Diskuse k tématu: Web-Bot Project

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: Zamyslete se prosím....
Autor: Blizar | 31.05.2009 23:33:05
Ano, o tomto projektu je velmi málo známo (v podstatě vůbec nic, viděl jsem pouze dokument \"Decoding the Past Doomsday 2012: End of Days\", kde o něm je pár zmíněk), proto v nás budí nedůvěru zda vůbec existuje.
Ovšem na druhou stranu je to i logické. Nikdo z lidí věnující se tomuto projektu přece nebude chtít, aby tento program vyhodnocoval informace z falešních zpráv. Právě díky těmto pochybnostem o existenci tohoto projektu se eliminuje masivní hromada těchto nežádoucích zpráv.
Jak víte, že to nepředpovědělo světovou krizi? O světové krizi se už šuškalo mezi zasvěcenými dříve. Každopádně nazývat světovou krizi nějakou pohromou je celkem odvážný názor.
Jak víte, že nepodnikli nějaké kroky aby tomu zamezili? Co když s tím ta předpověď počítá? Proč by nemohlo 11. září 2001 předpovědět? Kdo říká, že to byl opravdu teroristický útok řízený Al-Kaidou? Teda když oponeme tu oficiální zprávu, kterou nám USA předložila?
Zrovna o 11. září je dost nejasností, dokonce i fyzikální jevy, vyvracejí oficiální zprávy, které známe my z médií. To už jsem zašel trochu mimo mísu, ale chtěl jsem jen naznačit, že né vše vypadá tak, jak se na prvni pohled zdá.
Mě spíše více méně zajímají proroctví z dávné historie, kdy ještě nebylo možné šířit zprávy po světe tímto tempem co známe nyní. Pravdou je, že historie nám vnucuje rok 2012 a jedno o co už půjde.
Když se na to podíváte globálně, tak vše tomu ve větší míře nahrává (globální oteplování, S. Korea si vesele testuje jaderný zpraně v podzemí , Rusko se kachá jak je připraveno na 3. sv válku, v Izraeli zítra začne největší vojenské cvičení v historii země, který je má připravit na soudný den jak sami řekli, atd. O tomto bych mohl napsat několik stránek, ale závěr je jasný. Určitě se poslední dobou stupňují negativní zprávy, které mají dopad na náš život všech.
Teď ale proč? Je to tím, že dnešní telekomunikační technologie už jsou na takové úrovni, že víme o všem co máme vědět? Nebo tyto události již byly v minulosti a my o nich jen nevědeli, jelikož nebyly tak dobré prostředky?
A nebo se vážně něco blíží?
Já vím, spousta otázek bez jasné odpovědi, proto tyto věci beru s rezervou. Já vám jen chci říct, že když se nad tím vším vážně zamyslíte, zjistíte že na tom něco pravdy opravdu může být. Rozhodně se chci dožít toho soudného dne 21.12. 2012 a znát odpověď. Ono není to tak daleko, v podstatě už nám to klepe na dveře a pokud to bude pravda, příští 3 roky nás nečeká nic dobrého.


Diskuse k tématu: Web-Bot Project

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty