Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

Reklama
Fakta
Autor: Someone | 27.11.2010 14:21:44
Viděla jsem hodně videí a přečetla velké množství článků a diskusí týkajících se tohoto tématu. Každý na to má svůj názor a nějak si ho dokáže vysvětlit. Já jsem člověk, který věří, že vše má své logicke a opodstatněné vysvětlení a nic se neděje náhodou. Jenže opravdu nevím co si myslet zrovna o otázce Zda-li bude či nebude koec světa v roce 2012. Když si připomeneme, že ve videu zmuňují, jak vědma předpověděla i Alexandra Velikého opravdu se děsím. Ale známe spoustu pověstí pocházejících s tehdejší doby, spoustu mýtů. Nějaká vědma zase předpověděla 2. světovou a ejhle - ono se to vyplnilo. Další věštci zase předpověděli jiné válk, a katastrofy. Občas se jejich proroctví vyplní občas ne. Třeba opravdu dovedou vycítit a rozpoznat něco více než my. Konec Mayského kaendáře? prostě ho nemohli psát do nekonečna! Ale zase, vezměme v potaz to, že měli velmi propracovaný systém astrologie, proč najednou, z ničeho nic, jejich kalendář končí? Počítačový program, který pracuje s daty z internetu a všemožných medií a dokáže předpovědět katastrofy a pohyby na burzách by mohl mít logické vysvětlení - internet je plný, pravdivích či nepravdivých, důkazů a přicházenjícím konci světa. Pracuje s těmito daty. Konec světa by byl vysvětlitelný lidstvo se chová čím dál tím hůř ( věřící nejsem, ale říkám, že něco víc než my mezi nebem a zemí je... ) a ničí tím samo sebe. Buď budu 21.12.2012 říkat ( spíše už neříkat ) já to říkala! Nebo se budu smát sama sobě jak jsem byla pitomá. Ale opravdu nevím jestli tomu věřím neo ne, můj mozek tomu věří, ale má logika tomuto názoru vzdoruje.

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty