Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
vZKAZ PRO ADMINA TECHTO STRANEK
Autor: Jana | 27.01.2011 13:56:31
POKUD SE BUDETE CHTIT PRIDAT K ZALOBE, OZVETE SE NA EMAIL MASAZE@PO-PO.CZ . Toto uz opravdu nekdo prehnal <a rel="nofollow" href="http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/zdroje-dezinformace-o-duchovnu.html" target="_blank">http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/zdroje-dezinformace-o-duchovnu.html</a>
Re: vZKAZ PRO ADMINA TECHTO STRANEK
Autor: Urug | 31.01.2011 17:50:17
Ma pravdu,naboznestvi je nejvetsi zlo na tehle planete,a bible je prirucka jak ho sirit,miliony lidi na celem svete ste vyvrazdili,znicili jejich kultury,vymazali ze sveta. Nechapu jak nekdo muze verit v boha ktereho prezentujete,a kerej je ten zpravnej ? Raci neverit v nic nez v toho vaseho. Je mi z vas zle
Re: vZKAZ PRO ADMINA TECHTO STRANEK
Autor: Urug | 31.01.2011 17:52:43
Mozna to jezis myslel dobre,ale tak jak on to chtel to nebylo,a cirkve to prevraceli jak se jim to hodilo aby manipulovali s masami
Re: vZKAZ PRO ADMINA TECHTO STRANEK
Autor: Urug | 31.01.2011 17:53:16
Mozna to jezis myslel dobre,ale tak jak on to chtel to nebylo,a cirkve to prevraceli jak se jim to hodilo aby manipulovali s masami
Re: vZKAZ PRO ADMINA TECHTO STRANEK
Autor: Patrik Habich | 01.02.2011 05:16:39
Jano . Předpokládám , že jsi masérka , nebo něco kolem toho / soudím tak podle tvého názvu emailu , a pokud se mýlím , tak nechápu proč takový email máš . Přesto , do toho jaký email máš mi nic není . Chci jen podotknout , že když vyslovím slovo masér , nebo masérka , tak se vždy trochu usměji , protože mi to přijde jako podřadná , komická a předražená práce / stejně jako práce kartářky či vědmy . Předem říkám , že nejsem na ničí z těchto stran , a hlavně nejsem věřící / jsem realista , který mluví POUZE za sebe ! Reaguji na tvůj článek , protože vím , že nevíš jak to dnes u soudu chodí / spíše u soudu všeobecně ! Žádný rozumný člověk neudělá to co děláš ty na těchto stránkách . Neuvědomuješ si , že tě za to co tu děláš můžou zažalovat , protože je tu vlastně špiníš . Můžeš být jen ráda , že se to do teť nedoneslo do míst , které tímto článkem poškozuješ . Krom toho / když je zažaluješ , co z toho budeš mít ? Chceš hájit něco , co se tě nedotýká´´, a to za cenu toho , že můžeš prohrát a ještě si sama sobě ( finančně ) uškodit ? A to tak , že by jsi v případě prohry platila veškerý náklady soudu včetně právníků obou stran ? / a to neberu v úvahu , že pak po tobě můžou chtít odškodné za poškozování . Stručně řečeno - nejsi při smyslech !
Re: vZKAZ PRO ADMINA TECHTO STRANEK
Autor: Patrik Habich | 01.02.2011 05:36:08
Jano . Jaký si to uděláš / takový to máš . A to platí pro všechny ! Nikdo nemůže nadávat , za to kde teť je , nebo co dělá . Samozřejmě píši o plnoletých . Například lidé , kteří jsou teť bez práce si za to můžou sami ! Všichni chtěli demokracii .... , ale to sem nepatří . Co se týče konce světa - konec nebude / to je můj názor . Stane se něco , co nám zhorší podmínky pro život , a to dlouhodobě . Zemětřesení je to , co nás okolo roku 2012 nemine . Více k tomu nenapíši . Jano / hodně štěstí .

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty