Diskuse k tématu: Mayský kalendář

Reklama
Co když
Autor: DAvid | 20.11.2009 19:05:23
Pročítám si stránky a tak mě napadlo...Co když je kalendář nedokončený? Co když člověk tvořící kalendář prostě zemřel a nikdo další ho nemohl nahradit? Co když si z toho lidé prostě dělají hlavu a ono se nic nestane?
Re: Co když
Autor: Isis | 20.11.2009 21:53:52
Vypadá to jako prosebné gesto...myslím ale, že by bylo dobré, kdyby to tak bylo... Ale zamysli se...Myslíš, že Mayský kalendář tvořil jeden lčověk, který zčistajasna zemřel?? muselo ho tvořit sposta lidí a ti lidé by ho dokončili..a já si myslím, ž eho dokončili... Nevím co se stane roku 2012 a upřímně doufám že nic, ale kdo nám to může zaručit?? Myslím, že nám nezbývá nic než žít naplno a upínat se k myšlence, že je to další z prorokovaných konců, který se nestane.. Už hodněkrát měl být konec světa.. 2000-přelom tisíciletí, jasná apokalypsa.. 6.6.2006-ďáblovo číslo, přichází konec světa...Myslím, že by to mohl být další z těchto \"konců\"...Ale to nikdo neví..
Re: Co když
Autor: DAvid | 20.11.2009 22:11:15
No, jestli opravdu mají pravdu,chtěl bych se to dozvědět než to příjde, začal bych věřit na kouzla, na duchy, na boha. Protože jestli někdo dokázal určit konec světa jen tak, existují i tyto věci.
Re: Co když
Autor: Isis | 21.11.2009 18:21:33
Tak to se k tobě asi přidám... I když pochybuji, že konec světa někdo určil jen tak...Uvidíme..
Re: Co když
Autor: terr-y | 22.11.2009 21:54:45
Už jsem přečetla celou diskuzi a je tu pravdu spousta zajímavých myšlenek. Já osobně se přikláním k možnosti,že se něco stane,ikdyž si myslím,že ne zrovna konec světa. Podle mě dojde k nějakému postupu v myšlení nebo k něčemu jinému,ale rozhodně ne ke konci světa. Osobně nechci umřít v 15 :D. Ale lidi zamyslete se,spoustu předpovědí a všechny se schodují ohledně roku 2012,nemyslíte že je to divné? Podle mě to nemůže být jen tak,ale možná má opravdu DAvid a spoustu dalších z vás,co jste sem psali,že se nic nestane a jenom se zbytečně děsíme.Možná má opravdu pravdu Lenka,která tvrdí,že bude bitva mezi démony a bohem a anděli (ikdyž mi to příde nejmíň pravděpodobné,ale co když?) a možná se stane něco úplně jiného,co si ani neumíme představit. Můžeme jen doufat,že se nic nestane a nebo že ten,kdo to určil nebo určuje nebo nějak ovlivňuje bude spravedliví a nechá nás žít. Ale spíš se přikláním ke dvoum možnostem 1) nic se nestane a za 2)se stane něco,co si neumíme představit......ale Země je tu moc dlouhoé,aby najednou zanikla..a nebo je tu už opravdu moc dlouho nato,aby existovala dál......co myslíte?
Re: Co když
Autor: DAvid | 23.11.2009 20:02:36
To znamená že ti je 13, 12? Tak to se tim netrap a běž si užívat s kámoškama, nějak to dopadne.:)

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty