Diskuse k tématu: Web-Bot Project

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: Zamyslete se prosím....
Autor: Q | 27.06.2011 21:21:13
Poprosím zamyslete se krize je psychologicka hovadina ja v obchodech porad vidim dlouhe fronty tech samych lidi porad stejnej lidí.. dál moje vejplata je pořad stejná... je to jen efekt po kterým lidi začnou magořit když se probehnu po městě a začnu řvát tam tam na obloze asteroid 50% lidí me vyfakuje 30 se poběží nekam skovat a zbytek na 99% spáchá sebevražbu a nebo začne rabovat...ano že zmizely firmy za to může řetězová reakce ale jen díky PANICE ropnej šejk řekne me se nelibi že moje ropa se prodává jena třeba plácnu 100dolaru za barel a lidi co od něj kupujou se poserou kvuli tomu že ropu budou muset nakupovat dráž ale já se ptám co pak je jedinej na světě?? není! ok proč podporovat to prasátko?? koupim u jinyho a on at se posere nekdo řekne to neni tak jednoduchý no to je uhel pohledu já tvrdím že prostě korupce je metla lidstva ale zase je to otom že lidi nepřemejšlej nad tim co bude zítra tak kurwa když vim že takovejhle artikl je tak tak nestabilní tak přece nepujdu za jednim obchodníkem ne???ale držím zadní vratka nic nepodepisuju prostě nakoupím a nazdar...abych měl jistotu že mužu kdykoliv koupit kdekoliv,,, a odkohokoliv a ne že s uvažu manikovy na 20let on mi to za 5 let zdraří o 5 dolaru na barel a já krachnu a to je celej ten mechanismus on krachuje vše se pozdrží nanejdnou je nedostatek a tím že na nem visí dalších X lidí to sebere prostě sebou... a to je cela krize v kostce... přece když skrachuje jeden tak tím že nejsem trubka a myslim na zadní kolečka a dělám si zálohy v podobě jinech dopravcu dodavatelu si vytvořím jednoznačně silný místo na trhu NEKRACHNU ale nic vic v tom neni než prachy pár smradlavejch zbohatliků a lidska blbost kdyby nikdo nemluvil o krizi tak se toho nikdo nechytne že nekdo krachn? no co takovejch ještě bude sou tu další... a nic se neděje tohle je uměle vystavěnej stav kdy už to vy ovečky pochopíte máte snad v hlavě mozek ne?, nebo jen nasrano s pilinama??? A stím koncem jo..tenstav který přijde planety v jednom šiku nás neohrozí tím to to bude tak dokonalá přímka se síly planet budou vyrovnávat a měsíc nám pomůže takže bude možna nekde nějaká záplava nejaký zemětřesení ale nic hroznýho nic coby lidi neznaly..diť se to děje deně po celym světě jen lidi blbněte přemejšlejte na smrtí já si du užívat života! přece diť máme jen jeden žít celej život ve strachu a ke stáří si řikat e já blbec nevylez na tu horu že já blbec sem neskusil ty čevy v indii a že já vul nekoupil ty akcie.. na to sere pes... otom život není, hledáte smysl života? serte na to každej z vás si určuje vlastní osud... je to jen na vás...


Diskuse k tématu: Web-Bot Project

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty