:27:45
Jsem tady . Zvědavost mě přemohla . Ty si myslíš , že někoho zajímá tvá budoucnost a soukromí ? Od toho máš facebook . Dal jsis tu práci sem napsat poměrně dlouhý článek a ve skutečnosti jsi sem nenapsal vůbec nic . A to tu píšeš něco o názorech ? Vrať se do první A základní školy !
Re: trololo 2
Autor: Patrik Habich | 18.02.2011 23:32:25
článek , který jsem tu napsal v čase 18.02.2011 23:27:45 byl určen pro autora - kaciik z data 14.02.2011

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty