Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

Reklama
konec?
Autor: Misulinka | 30.09.2009 12:48:36
Nevěřím tomu,jelikož na videu není nic průkazného.Pokud by bylo vše předpovězeno tak jak tvrdí dochovalo by se více důkazů pro další generace ale nestalo se tak ,jen pár tzv.částí předpovědí.A WEB_BOT tak to je úplná blbost snad by lidi před vším varovali a né že po 5 letech vyrukujou s tím že to WB předpověděl snaží se lidi jen vystrašit a daří se jim to .Pokud se má něco stát tak se to stane a myslim si že to stejně nikdo nezaregistruje.
Re: konec?
Autor: RYTIR | 11.05.2010 12:36:27
MISULINKO!VERIS TOMU ,ZE EXISTUJI LIDE RTERI MAJI TU SCHOPNOST CITIT NEKTERE UDALOSTI DOPREDU?TAK JA JSEM JEDEN Z NICH A JA TI RIKAM PRIPRAVSE NECO SE DEJE A DIT SE TEPRVE BUDE.NEUMIM TO BLIZE SPECIFIKOVAT ,ALE JE TO TU A DEN ODE DNE JE TO SYLNEJSI.NE NECHCI TE STRASIT ALE TAK TO PROSTE JE .PODIVEJ SE CO SE KOLEM TEBE DEJE TO ZLO NEKDE MUSI VYGRADOVAT.MOZNA SI REKNES ,ZE JSEM FANATIK ,ALE NENI TOMU TAK LIDE JSOU BEZCITNI VYPOCITAVY A BEZDUCHY.TAK ZE JE TU CAS ABY SE SI S TIM NEKDO NEBO JESTLI CHCES NECO PORADILO A TO UZ BRZY VER MI.HEZKY DEN.
Re: konec?
Autor: natalie | 23.05.2010 14:19:56
CITIM TOTEZ O TOM CO JSI PSAL O KONCI SVETA.
Re: konec?
Autor: Anx | 25.01.2011 11:33:11
Vidím, že ,,SYLNEJSI,, jsi akorát tak v implementaci hlouposti. V gramatice je to slabší. Na konec zapomeňte, jsme na začátku.

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty