Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Já to viděl...
Autor: MAX | 13.08.2009 02:19:40
Ahoj všem. Jmenuju se Max. Teď co vám tu napíšu tak tomu nebudete věřit ale je to tak,už jsem si to dokázal že to je pravda.
Asi před rokem jsem měl takový zvláštní pocit,všechno kolem sebe jsem viděl rozmazané a viděl sem před sebou nějaké věci (nebudu zveřejňovat je to soukromé) a ty věci se do týdne vyplnili. Nemohl jsem tomu uvěřit ale bylo to tak. Prví půl rok jsem se o to vůbec nezajímal až pak, co jsem viděl jak moje sestra chce spáchat sebevraždu kvuli jednomu klukovi. Asi o 2 dny později jsem si jí všiml že chce skočit pod auto,tak jsem za ní rychle utíkal a naštěstí se jí nic vážného nestalo...Poté jsem se tomu začal plně věnovat......Zrovna včera jsem viděl že má být konec světa,viděl jsem dokonce jak to má probíhat. Bylo to hrozné už to nechci ten pocit nikdy prožít znovu. Prominte že vás tím otravuju ale viděl jsem i datum...21.12.2012...Myslete si o mě co chcete ale JÁ TO VIDĚL...Do budoucna vám přeju hodně štěstí..Zatím čau

Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

Zobrazit celou diskusi
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|||-
|||-
||-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty