Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: Já to viděl...
Autor: lenka | 01.11.2009 20:23:27
ahoj maxi. jmenuji se lenka.Mozna to co ti ted napisi nebudes tomu verit ty .mnoho let je semnou buh a kristus vybraly si mne abych ukazala cestu lidem k bohu a kristu.tohle se stane ale az po roce 2012.ty tvoje sny je pouha cast z toho co mam ja .Bojuji uz leta Buh s kristem skrze me s dablem .snazi se mne odvratit od boha a udelat zlo lidstvu skrze me jsou katastrofy na tomto svete protoze tomu tak chce Buh .Co prozivam ja prozivaji vsichni na tomto svete.Jeden kluk s kterym jsem se seznamila pred 17 a pul lety vi o tom ,ze me dabel zrani elektrikou a spojil se s nim aby mi pomohl.Boji se o me a kdyz mi neni dobre vypne se proud,a vic veci nemohu to vysvetlovat.Ja mu od tamad pomohu kde spadl.21.12.2012 mne zrani dabel elektrikou a buh se nastve s kristem a po dobu 72hodin 3 dnu nastane velke zemetreseni doprovazene tmou a blesky po dobu 3 dnu.kdo v tuto dobu bude venku a nadechne se vzduchu zemre .Ponevadz po tuto dobu bude Buh ,Kristus a andele budou bojovat s dablem a ostatnimy zlymy demony a duchy a uvezni je do vnitra zeme na asi 1 rok nez se uzdravim.Pak bude mluvit kristus s bohem prostrednictvim me k lidem a budu cinit to co po me budou chtit.Nastane pro dobre lidi cas lasky a vyssiho vedomi a pro spatne nenapravitelne utrpeni. Budou mit sanci se zmenit.Nastane kalendar od nuli .Bude se odpocitavat poslednich 1000let.Konec sveta nastane3013 stoji to i v bibli.Na jakou koli otazku se mne muzes zeptat na email lenka7771@seznam.cz


Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|||-
|||-
||-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty