Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: Já to viděl...
Autor: Bohunka | 16.08.2009 13:21:41
Ahoj Maxi,já už viděla konec světa jako malá holka.Vím že nás čeká velká hrůza,ale to nebude ještě v tomto roce...... co ty tu píšeš!!!Vím i rok -který tu psát nebudu!!!Ten rok.... co ty píšeš, se tu stane, uplně něco jiného a bude to kvuli( určité válce )a hlavně to změní ekonomiku!!!Ten rok bude významný pro naše lidstvo ,hlavně kvůli mimozemské civilizace,která nás opravdu navštíví(možná aby nás varovali a vzali si pár lidí...... na jejich planetu -na záchranu lidstva!!!Už odmalička vím mnoho,ale nikdy jsem to nedala veřejně najevo.Nevím ,proč mě to tet nutí ,se toho ujmout?!Bohužel :lidstvo je velmi skažené,a trest si zaslouží!!!!!Bolí mě srdíčko a duše,když vím jak to opravdu všechno skončí!!!!Jen mě zaraží ,jak moc lidi jsou slepý a nevidí ,(už tet to varování),které bije přímo do očí!!!!Naše děti a jejich děti budoucnost už nemají -jen strašnou smrt a hrůzu mají před sebou!!!!!!!!!!To je to správné proroctví,o kterým se všichni pak sami přesvědčí!!!!!!!!!!!Je mi- líto té doby,které jsme se dočkali..........§§§§§


Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|||-
|||-
||-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty