Diskuse k tématu: Co se jinam nehodí

Reklama
Život bez materialismu
Autor: Jolli77 | 12.12.2010 14:47:30
Když je život lidí nenávistný a materialistiký,tak proč proto lidstvo nic nedělá aby nebyl? Položil si už někdo z lidí tuto otázku? Zřejmě asi ne. Já osobně by jsem se zajímal o to pomáhat v humanitárních nadacích,prostě pomáhat lidem,ale brání tomu celosvětová byrokracie. Pro normálního člověka je to velmi složité. Když si lidstvo neumí nebo nechce pomáhat si navzájem,tak se není čemu divit,že to s námi dopadlo tak jak dopadlo. Můžeme si za to úplně sami. Já materialista nejsem,nepotřebuji mít nějaké luxusní fáro,být ověšený drahými šperky a mít tučné konto. Spousta lidí si neuvědomuje,že za peníze se nedá koupit všechno,tím spíš ne život jako takový a život na čisté a zdravé planetě,protože z naší planety se stalo jedno velké smetiště,které je provrtáno skrz na skrz doly,lomy a bůh ví jakým ještě odpadem a sajrajtem a lidstvo jí to neumí nebo spíše bych řekl nechce vrátit. Je to jak v písničce od skupiny \"Kabát\" \"...nasraná země chrlí tuny žhavý lávy...\". Tuto materialistickou otázku by si měli položit především státy které nejvíce škodí naší přírodě /viz. Kijocká dohoda/. A věřme,že příroda nám to stonásobně vrátí i s úroky. Akorát že to nebude v dobrém smyslu. Lidé by se měli sami nad sebou zamyslet a zksit napravit to co za škody napáchali na dnes již zničené přírodě. Příroda je mocná čarodějka.

 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty