Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Reklama
Pravda
Autor: Stichelbaut | 29.12.2010 10:31:19
Mate VSICHNI NASRANO v hlave ! Co sem porad serete nejake svate pismo , bibli , nebo nejake vedmy ! Placate absolutni sracky !!!! KDYBY JSTE SI UVEDOMILI FAKT , ze koncí presny a verohodny Maysky kalendar v dobe , kdy se postavi 4 planety za sebou a dojde k slunecnim erupcim , a vedeli by jste co vse nam jeste hrozi , tak by jste tu neplacali takovy sracky a sli by jste si koupit pliny ! CURACI !!!!!!!
Re: Pravda
Autor: faraon72 | 29.12.2010 20:58:56
Někdo,kdo zvládne napsat pět sprostých slov na pět řádků nemá v této diskusi co dělat....
Re: Faraon72
Autor: Pravda | 30.12.2010 09:30:52
Dobrý den . Asi bych sám sobě napsal to samé . Přesto , na co si to hraješ ?! Psal jsem tu zpoustu příspěvků . a to pravdivý a na úrovni ! A však / vždy sem přišel někdo , kdo jsem vložil příspěvek , který příspěvkům , které měli něco do sebe vzal úplnejma nesmyslama vše ! Nepiš mi tady , co sem patří a co ne . Napiš sem dlouhej a rozumnej příspěvek , ať víme co máš v hlavě ! ! ! ! Ty budeš něco jako z písničky od Landy co ? Andílek mp3
Re: Pravda
Autor: llalas | 06.01.2011 21:05:21
promin mi zase ty ,ale já s ním souhlasim, použil jsi trochu nevhodný slova, dalo se to říct i slušněji, jde o to ,že je to jejich názor na konec světa ,at už podle nich nastane nebo ne, at už to přikládají přírodním úkazům nebo bohu, a TY pokud jsi rozumný, by jsi měl respektovat jejich názor a ne o něm mluvit tak jak jsi mluvil. Ukaž že jsi rozumný ty a příště sem nepiš sprostá slova, a když tě tak ty názory obtěžujou, tak na tuhle stránku nelez...
Re: Faraon72
Autor: faraon72 | 11.01.2011 00:07:00
NO COMENT :-))

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty