Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: Já to viděl...
Autor: Monique | 30.12.2009 17:06:22
Milý Maxi, milá Bohunko,
V žádném případě nechci, aby tato reakce vyzněla jako zpochybnění vašich vidění. Váš dar je velice cenný a respektuji jej jak jen to jde. Já osobně sice vidění nemívám, ale řekněme, že mám taky určitý dar... A to mě právě vede k reakci na vaše příspěvky.
Domnívám se totiž, že ještě není tak docela pozdě vše změnit a odvrátit. Jasnovid podle mého názoru není od toho, aby lidé kolem sebe šířili poplašné zprávy, ale proto, aby se s tím, co viděli, něco udělalo. Proto jsme se narodili do této doby a proto je nás na světě tolik. Proto se vzájemně vyhledáváme a spolupracujeme, abychom předešli a zabránili podobným katastrofám. Chápu, že zatím nás ještě není dost na to, abychom \"spasili\" celé lidstvo, ale čím dál víc lidí se začíná nad takovými věcmi zamýšlet, stále více lidí se snaží hledat pravdu a moudrost a mír. Možná to zatím nestačí, ale naděje umírá poslední a já pevně věřím, že nic není ztraceno. Věřte taky! ;-)


Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|||-
|||-
||-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty