Diskuse k tématu: Web-Bot Project

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Zamyslete se prosím....
Autor: ISMSSKA | 27.02.2009 23:33:32
Jenom mě zajímá proč \"WEB-BOT Project\" jakožto program původně navržený na určování vývoje hodnoty cen akcií nepředpověděl tak zásadní a bezesporu nejdiskutovanější věc dnešního ekonomického světa a tou je EKONOMICKÁ KRYZE. Promiňte, ale začínám pochybovat o schopnostech programu který dokázal \"předpovědět\" obrovskou krizi co se týče stávajícího života na zemi na rok 2012 díky zjištěným informacím pro finanční (akciový) sektor, ale už nějak přehlédl fakt, že světová ekonomická krize nastala v roce 2008 čili o 4 roky dříve předpovězená \"apokalypsa\"a o tom nepadla žádná zmínka.... Jak od tohoto projektu můžete brát informace ke globálnímu dění na naší planetě když nedokázal předpovědět nejzásadnější věc dnešního ekonomického světa k čemuž byl NAVRŽEN.
Re: Zamyslete se prosím....
Autor: Vašek | 28.02.2009 13:15:05
Úplně souhlasím.Trochu mě nejde do hlavy i ten fakt ,že ačkoliv podle filmu předpověděl katrinu a 11.září 2001 proč to teda ti ,,kontroloři\" nebo jak byse dali nazvat lidé ,kteří se o tento projekt starají nezveřejnili možné nebezpečí??Prostě WEB-BOT je pro mě zamítnutá věc.
Re: Zamyslete se prosím....
Autor: Lionel | 22.03.2009 13:49:30
Možná Web-bot dosud není plně zvěřejněný, kvůli tomu, že je v utajení, nebo tak něco.. jestli jde opravdu o takový přelomový vynález, jak bylo v danném dokumentu popsáno, tak je zcela jisté, že se tím určitě nebudou nějak chlubit, ale na druhou stranu k čemu jim to je když si to nechávají pro sebe, tím asi nikomu nepomohou.
Re: Zamyslete se prosím....
Autor: radka | 22.04.2009 10:47:51
webbot.net
Re: Zamyslete se prosím....
Autor: Tomáš Pecháček | 17.05.2009 17:15:23
Na spoustu otázek si neumíme odpovědět, ale moje otázka už byla
zodpovězena. Já už krizi mám 7 let, a spoustu věcí vím 7 let dopředu
tak nevím proč by se vám vše mělo sdělovat! Nechme se překvapit
děním posleních dnů? věřící a nevěřící Tomáš
Re: Zamyslete se prosím....
Autor: Blizar | 31.05.2009 23:33:05
Ano, o tomto projektu je velmi málo známo (v podstatě vůbec nic, viděl jsem pouze dokument \"Decoding the Past Doomsday 2012: End of Days\", kde o něm je pár zmíněk), proto v nás budí nedůvěru zda vůbec existuje.
Ovšem na druhou stranu je to i logické. Nikdo z lidí věnující se tomuto projektu přece nebude chtít, aby tento program vyhodnocoval informace z falešních zpráv. Právě díky těmto pochybnostem o existenci tohoto projektu se eliminuje masivní hromada těchto nežádoucích zpráv.
Jak víte, že to nepředpovědělo světovou krizi? O světové krizi se už šuškalo mezi zasvěcenými dříve. Každopádně nazývat světovou krizi nějakou pohromou je celkem odvážný názor.
Jak víte, že nepodnikli nějaké kroky aby tomu zamezili? Co když s tím ta předpověď počítá? Proč by nemohlo 11. září 2001 předpovědět? Kdo říká, že to byl opravdu teroristický útok řízený Al-Kaidou? Teda když oponeme tu oficiální zprávu, kterou nám USA předložila?
Zrovna o 11. září je dost nejasností, dokonce i fyzikální jevy, vyvracejí oficiální zprávy, které známe my z médií. To už jsem zašel trochu mimo mísu, ale chtěl jsem jen naznačit, že né vše vypadá tak, jak se na prvni pohled zdá.
Mě spíše více méně zajímají proroctví z dávné historie, kdy ještě nebylo možné šířit zprávy po světe tímto tempem co známe nyní. Pravdou je, že historie nám vnucuje rok 2012 a jedno o co už půjde.
Když se na to podíváte globálně, tak vše tomu ve větší míře nahrává (globální oteplování, S. Korea si vesele testuje jaderný zpraně v podzemí , Rusko se kachá jak je připraveno na 3. sv válku, v Izraeli zítra začne největší vojenské cvičení v historii země, který je má připravit na soudný den jak sami řekli, atd. O tomto bych mohl napsat několik stránek, ale závěr je jasný. Určitě se poslední dobou stupňují negativní zprávy, které mají dopad na náš život všech.
Teď ale proč? Je to tím, že dnešní telekomunikační technologie už jsou na takové úrovni, že víme o všem co máme vědět? Nebo tyto události již byly v minulosti a my o nich jen nevědeli, jelikož nebyly tak dobré prostředky?
A nebo se vážně něco blíží?
Já vím, spousta otázek bez jasné odpovědi, proto tyto věci beru s rezervou. Já vám jen chci říct, že když se nad tím vším vážně zamyslíte, zjistíte že na tom něco pravdy opravdu může být. Rozhodně se chci dožít toho soudného dne 21.12. 2012 a znát odpověď. Ono není to tak daleko, v podstatě už nám to klepe na dveře a pokud to bude pravda, příští 3 roky nás nečeká nic dobrého.
Re: Zamyslete se prosím....
Autor: Q | 27.06.2011 21:21:13
Poprosím zamyslete se krize je psychologicka hovadina ja v obchodech porad vidim dlouhe fronty tech samych lidi porad stejnej lidí.. dál moje vejplata je pořad stejná... je to jen efekt po kterým lidi začnou magořit když se probehnu po městě a začnu řvát tam tam na obloze asteroid 50% lidí me vyfakuje 30 se poběží nekam skovat a zbytek na 99% spáchá sebevražbu a nebo začne rabovat...ano že zmizely firmy za to může řetězová reakce ale jen díky PANICE ropnej šejk řekne me se nelibi že moje ropa se prodává jena třeba plácnu 100dolaru za barel a lidi co od něj kupujou se poserou kvuli tomu že ropu budou muset nakupovat dráž ale já se ptám co pak je jedinej na světě?? není! ok proč podporovat to prasátko?? koupim u jinyho a on at se posere nekdo řekne to neni tak jednoduchý no to je uhel pohledu já tvrdím že prostě korupce je metla lidstva ale zase je to otom že lidi nepřemejšlej nad tim co bude zítra tak kurwa když vim že takovejhle artikl je tak tak nestabilní tak přece nepujdu za jednim obchodníkem ne???ale držím zadní vratka nic nepodepisuju prostě nakoupím a nazdar...abych měl jistotu že mužu kdykoliv koupit kdekoliv,,, a odkohokoliv a ne že s uvažu manikovy na 20let on mi to za 5 let zdraří o 5 dolaru na barel a já krachnu a to je celej ten mechanismus on krachuje vše se pozdrží nanejdnou je nedostatek a tím že na nem visí dalších X lidí to sebere prostě sebou... a to je cela krize v kostce... přece když skrachuje jeden tak tím že nejsem trubka a myslim na zadní kolečka a dělám si zálohy v podobě jinech dopravcu dodavatelu si vytvořím jednoznačně silný místo na trhu NEKRACHNU ale nic vic v tom neni než prachy pár smradlavejch zbohatliků a lidska blbost kdyby nikdo nemluvil o krizi tak se toho nikdo nechytne že nekdo krachn? no co takovejch ještě bude sou tu další... a nic se neděje tohle je uměle vystavěnej stav kdy už to vy ovečky pochopíte máte snad v hlavě mozek ne?, nebo jen nasrano s pilinama??? A stím koncem jo..tenstav který přijde planety v jednom šiku nás neohrozí tím to to bude tak dokonalá přímka se síly planet budou vyrovnávat a měsíc nám pomůže takže bude možna nekde nějaká záplava nejaký zemětřesení ale nic hroznýho nic coby lidi neznaly..diť se to děje deně po celym světě jen lidi blbněte přemejšlejte na smrtí já si du užívat života! přece diť máme jen jeden žít celej život ve strachu a ke stáří si řikat e já blbec nevylez na tu horu že já blbec sem neskusil ty čevy v indii a že já vul nekoupil ty akcie.. na to sere pes... otom život není, hledáte smysl života? serte na to každej z vás si určuje vlastní osud... je to jen na vás...
Re: Zamyslete se prosím....
Autor: Q | 27.06.2011 21:26:45
Když nebudeme panikařit a budeme se chovat jako inteligenstní myslící lidé a nejako hovadský prasata žádnej konec světa nepřijde...
Ale v momentě kdy budem mluvit skrz hledí samopalu...
...je všem jasný o čem mluvím??
Re: Zamyslete se prosím....
Autor: Jano karel | 11.07.2015 00:22:10
Konec světa ? V r. 2012 ??? Pěkná hovadina a mystika. Je r. 2015 ...červenec. Nazdar !!!
Ale...
Autor: Vojife | 28.09.2009 19:52:16
Já věřím, že se konec světa blíží, ale Web-Bot projekt (alespoň podle filmu atd.) vyhledává na internetu slova jako \"konec světa\", \"zkáza\", \"2012\", \"válka\" atd., ale nepozná, že je třeba dalších několik miliard stránek proti tomu. A navíc: Lidé se třeba kouknou na tenhle film, na tyhle stránky, a pak to rozšiřují dál, takže je možné, že to jen někdo zmínil a Web-Bot toho najde tolik, protože se to roznese po celém internetu. Ale to jen ohledně toho, jinak tomu věřím.
Napište prosím reakce na tento příspěvek.
Re: Ale...
Autor: Cuchulaine | 08.01.2010 12:16:41
Jsem si jisty,ze se konec sveta blizi,ale to uz od vzniku nasi planety,tak jako se blizi smrt kazde zive bytosti od narozeni.Avsak tento projekt,program, ci co to vlastne je, nemuze preci nic predpovedet,aniz by k tomu dostal nejake informace.Takze pokud nekdo psal o utocich na WTC driv nez se staly,je mozne ze to program predpovedel.Opravdu bych byl prekvapeny kdyby se nekde na netu takove zpravy objevily,navic v takovem mnozstvi,aby je ten program nejakym zpusobem vyhodnotil jako pravdepodobne.A pokud je internet doslova plny clanku o konci sveta v r.2012,je jasne ze si toho vsimne a bude tomu davat vetsi pravdepodobnost nez vecem o kterych se tak nemluvi,ikdyz pravdivych.Ale je to jen muj osobni nazor.....
Web-Bot
Autor: Rana | 11.10.2009 19:14:27
nic neví, neboť je stvořený člověkem a když sám člověk hádá, jak by mohl stroj rozhodnout má či nemá-li pravdu? Nestane se nic. Lidi si jen zablbnou jako před příchodem r.2000
princip programu
Autor: slivoj | 04.01.2010 16:09:53
Tento program především funguje na principu vyhledávání dat na internetu. Když mu zadali ať hledá konec světa, tak našel nejvíce zmínek o roce 2012 a proto to vyplivnul. Kdyby jste si o tom něco našli...
Re: princip programu
Autor: patrik | 15.03.2010 22:51:29
našel rok, o kterém se nejvíc mluví. ale o tom psali lidi co to jen někde slyšeli a šíří to dál. myslím že to začalo mayským kalendářem, a pak se to šířilo a začali se k tomu kalendáře hledat další co zminovali stejný rok. těch předpovědí na konec světa v tom a tom roce sou tisíce a jen několik na rok 2012.
Utajení
Autor: Vítězslav | 31.01.2010 22:02:28
Podle mne po pár přesných předpovědích, Americká vláda program zabavila , protože se bála zneužívání. Co se týče finační krize myslím, že by mněla mnohem horší důsledky, kdyby se oznámila předem, protože by se společnosti,firmi a instituce začali připravovat a to by přineslo mnohem drastičtější dopad na ekonomiku.
Re: Utajení
Autor: Vojtěch | 18.04.2010 17:29:14
Nemůžeš zabavit program.
A i pokud bys mohl, nemůžeš zabránit tomu, aby byl znovu napsán. Možná legislativně, ale nikoliv reálně.
Pravda
Autor: Stichelbaut | 06.11.2010 01:17:33
Neco vam vsem povim . Ten program byl vytvoren clovekem stejne jako internet , nebo cokoli jineho . Nemuzete to prirovnavat treba k Mayskemu kalendari . Web-bot-project je nesmysl , protoze vam nesdeli nic konkretniho
Re: Pravda
Autor: f | 14.03.2011 16:58:56
Draku to mě chceš říct že Mayský kalendář byl vytvořen, bakteriemi nebo mimozemšťany nebo co si myslíš
test
Autor: psycholog | 25.01.2011 18:05:50
....ten program je blbost,,,a oni to vedi,jinak by jej pouzily radne.Psychologie pouziva radu podobnych programu zalozenych na podobnem principu.uz od poloviny 20.stol.Zjistilo se,ze jejich vypovidajici validni hodnota je nulova!Tak sklidnete hormony a sejdem se v roce 2013 opet v pohode na skopku.
sss
Autor: anitka | 24.06.2011 10:09:44
kdyz je tenhle projekt tak presnej tak proc tolik lidi zemrelo proc je vcas nevarovali protoze je to blbost program na netu vam nemuze urcit ze se zrovna ten den nejaky dve paka rozhodnou ze srazej mrakodrapi a to ze jsou zaplavi ci podobne veci to bylo vzdy takze take nic noviho
Re: sss
Autor: UfOuN | 26.06.2011 16:42:22
je videt, ze se konec sveta blizi....... bud ti je 10 let nebo jsi se nebyl za cely zivot schopen naucit rodnou rec a to je zacatek zkazy.


Diskuse k tématu: Web-Bot Project

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty