Konec světa 2012

Bude v roce 2012 konec světa?

Tyto stránky si kladou za cíl informovat lidskou rasu o konci světa v roce 2012. Ještě než začnete číst dále, tak upozorňuji, že se nemusí jednat o konec světa v pravém slova smyslu - nezanikne svět jako celek, ale bude to konec světa v podobě v jaké ho známe nyní. Ano, samozřejmě, mnozí z Vás jsou k předpovědím tohoto typu velice skeptiční a možná i mají být proč, ale zamyslete se - proč se tolik předpovědí shoduje právě na tomto roce? Je to jen shoda několika, nebo lépe řečeno mnoha náhod?

Tento web zde není proto aby Vás strašil, nebo naopak vyvracel Vaše obavy. Chceme být nezávislí a dívat se na danou věc z obou stran. Naleznete zde jak video dokument, který popisuje všechna svědectví, proroctví a důkazy, tak i vlastní zamyšlení nad těmito tak zvanými "důkazy". V těchto zamyšleních budeme zkoumat nejen obsah videa, ale i jiné věci.

Rovněž zde nastává otázka - když už víme, že má přijít konec světa, tak co dělat teď? Můžeme tuto skutečnost nějak změnit? Nebo máme jít do banky, vzít si půjčku a užívat života? Věřím, že se najde i několik jedinců, kteří konci světa věří natolik, že zvolí druhou variantu. Pak ale konec světa nepříjde a oni nebudou mít na splacení půjčky + vysokých úroků, takže to bude konec světa, ale naštěstí jen pro jejich osobu a z důvodu jejich vlastní hlouposti. Skeptici, realisté, kteří proroctví nevěří a odsuzují všechny podobné věci, jen co vidí nadpis, zase zvolí variantu číslo jedna. Budou žít dále normálním životem, bez nějakých starostí o osud lidstva, osud světa. Ale ejhle, předpovědi se vyplní a v tomto případě z toho vyjdou právě oni jako hlupáci. Tak i tak je to konec, konec pro člověka. Který z těch dvou si vybral lepší cestu? Který z nich je větší hlupák? Oba jsou mrtví, ale jeden si užil poslední roky svého života tak, že žil plněji než naplno. Na druhou stranu, náš realista nemusí být hlupákem - pokud bude mít štěstí a konec světa nepříjde, přežije rok 2012 a bude žít dál.

Život ovšem není jen čekáním na náš konec! Život se musí žít, ať již víme, že zemřeme, nebo jsme v plné síle. Vzdávají se jen slaboši! Mnoho lidí prožívá svůj konec světa každý den. Každý den se dozví někdo na zemi, že má nějakou nevyléčitelnou nemoc a přibližný čas, který zbývá do konce jeho dnů. Je to úplně stejná situace, jako ta s koncem světa roku 2012, jen s tím rozdílem, že se netýká jen jedince, ale celého lidstva. Nemocný může žít a doufat, že se najde lék, který mu pomůže, ale je to jen malá naděje. Lidstvo může doufat, že jednou změní samo sebe a nezničí se. Pojďme se podívat ještě na jeden příklad. Vezměme našeho jedince z předchozích řádků. Tentokrát ovšem nebude nemocný, ale zdráv a v plné síle. Jednoho dne však vklidu jde do práce a spadne na něj strom, který jej svou váhou zbaví života. Již asi tušíte kam tím mířím a tušíte správně. Vezměme naši planetu. Můžeme si klidně žít, nikde žádný náznak jakékoliv katastrofy, nikde žádné zvěsti o konci světa. Ale! Ale v tom to příjde, zemské jádro se rozpadne a celý svět zanikne. Co z těchto řádků vyplývá? Je to smutné, ale to nejhorší - nikdy nevíme na čem právě jsme!

Reklama

Jediné co můžeme změnit jsme my samotní! A proč to? Protože tím můžeme předejít spoustě věcí a většině z nich bychom předejít chtěli, či měli! Vždyť právě proto jste tady! Protože máte strach o budoucnost, strach o lidstvo, strach z konce světa! Ano, jsme to právě my, kdo svým chováním, svým životním stylem mění životní podmínky na této planetě, planetě Zemi. Již ten název - Země, když jej slyšíme, tak se mnohým z nás vybaví domov. A právě kvůli domovu bychom se měli zamyslet sami nad sebou a nad svými činy! Neříkejte, že nevíte o čem mluvím! Netvrďtě mi, že Vy jste ten/ta, kdo se mění a žije tak jak se má. Je tu ještě mnoho věcí, které děláte špatně! Mnoho věcí, které můžete dělat lépe. Více o tom si můžete přečíst v rubrice "můžeme to ovlivnit?"

V souvislosti s uvedením filmu 2012 jsme pro Vás připravili speciální sekci věnovanou tomuto filmu. Rovněž jsme připravili i diskusi k tomuto filmu. Těšíme se na Vaše komentáře. Zavítejte do kategorie film 2012, kde naleznete více informací.

Nakonec přidám ještě jeden typ pro ty co rádi pečou, nebo jen mají v plánu nějaký dort ještě stihnout před koncem samotným - fotogalerie dortů pro vaši inspiraci.

Poslední příspěvky v diskusi k tématu konec světa 2012

Celou diskusi naleznete v sekci diskuse ohledně konce světa 2012.Obecná diskuse ke konci světa: Naše cesta

Autor: Člověk | 07.06.2014 11:30:31
Člověk tvořil . Kromě věcí , které nám zpříjemňují život člověk vytvořil zbraně , které ho mají ukončit . Je to ukázka toho , jací opravdu jsme a právě tyhle vlastnosti v budoucnosti lidskou populaci znatelně sníží .

V minulém století byli 2 světové války . V tomto století může být jen jedna , nebo může být až v příštím století , ale zaručeně přijde a zahyne daleko víc lidí než za předchozí dvě války dohromady .

Současně je vidět mezi USA a Ruskem , že válka vznikne proto , aby si nějaké prase uchránilo své přeceněné ego . Prolije se zpousta krve a v momentě , kdy soupeř ucítí svou prohru použije nukleární , jaderné či atomové zbraně .

Na Zemi zbude pár set miliónů lidí o které se časem postará radioaktivní spad . Díky jaderné zimě vypukne hladomor a nemoce . Na zemi zbude ze 7 miliard jen pár miliónů lidí .
kazdy si mysli ze koniec sveta pride v jeden den .zial nieje to tak a je to este horsie .koniec sveta uz davno prezivame a bude to hosrie ako si predstavujete.som si isty ze tu nemusim nic vysvetlovat .bodaj bi bol koniec sveta v jeden den....


Obecná diskuse ke konci světa: Re: to snad nemislite vazne

Autor: I am death | 21.04.2014 00:59:06
Ať žije internet !


to snad nemislite vazne ze verite na tuhle stranku vsak jen kecaj a kecaj to kdy by byla ale spon pravda ze klonec sveta bude ale konec sveta neni samy to vidite a y kdyby byl tak stejnak se nezachranime nebo to za sahne celej svet ale to ani nebude uvidite sami ze svet a planeta bude zit dal nebo lidi sou tu na zemi a oni nechteji umrit a jestly vy jo ten kdo to ted pise na tehle strance tak sy posluste ale tohle uz neni mozny jak vy strasite ty lidi kdys strasite lidi tak vam je moc dobre ze jo to vam jde ale aby ste se ste se staraly o v3eci ktere sou dulezite


 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty