Diskuse k tématu: Mayský kalendář

Reklama
UCIT SE, UCIT SE, UCIT SE
Autor: LukasRiha | 24.11.2009 00:38:49
Procetl jsem si vsechny prispevky a diskuze a nikde jsem se nedocetl jasny fakt, ze v roce 2012 dojde k nejvetsim erupcim na slunci v zmapovanych dejinach lidstva. V roce 2001se prohodily magneticke poly slunce. V magnetickem poli zeme byla pred rokem objevena obri trhlina zpusobena vlivem prave prohozeni magnetickych polu na Slunci. Nedojde ke konci sveta, ale dojde k prohozeni polu zeme a to v obdobi 2-3 let. Navic vlivem slunecnich erupci dojde k nejsilnejsim geomagnetickym bourim nez jake doposud zname. Jiz v minulosti doslo k silnym bourim, ktere meli za vinu \"vyhozeni\" veskere technologie a elektroniky v ruznych castech zemekoule. Staci googlit. Ale tyto boure byly z 1/10 silne nez jake maji prijit ted. Takze zaverem - NEBUDE KONEC SVETA vlivem katastrof, ale prestane fungovat veskera elektronika a vse co nam pomaha zit a na cem jsme absolutne zavisly. Tudiz muze nastat konec sveta ale tim ze 100% nastane chaos... vratime se zpet o 100 let. Prosim o tzv. \"chytre commenty\". Pokud to bude nekdo chtit zpochybnit tak at mi zanecha email nebo icq, rad mu poslu vsechny odkazy a info. A prosim jeste jednou - nerad nekoho urazim ale nemam rad commenty od 10 letych deti. Pokud nekoho zajima muj vek, tak mi je 32.
Re: UCIT SE, UCIT SE, UCIT SE
Autor: Isis | 24.11.2009 16:58:06
Upřímně, myslím, že nezáleží navěku lidí, co sem píší komentáře, pokud píší inteligentní věci, ne?? Zaujalo mě, co jsi napsal a myslím, že je to jedna z možných možností, ale nikdo nevidíme do budocnosti... Když přstane fungovat veškerá elektronika, na jak dlouho?? Na dobu trvání geomagnetických bouří?? Na dobu několika dní, měsíců, let?? Navždy??
Re: UCIT SE, UCIT SE, UCIT SE
Autor: Češka ze Šumavy | 09.12.2009 12:51:39
Souhlasím,jen mi není jasné, proč lidstvo tolik rozebírá případnou apokalypsu. Je už v koncích a neví jak dál, nebo je k těmto myšlenkám úmyslně "tlačeno"? Pak se nedivím zmatenosti i těch 10letých, protože o děti a jejich budoucnost především jde a tak mají právo ptát se i vyjadřovat k takto těžkým tématům. Tak už je přestaňme strašit a vzpamatujme se, žijme opravdu s vědomím lidskosti a nebudeme se pak muset bát nějakých zničujících katastrof. Je to snad přání utopistické? A pokud se týká vlivu kosmu na naši planetu...to je asi mimo nás a co se má stát, to zřejmě ve větší míře neovlivníme. Přeji nám veselejší pohled do života, hlavně pro naše malé i velké děti.
Re: UCIT SE, UCIT SE, UCIT SE
Autor: ivo | 18.12.2009 21:20:34
Magnetické pole slunce je slabé a průběžně se mění v 11-tiletých cyklech, -během každých 11 let má převráceny magnetické póly. Magnetické pole země se také posunuje, každý rok o pár decimerů, jaký může být celkový rozsah změn nevím, ptejte se někoho z ústavu fyziky země ČSAV.
Ivo
Re: UCIT SE, UCIT SE, UCIT SE
Autor: Johny | 22.01.2010 22:45:50
Momentálně se posunuje 64KM !!! za rok... né decimetrů:D
Re: UCIT SE, UCIT SE, UCIT SE
Autor: michelle | 16.12.2009 03:06:34
konečně! dočetla jsem až tady a pořád sem si říkala, sakra, tady ale nikdo nepíše nic o tom proč vlastně a co to způsobí? to nikdo neví o magnetickém poli a že má naší solární soustavou proletět předmět kt. prolítává každých x tisís let a že mayové tohle předpověděli protože se to stalo už dříve. planeta x přiletí, rozhodí nás a odletí. a nikdo neví jak moc to postihne Zemi, to se uvidí....
Re: UCIT SE, UCIT SE, UCIT SE
Autor: Tereza(29) | 27.12.2010 10:40:37
no konečně první člověk (duše), který má stejný názor. Jen bych to tak pěkně nenapsala....děkuji;-)

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty