Diskuse k tématu: Mayský kalendář

Reklama
Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: lenka | 04.11.2009 20:44:05
rekli,ze v kalendari naskoci opet nula .Nastane na 500 let udobi niceni ,katastrof,Nastane udobi 9 pekel.Ja Vim co se stane .21.12.2012 nastane zemetreseni po dobu 72 hodin 3 dnu doprovazene tmou a blesky v tuto dobu bude Buch,Kristus a andele budou bojovat s dablem a ostatnimy demony a zlymyduchy ,kteri budou po dobu asi 1 roku uvezneny v nitru zeme po dobu 3 dnu kdo se nadechne vzduchu venku zemre.Po trech dnech naskoci na kalendari opet 0 bude se odpocitavat poslednich 1000 let od 0 do 1000. po dobu asi 1 roku kdy bude dabel a ostatni demoni a zly duchove uvezneny maji lide moznost se zmenit .Az bude vypusten budeto hruza pro zle lidi. Pro dobre nastane udobi lasky a vyssiho vedomi.TENTO DEN SE SPOJI KRISTUS S JEDNIM CLOVEKEM NA ZEMI ABY VEDL LIDI K BOHU ,ALE NE VSICH TOU CESTOU PUJDOU.UZ LETA HO CHRANI A POMAHA MU. K VULI TOMU ,ZE MU LIDE UBLIZUJI PONEVADZ POSLOUCHAJI MYSLENKAM DABLA A TRAPI SE JSOU NA ZEMI KATASTROFY PONEVADZ NENI V PORADKU .V DEN 21.12.2012 HO ZASAHNE ELEKTRICKY PROUD PROTOZE SE DABLOVI NEPODARI HO SVEST O TO USILUJE JIZ DLOUHA LETA.BUCH S kRISTEB SE NASTVOU A PO3 Dny budou s nim a jeho pomocniky bojovat a uzavrou je do vnitra zeme asi na jeden rok nez bude ten clovek vporadku a pak nastane opravdovy boj.NAD TIM CLOVEKEM UZ NEBUDE MIT ZADNOU MOC PONEVADZ S NIM BUDE BUCH S KRISTUS JAKO JEDEN.MOZNA SE BUDOU DIT S KRZE NEJ ZAZRAKI NA TOMTO SVETE.MOZNA JE TO POSLEDNI SANCE PRO LIDI OBRATIT VIRU K BOHU.
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: tojejedno | 05.11.2009 16:24:49
ty ses nakej dementni potrestenej krestan....zadnej buh ani dabel NENI !! kdy uz to konecne celej pojebanej svet pochopi =P..jediny co se ten den stane je ze si vi vsichni dementi konecne uvedomite ze ste vedle xDD ....a vzhledem k tomu ze pises buh s ´CH´, tak bych na ty tvoje moudra nesazel =D....vrat se do bohnic a toho svyho boha si strc do prdele xDDD
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: wewe | 09.11.2009 15:08:42
já si myslim že konec světa nebude,jenom náká větší katastrofa teda aspon sem to slyšela ještě 3 roky do 2012,ale bojim bojim a to hodně.Doufám že je šance na to,že se spletli no i když nevim
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: wewe | 09.11.2009 15:13:19
hmmm a si těžko
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: wewe | 09.11.2009 15:13:55
to hmm asi těžko sem nepsala já jo
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: lenka | 10.11.2009 23:14:23
wewe to napsal asi tojejedno .ono se mu libi se vysmivat s toho si nic nedelej .
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: Lukas | 09.12.2009 01:37:41
tak na tebe bych chtel natrefit,ty musis mit v hlave dobry NIC :D je mi lito tebe a podobne jednoduchych lidi, Buh ani Dabel nejsou lidi ty vocasi,to jsou veci dobre ( Buh ) a zle ( Dabel),ktere jsou mezi nebem a zemi a nedokazes je vysvetlit chapez? akorat je lidstvo pojmenovalo,jak pojmenovalo a jestli na veci mezi nebem a zemi,tak je mi tvoji jednoduchosti lito,nejsem zadnej krestan bo neco,ale rekl bych,ze mi to trochu vic premysli,nez tobe... a at pise treba Buh s q , jako celek to pusobi zajimave
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: !!! | 20.06.2010 19:40:15
Ty jsi asi velký drsňák viď?Proč ho uražíš?Napadl něčím on tebe?Ikdyby věřil nevím v co,ty bys to měl tolerovat.Ty sám sobě nevěříš.Proč odpovídáš na něco co se nestane?Proč si to ty hrdino hrdinská čteš,když tomu nevěříš?Je vidět že právě ty jsi ze všech nejvíc podělanej.Takle přesně se chovají srabi a zmetci jako jsi ty.Jen ať tě ta přívalová vlna spláchne.........
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: Kubas | 11.11.2009 12:15:54
Dejme tomu, ze i v dnesni dobe, je nekdo pomaly a veri pohadce na dobro a zlo... jak to co pises muzes dokazat? Kde si to prosimte cetla? Proc si radsi zivot neuzivas, misto ztraty casu ctenim hlouposti a takovych pohadek? A nakonec... Jak se do nebe muzeou vlezt nekonecne pocty lidi, zvirat, baraky, stromy atd?:D:D:D
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: lenka | 11.11.2009 22:10:05
Ja to nemusim dokazovat jen proto,ze tomu neveris a,ze si nejsi jisty necim co jsem a vim.Ono se to potvrdi a ukaze casem.Zadnymu proroku na tomto svete neuverili vsichni ani samotnemu Kristu.Ty nemuzes vedet jestli komunykuji s Bohem a Kristem a jakym zpusobem .me staci ,ze to vim ja oni a jeste par lidi na tomto svete.Ono ,az prijde pravy cas to poznas a uslisis o tom. Na tomto svete jsme za nejakym ucelem a ne aby jsme si uzivali nekdo nas sem poslal a dal nam zivot aby jsme delali to co po nas chce.pOKLADY SE MAJI TVORIT V NEBI A NE NA ZEMI.UZIVEJ SI NA ZEMI POKUD CHCES JE TO TVA VOLNA VULE ,UVIDIME CO BUDES POTOM DELAT,AZ PRIJDE TVA POSLEDNI HODINA A UVIDIS,ZE TO JE TAK JAK TO RIKAM JA,PROTOZE TO TAK SKUTECNE JE .BYLA BYCH RADA KDYBY JSES NAD TIM ZAMYSLEL A SNAZIL SE ZMENIT.TO,ZE TVY RODICE NEVERI V BOHA A VYRUSTAL JSI BEZ VIRY NEZNAMENA ,ZE BUCH NEEKSISTUJE.POKUSIL SES NEKDY ZJISTIT,JESTLI OPRAVDU EKSISTUJE.HODNE LIDI RIKA NEVERIM V bOHA ,ALE KDYZ JE JIM NEJHUR A NEBO JIM JDE O ZIVOT RIKAJI PANE BOZE POMOZ MI..A jeste ti neco vysvetlim je urcity pocet lidi ktere stvoril Buch .Nerodi se novy lIde jak si to myslys.Prostrednictvym Kristovych ran se znovu rodime az do konce tohoto sveta .Porad dava Buh a Kristuslidem sanci se zmenit ponevadz nas ma rad ,takze umirame a znovu se rodime a to stejne i zver.Baraki do nebe nepujdou to neni Bozi dilo ale lidske a v druhem svete ponevadz ti neco vysvetlim my nebudem v neby tam je Buch ,Kristus ,andele my budem na zemi v druhem svete.a buch stvoril svet nezkazeny bez domu silnic aut,atd.a tak to take zustane.nic s tohoto sveta nepujde do druheho poze lide a zvirata.NA KONCI PRED BOZIM SOUDEM V ROCE3013 ZUSTANOU NAZEMI NENAPRANITELNI LIDE.A CELY SVET BUDE ZNICEN OHNEM ,TAK BUDE OCISTEN OD VESKERYCH HRICHU KTERE PALI ZROVNA TAK JAKO OHEN.NEODSUZUJI TE ZA TO CO JSI MI NAPSAL,ALE CHCI TI RICT,ZE TEN KDO JE POMALY A SLEPI JSES BOHUZEL TY A NE JA
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: pitrs | 12.11.2009 19:50:50
z takovejhle lidi jde strach... Lenko, říká ti něco fanatismus?
Každý ať si věří v co chce, já věřím v dobro. Ale nemám rád lidi jako ty, kteří se považují za \"vyvolené\" a říkají ostatním co se s nimi stane pokud nebudou věřit v to co mají a koho tim naštvou. Je to vážnej způsob zastrašování a vyhrožování, který v žadnym případě neuznávám a pokud ten tvůj Bůh (nebo spíš Buch:) je rád, že má ve svých přátelích na facebooku uloženou takovou osobu jakou jsi ty, která dělá co děla, píše co píše, vyhrožuje lidem a schovává se za to ,že jim \"jen ukazuje cestu\" a pokud se nezačnou chovat a věřit tak že se usmažej v pekle na Zemi, tak to takovýho Boha já ani nechci. A pokud je jen trochu soudnej tak tě nemá rád a měl by ti to říct, že takhle vyjebávat s lidma nesmíš. Bůh je láska a láska je v lidech.
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: jana | 19.11.2009 17:07:38
Teda tolik pravopisných chyb v tak malym kousku textu, to jsem ještě neviděla!!! To s tou reinkarnací je zajímavá myšlenka, ale připadá mi, že jsi trochu odběhla od tématu, ne? A jinak souhlasim s tim že jsi magor, radši se nejdřív nauč pořádně česky, a pak sem piš nějaký pobožný moudra...
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: Isis | 20.11.2009 21:47:18
Lenko, bitva mezi bohem a démony je sice zajímavá myšlenka, ale řekla bych že je to naprostá hloupost, nemyslíš?? Tvé názory jsou velmi fanatické, takže se uklidni a zkus se zamyslet nad tím, cos napsala.. Ale jinak se všemi souhlasím, co se týče tvé češtiny a propagaci víry.. Nauč se psát česky...
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: lenka steinbachova | 27.11.2009 18:08:04
A jeste neco jsou i nekteri kteri se mnou komunikuji na muj email a vyptavaji se na vic.
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: lenka | 27.11.2009 18:12:28
Ja se nemusim uklidnovat to poznas casem jestli opravdu komunikuji s Bohem a Kristem a jestli ´to co pisi je pravda a stane se to. Jo a to co jsi napsala o me cestine me vubec nevadi ponevadz jsem zila 15 let v recku a ted jsem se vratila takze umim perfektne cizi rec a ne pouze tuhle coz umi malo kdo
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: lenka | 27.11.2009 18:25:32
Vys i kdyby tady nekdo vyvoleny byl tak ty tomu stejne neuveris.A vira neni fanatizmus je to laska k Bohu.A jestli to co jsem napsala je pravda nebo ne tak to se ukaze casem .Uvidime co reknez potom az se vse stane tak jak jsem to rekla Ja uz od malicka vim co se stane driv nez se to stane.A jeste neco nikoho nechci zastrasit pouze chci abi lide vedeli co je opravdu ceka ,pripravit je na to a poradit jim co maji udelat aby se jim nic nestalo.Nikomu jsem nikdy nevyhrozovala ja se o lidstvo bojim ale pokud clovek chce aby se lide zmenili musi napsat opravdu veci tak jak jsou.A jeste neco pokud nechces takoveho boha ,ktery tresta ty co si to zaslouzi ,tak ho nechtej i presto,ze tresta nas vsechny miluje spatny clovek bez vyry nemuze mit vecny zivot i kdyz jej to boli .a kdyz se podivas Boha ktery stresta spravedlive nechces ,ale lidi co trestaj nespravedlive sve deti atd. ano
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: !!! | 20.06.2010 19:44:53
Vyvolený by se tím nechlubil.......
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: alenka | 24.08.2010 13:22:06
Döbrí den chci vědět jestli fakticky bude konec světa,jestli sou to jen keci co tady na internetu píšou já si myslím že to je pravda že bude konec světa a jestli druhí tomu nevěřejí tak at se kouknou samy na internet tam to májí napsaný co se má stat rok 2011-2012 tak at se nato kouknou kdyš to munevěří prosím vás dejtemy vědět Děkuji pozdravem Alenka Munyouvá.
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: kuba | 03.10.2010 02:20:14
hele ja nevim proc ale kdyz ctu lenky prispevky tam mam pocit strasny uzkosti... jakoby deprese a hruzy ale bez srandy fakt
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: Sheyla | 02.01.2010 18:39:26
BUCH BEZ BOHA? NO TO ASI BEZ BUCHA:-) ha ha..no a teď mi pověz, co bude dělat Allah a Mohamed?
Re: Mayove nerekli,ze rokem2012 konci svet,
Autor: Leoš | 21.07.2011 03:41:07
Ty si dobrej křesťanskej magor, co tak léčení??

Křesťanství není žádné náboženství, jen spolek genocidních parchantů. Historie křesťanství ukázala, že bylo a pořád je mnohem horší zlo než Hitler, Stalin a USA dohromady.
Bible je snůškou hovadin, které nebyli ničím podloženy a věřím, že ji napsal totálně vyšinutej magor, aby ulevil svým koulím.

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty