Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Korektura
Autor: Tomáš | 02.06.2009 14:49:51
jen reaguju na tuto větu: ............\"Vezměme si třeba knihu \"Dvacet tisíc mil pod mořem\" - v době kdy byla psána to bylo něco nepřdstavitelného a přesto nebyla myšlena jako proroctví, ale pouhé sci-fi. Dnes je možné potápět se do velkých hloubek oceánů (pravda, 20 000 mil to není, ale...)\" .............. autor patrně asi tuto knihu nečetl, bo je z ní jasné, že se v případě 20.000 mil nejdná o hloubku oceánu, ale o vydálenost kterou hrdinové společně s kapitánem Nemem v jeho ponorce urazili ....
Jinak fajn článek. :-)
něco přeci může být pravda...
Autor: Isis | 07.06.2009 19:21:34
Je vidět, že autor nevěří na nic co nelze dokázat vědou a důkazy,ale je to něco \\\\\\\"magického\\\\\\\"... Proč jsi ve všech článcích tak strašně skeptický?? Proroctví je podle tebe blbost, I CHING je podle tebe blbost..
Je to slozity.
Autor: Pavca | 11.06.2009 10:31:03
Nevim ploc si tak moc skepticky...ale je to moc slozity...:-)
Nostradamus
Autor: llzard | 05.08.2009 01:35:15
Myslím že je na něčem jen kousek pravdy. Je fakt, že je zvláštní se řídit podle zfetovaných žen, co mají halušky, ale sám Nostradamus nebere tato léta jako poklidná... Najděte si o tom trochu... Zajímal by mě váš názor i na docela velké podobnosti.

2009 - \" Pět set hvězd, které se ukážou - dny zrání. Z jedné mazané ženy vzejdou dva samostatní princové. \"

Pět set států světa čekají dny zkoušky.

2010 - \" Čtyři nájemní vrahové - strašlivá válka nastane. Velký nepřítel lidského rodu. Bude ještě horší ten děd - jedenáctka zplodí dvě války. Železem, ohněm, vodou - krvavé a nelidské.\"

Opět narážka na čtyři atentáty v průběhu jednoho týdne - válka postihne celé lidstvo. \"Jedenáctka\" = rok 2011.

2011 - \"Mezi Iónskými kuchyněmi - nebezpečná příprava. Bude břemenem okolojdoucí pohrobek. V horách to nejhorší jde kolem bez zatížení. Bradatými nepozorován - na trůnu se raduje vévoda z léčky.\"

Iónský - chemie. Dědičné hříchy pro děti - je šance přežít v horách a ve speciálních podzemních krytech.

2013 - \" Mezi nízkými - nezbytnost znovukoupených zvířat. Jeví se deset - vedeno k vítězství ve větru dvoupolitické ligy. Schovaní vojáci řídí hrozivé zbraně. Ne daleko čas vyzkoušení protipólného města.\"

Zamoření vegetace - hyne užitkový dobytek - jižní polokoule se též zamíchala do války - rakety.
Re: Nostradamus
Autor: Isis | 06.08.2009 10:46:34
Tato proroctví jsou, když nc jiného, znepokojivá... Mohla bych se tě zeptat, kde jsi je objevil??
Re: Nostradamus
Autor: losos | 21.09.2010 14:30:33
o techto svedectvich najdete vice na http://rok-2012-konec-sveta.aye.cz/
Já to viděl...
Autor: MAX | 13.08.2009 02:19:40
Ahoj všem. Jmenuju se Max. Teď co vám tu napíšu tak tomu nebudete věřit ale je to tak,už jsem si to dokázal že to je pravda.
Asi před rokem jsem měl takový zvláštní pocit,všechno kolem sebe jsem viděl rozmazané a viděl sem před sebou nějaké věci (nebudu zveřejňovat je to soukromé) a ty věci se do týdne vyplnili. Nemohl jsem tomu uvěřit ale bylo to tak. Prví půl rok jsem se o to vůbec nezajímal až pak, co jsem viděl jak moje sestra chce spáchat sebevraždu kvuli jednomu klukovi. Asi o 2 dny později jsem si jí všiml že chce skočit pod auto,tak jsem za ní rychle utíkal a naštěstí se jí nic vážného nestalo...Poté jsem se tomu začal plně věnovat......Zrovna včera jsem viděl že má být konec světa,viděl jsem dokonce jak to má probíhat. Bylo to hrozné už to nechci ten pocit nikdy prožít znovu. Prominte že vás tím otravuju ale viděl jsem i datum...21.12.2012...Myslete si o mě co chcete ale JÁ TO VIDĚL...Do budoucna vám přeju hodně štěstí..Zatím čau
Re: Já to viděl...
Autor: Bohunka | 16.08.2009 13:21:41
Ahoj Maxi,já už viděla konec světa jako malá holka.Vím že nás čeká velká hrůza,ale to nebude ještě v tomto roce...... co ty tu píšeš!!!Vím i rok -který tu psát nebudu!!!Ten rok.... co ty píšeš, se tu stane, uplně něco jiného a bude to kvuli( určité válce )a hlavně to změní ekonomiku!!!Ten rok bude významný pro naše lidstvo ,hlavně kvůli mimozemské civilizace,která nás opravdu navštíví(možná aby nás varovali a vzali si pár lidí...... na jejich planetu -na záchranu lidstva!!!Už odmalička vím mnoho,ale nikdy jsem to nedala veřejně najevo.Nevím ,proč mě to tet nutí ,se toho ujmout?!Bohužel :lidstvo je velmi skažené,a trest si zaslouží!!!!!Bolí mě srdíčko a duše,když vím jak to opravdu všechno skončí!!!!Jen mě zaraží ,jak moc lidi jsou slepý a nevidí ,(už tet to varování),které bije přímo do očí!!!!Naše děti a jejich děti budoucnost už nemají -jen strašnou smrt a hrůzu mají před sebou!!!!!!!!!!To je to správné proroctví,o kterým se všichni pak sami přesvědčí!!!!!!!!!!!Je mi- líto té doby,které jsme se dočkali..........§§§§§
Re: Já to viděl...
Autor: MAX | 19.08.2009 15:34:09
Nebudu to tady rozebírat,nevím kdo jsi, ale vím že ta kantastrofa je nevyhnutelná, já už sem smířený s tím že toho dne a pár dní před ním tu nastane velký chaos a nepořádek. Už sem smířený i s vlastní smrtí. Mimozemská civilizace nás příjde před tou velkou kanastrofou zachránit(nevím jestli všchny ale příjdou). Všichni teď můžeme marně doufat že se nic takového nestane.
Re: Já to viděl...
Autor: Mishalga | 19.08.2009 16:54:06
Koukam, ze tady nekdo videl film \"Proroctvi\" v kine =o)
Re: Já to viděl...
Autor: MAX | 25.08.2009 01:21:13
tak ten film sem nevidel,ani nevím že nějaký takový film je
Re: Já to viděl...
Autor: Alena | 19.11.2010 20:30:27
milý Maxy vždy se najdou jedinci ,kteří nic takového nezažily a neví co to je vědět co se stane takže si z tebe dělají legraci.Nedej na ně a zustan svuj.Každý má právo projevu bez ohledu na to komu se to líbí nebo ne .Mě se něco podobného děje často takže vím o čem mluvíš .žij život naplno právě proto že víš co se stane.
Re: Já to viděl...
Autor: Messiah | 20.08.2009 22:33:19
Ty jo tady je někdo fixovanej na vykřičníky 47 vykřičníků : to čest
I když to zni jak ta nej pi*ovina kterou sem kdy slyšel tadle teorie je nejpravděpodobnější ( a ze votom něco vim )
Re: Já to viděl...
Autor: Monique | 30.12.2009 17:06:22
Milý Maxi, milá Bohunko,
V žádném případě nechci, aby tato reakce vyzněla jako zpochybnění vašich vidění. Váš dar je velice cenný a respektuji jej jak jen to jde. Já osobně sice vidění nemívám, ale řekněme, že mám taky určitý dar... A to mě právě vede k reakci na vaše příspěvky.
Domnívám se totiž, že ještě není tak docela pozdě vše změnit a odvrátit. Jasnovid podle mého názoru není od toho, aby lidé kolem sebe šířili poplašné zprávy, ale proto, aby se s tím, co viděli, něco udělalo. Proto jsme se narodili do této doby a proto je nás na světě tolik. Proto se vzájemně vyhledáváme a spolupracujeme, abychom předešli a zabránili podobným katastrofám. Chápu, že zatím nás ještě není dost na to, abychom \"spasili\" celé lidstvo, ale čím dál víc lidí se začíná nad takovými věcmi zamýšlet, stále více lidí se snaží hledat pravdu a moudrost a mír. Možná to zatím nestačí, ale naděje umírá poslední a já pevně věřím, že nic není ztraceno. Věřte taky! ;-)
Re: Já to viděl...
Autor: dfekt | 17.10.2011 14:30:22
ty seš ale kus piče, co ani neumí psát česky....
Re: Já to viděl...
Autor: dfekt | 17.10.2011 14:30:39
ty seš ale kus piče, co ani neumí psát česky....
Re: Já to viděl...
Autor: Evča | 04.02.2012 04:21:05
Bohunko jsi ještě někdy na tomhle webu prosím pokud ano napiš mi (také vím...věřím ti na 100%) lidé nepochopí, ale můžeme to zkusit změnit budejovice1@seznam.cz nic není ztraceno dokud za to bojuje poslední blázen..
Re: Já to viděl...
Autor: lenka | 01.11.2009 20:23:27
ahoj maxi. jmenuji se lenka.Mozna to co ti ted napisi nebudes tomu verit ty .mnoho let je semnou buh a kristus vybraly si mne abych ukazala cestu lidem k bohu a kristu.tohle se stane ale az po roce 2012.ty tvoje sny je pouha cast z toho co mam ja .Bojuji uz leta Buh s kristem skrze me s dablem .snazi se mne odvratit od boha a udelat zlo lidstvu skrze me jsou katastrofy na tomto svete protoze tomu tak chce Buh .Co prozivam ja prozivaji vsichni na tomto svete.Jeden kluk s kterym jsem se seznamila pred 17 a pul lety vi o tom ,ze me dabel zrani elektrikou a spojil se s nim aby mi pomohl.Boji se o me a kdyz mi neni dobre vypne se proud,a vic veci nemohu to vysvetlovat.Ja mu od tamad pomohu kde spadl.21.12.2012 mne zrani dabel elektrikou a buh se nastve s kristem a po dobu 72hodin 3 dnu nastane velke zemetreseni doprovazene tmou a blesky po dobu 3 dnu.kdo v tuto dobu bude venku a nadechne se vzduchu zemre .Ponevadz po tuto dobu bude Buh ,Kristus a andele budou bojovat s dablem a ostatnimy zlymy demony a duchy a uvezni je do vnitra zeme na asi 1 rok nez se uzdravim.Pak bude mluvit kristus s bohem prostrednictvim me k lidem a budu cinit to co po me budou chtit.Nastane pro dobre lidi cas lasky a vyssiho vedomi a pro spatne nenapravitelne utrpeni. Budou mit sanci se zmenit.Nastane kalendar od nuli .Bude se odpocitavat poslednich 1000let.Konec sveta nastane3013 stoji to i v bibli.Na jakou koli otazku se mne muzes zeptat na email lenka7771@seznam.cz
Re: Já to viděl...
Autor: Monika | 06.11.2009 13:33:55
Jsi normální??
Re: Já to viděl...
Autor: ??? | 14.11.2009 13:26:33
Nejsi ty trosku mimo? Trochu(spis dost)mi pripominas ty zaslepeny fanatiky, co obchazi baraky a premlouvaj lidi, aby zacali verit v Boha. Kazdej, kdo tady pisete, ze jste videl konec sveta a jak se to stane, si trosku protirecite v case i zpusobu, jak to bude. Jo, jasne, taky se mi obcas zdaji sny, ze nas unesou ufoni, zacne se propadat zem a jine katastroficke veci, az se z toho budim, ale musim Vas nejspis seznamit s vyrazem FANTAZIE, kterou clovek ma, i kdyz by kolikrat radsi nemel. Ale to jeste neznamena, ze konec sveta bude. Je to jen dalsi rok, co nas ceka. Taky si myslim, ze nebude lehke ziti na Zemi, lide jsou opravdu slepi a hlusi(ne vsichni), politici jsou zkorumpovani, nedelaji nic pro dobro nasi Zeme, kaci se pralesy, ochrana prirody je jiste strasne moc dulezita, ale dokud se lide nedaji nejakym zpusobem dohromady a nereknou si, ze musi hned zacit s ochranou nasi planety a zlepsenim celkove situace, je jiste ze to nepujde a nase planetu opravdu takovy napor neunese. Jeste lidem to dojde samozrejme, az bude pozde a az uvidi nasledky toho vseho. Nevim, jakym zpusobem Zemi pomoct, ale bylo by nacase neco vymyslet.
Re: Já to viděl...
Autor: Drakert | 02.08.2010 00:07:55
Fantazie... dobra vymluva pro neco co nechapes
sam osobne mam podobne sny a este je dokazu rozlisit od snu ktery jsou inspirovany realitou,hrama a filmy
muj sen me v tahne do poborenyho baraku kde jsem s partou lidi, ktery v tem snu dobre znam ale v realite si nedokuuzu vybavit kdo to je. Ja a dalsich 9 lidi strilime proti necemu co pobiha venku ale neni to videt sen konci strasnym zvukem kterj me vytrhne ze spanku
par detajlu co si pamatuju je ze my hodinky ukazujou rok 2014
a sam sebe poznavam v odrazu v rozbitym skle
Re: Já to viděl...
Autor: linda | 04.03.2011 20:07:17
nechci vám vnucuvat svůj názor, ale myslím že konec světa určitě nebude, příjdou určitě katastrofy, ale ty se dějou všude a pořád. A pokud si dobře vzpomínám tak konec světa už měl být v roce 2000. No a stejně nebyl:-) takže hlavu vzhůru, nějak bylo, nějak bude.....
dívejte se
Autor: lierka | 13.08.2009 15:00:50
uz pres deset let se zabývám otázkou proroctví, nostradamus,sibyla, vědci z nasa, učenci, filosofové, staré kultury, lidé, internet. bible. nevšimla jsem si že by se za celou tu dobu v něčem všichni shodli. až teď! to co se stane bude veliké a hrozné. nezahyneme všichni hned.někteří tu budou ještě dlouho. mi se jen na ty hrůzy budem dívat a nebudem moc udělat nic, protože tak to ma být. jsme špatní a děláme naší zemi zle. vše co se děje, řídíme mi sami. myslím že nejvíc k reálnu se blíží třetí světová válka. každopádne to bude masakr a každý by se měl připravit.
Velmoc
Autor: Honza | 25.08.2009 21:50:32
Ahoj
Tvuj web sem i velmi líbí a taky chci něco přidat do diskuze...

Noviny jsou sedmá velmoc se říká.Představte si že by ted na nějakém známén a důvěryhodném zpravodajství napsali článek:Že nějaká hvězda (zpěvačka,herec,spisovatel,politik) byl/a zabita.Co myslíte že se stane?Lidé začnou hledat pravdu,posílat informaci dál,fanynky se budou zábíjet (to je sice přehnáné...)prostě to něco změní.Taktéž je roku 2012 plný internet.Na planetu spadnou miliony meteoritů deně,shoří v atmostféře,teda nedopadnou... většinou vše pochází od pásu asteroidů,a jupiteru.Na slunci jsou erupce neustále,magnetické pole se neustále mění,není žádné větší/menší magnetické pole,vše je obrovská termonukleární elektrárna,která hoří.Neustále jsou výbuchy,které ovlivnují počasí.

Budeme v řadě planet/galaxii/něčeho

No a co?Toto se děje pořád,vesmír je tak ohromný,že každou milisekundu se toto někdy stane,ale pro nás je to jen jednou za 5000 let...a co jako?Změní se poly země,aha,takže co to znamená?Všichni se otočíme a popadáme ve vesmíru?Nebo nám bude něco přitahovat řetízky?Ne,možná nějaká energie tu bude,je tu pořád

Rok 2012 bude vyjmečný
Každý rok je výjmečný,stane se něco co se nestává běžně.Energie je tu neustále,mění se každou miliartinou sekundy.


Konec světa?
No počkat,ale to přece někdy bude ne?Přece slunce jednou vyhasne,zvětší se,a pak se zmenší do velikosti mé pěsti...


Marťani?
Nikde žádní nejsou,možná jo protože šance vzniku života je malá,ale počtem planet se zvyšuje.Kdyby byli někde,tak to zaznamenáme,zvukově,světelně,jak koliv...

Proroství:
Tihle jasnovidci,používali halucinogení prostředky,aby měli vidění.Přesněji řečeno,fetovali.Většina znich je vymyšlená.


Maysky kalendář:
Výborná práce,ale jak už tu píše autor,nebudou to psát do nekonečna.

Mayové byli velice vzdělaní,nepochybuji o tom že jejich kalendář je přesný,ale co když někde udělali chybu?
A sakra,vono to skončilo včera?Ah ne před týdnem byl konec.
To nemužem vědět.Mayové věděli možná že v tomto roce se něco stane:Planety budou seřazeny?V řadě?Blbost,vesmír není plochý,planety budou podsebou,nad sebou,ale budou vypadat vedle sebe.A to seřazení bude trvat jen milisekundu,protože než knám dojde světlo/stím tak už budou planety na jiném konci...


Rok 2012 nebude o nic zajimvším než byl minulý (2008),možná začne válka,ale teroristi oběžují pořád.


Ale co když je to všechno pravda?!!!!Co když skončíme?
Re: Velmoc
Autor: daniela | 26.08.2009 15:13:13
si takový skeptický:-). možná máš v něčem pravdu,jedno je ale jisté pokud se nezměníme mi nebude žádna světla budouctnost. co se týče mě vím že se nezměníme,jsme hodně slepý. a to bude náš konec. jsem ve věku kdy chci mít baby mít alespon trošku spokojený život. ale když to vidím kolem sebe mám strach,velký strach.
Planety
Autor: kelley | 19.10.2010 17:45:39
pozor, planety ve sluneční soustavě jsou umístěny v jedné rovině - naplacato. Víceméně i hvězdy v naší Galaxii. Ale jak planety tak hvězdy jsou od sebe tak nepředstavitělně daleko, že na sebe vzájemně nemají pražádný vliv i kdyby měli sebeblbější rozestavení. Výjimky: soustava planety a jejího měsíce(ů), nebo komety a asteroidy protínající dráhy planet)
Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: lenka | 27.10.2009 00:06:45
Buch chce,aby jste vedeli,ze 21.12.2012 v noci nastane zemetreseni po cele zemekouli ,ktere bude doprovazet velke hromobiti a tma po dobu 72 hodin .Kdo se po tuto dobu nadechne vzduchu venku zemre.Dabel a vsechni demoni budou uvezneny na kratky cas asi 1 rok do vnitra zeme.Nastane obdobi lasky .Zacne se odpocitavat od nuli poslelednich 1000 let.3013 DEN BOZIHO SOUDU.
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: LENKA ČELUSTKOVÁ | 29.12.2009 13:26:49
Dobrý den jmenuji se Lenka,nevím sice kdy to nastane ale vím žeto nastane určitě.Ten kdo mě zná tak už ví ,že to co semi ve snu zdá tak se i splní ,a není to jen med.předpověděla sem záplavy 2007 o kterých semi dlouho zdálo než seto stalo,když semi zdá o pádu letadla tak letadlo spadne,zdálosemi také otom že přinde velká vlna na thajsko a všechny co neutečou spláchne ,toho večera mi to říkal ježíš ve snu ,skrátka co vidím ve snu se také na druhý den stane a věřtemi není to příjemný pocit když víte žese stane něco zlého a taky žese stane.vidím vesvých snech sylné zemětřesení vzduch bude otráven a lidé budou umírat,přindou velké záplavy apo záplavách přinde sylné slunce které bude tak žhnout ,abude všude písek že lidé nemohou přežít
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: MIREK | 31.12.2009 21:26:31
Dobrý den jmenuji se Mirek.Prorocké vidění ani sny nemám.A mám na to svůj názor s kterým mnozí nebudou souhlasit.Můj názor je ten že to co se má stát se stane a lidé to nemůžou ovlivnit tím že se polepší.Život není pohádka.Mohou být falešná vidění,lidské podvědomí je neprozkoumané.Ale v tomto případě je příliš hodně proroctví a vidění tyto věci se opravdu stanou.Představte si že se vaše mysl dostane do nehmotné dymenze kde není ani hmota ani čas.Uvidíte tam co se stane jako by jste byly v kině a pustili by vám film.Ten film nelze změnit.
V tom filmu vidíte i sebe jak odhalujete co bude.Jediné co nám proroctví může poskytnout je že se na zlé časy můžeme připravit.
Budˇme připraveni.Zemský magnetický pol se dal do pohybu a mnoho dalších nevysvětlitelných jevů se objevilo.Stačí si jen všímat věcí kolem sebe.
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: Zuzanka :-p | 07.05.2010 16:59:52
Pól se každý den pohybuje po elipsách a v průměru se pohybuje severně o více jak 40m za den. Důkazy svědčí o tom, že Severní magnetický pól putoval po většině povrchu Země během 4.5 miliardy let od vzniku Země. Magnetické pole Země vytváří částečně ionizované vnější jádro Země, které rotuje rychleji jak zemský povrch
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: adela | 03.06.2010 15:25:42
a proc se to vubec stane
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: losos | 21.09.2010 14:28:43
vice najdes na http://rok-2012-konec-sveta.aye.cz - zejmen informace o konci sveta a dusledku prepolovani zeme pokud se tak stane
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: xxx | 04.12.2010 07:00:50
plný souhlas , slepý zustanou slepýma , a ti co vidí už vědí co bude ! co více dodát sned jen to že to co se děje , je jednosmněrná jízdenka .

no a co se týče vidění budoucnosti , každy kdo takové viděni má , vidí jen jednu z možných variat budoucna .

podle mně je sice výsledek dán do předu , ale k jednomu danému výsledku se dá dospět nespočtem variant .
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: alipz | 11.05.2010 15:14:02
Milá Lenko, nic proti Tvým snům, ale....když už se mi dlouho něco zdá, neznamená to ovšem, že věštím budoucnost. Letadla padají celkem často, záplavy bývají - pokud to vezmeme z globálního hlediska- denně, a navíc si protiřečíš: nejdříve tvrdíš, že nevíš kdy se to stane, poté říkáš, že den předem ti to Ježíš poví. A pokud vidíš ve svých snech silné zemětřesení, věř tomu, že zemětřesení jsou několikrát za den. A tudíž je pochopitelné, že někde může dojít k lokální katastrofě. Prostě si myslím a nerad bych se tě dotkl, že sis všechno jen vsugerovala a věř mi, že časem tě to přejde. Zřejmě stále hledáš své místo na tomto světě a Tvá přecitlivělá duše se z toho nedokáže vzpamatovat. Také by bylo příjemné, kdybys psala bez chyb (např. sylné, skrátka, přinde, atd atd.)
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: jana d | 30.07.2010 17:23:46
nauč se pravopis
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: Anonim | 17.10.2010 10:50:10
Lenka ty krava sprosta dufam ze budes za tie klamstva pikat ty sa kludni a za to ze jezis mi to rikal bych ti rozbil hubu kravo!!
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: Silvie | 05.01.2012 05:49:38
Ahoj Lenko,napiš mi prosím email.Mám vize již několik let o konci světa.Díky.S
Re: Od 24.12.2012 odpocitavani poslednich 1000let
Autor: emos | 11.06.2010 00:10:15
lenka začnu od konce demoni budou uvězněny na 1000 pozemských let to se = 1nebeský den behem te doby bude období lásky a pak bude ten soudny den ale ještě předtím budou vytržení ti co budou pripraveni jak bude vytržení tak bude na zemi chaos a hodne velky zlo nepředstavitelny přijde antikrist 666 a po nejake době budou na tech 1000 let svázany
Konec nebo začátek???
Autor: Adam Lewenstein | 01.11.2009 00:33:54
Cose má stát se stane a mám pocit že kola osudu se už dala do pohybu:
http://www.youtube.com/watch?v=bwWKDlLnLqc
výklad proroctví
Autor: Mixer11 | 01.01.2010 11:45:12
Dva zářící stromy na okraji stepi mohou být dva jaderné hřiby.Sít je pak internet ,elektrická sít.
Benedict XVI předposlední papež
Autor: Honza | 14.07.2010 14:02:23
Máme tu zajímavá proroctví, která poukazují na to, že Benedict XVI je předposlední papež světových dějin. Katolické proroctví svatého Malachiáše 1095-1148). můžete si přečíst na tomto webu http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2005050014
Pak tu je výklad bible, zjevení Jana, které taky poukazuje na to, že Benedict XVI je předposlední papež. Výklad si můžete přečíst zde.
http://www.freewebs.com/paprsekx/osmykral.htm Myslím, že dějiny tohoto světa se blíží ke svému konci. Pamatujte, že pravdu hledejte v Bibli a hledejte a proste Boha, aby Vám dal moudrost.
Boží proroctví
Autor: Alena | 30.09.2010 23:32:26
Bůh nechal zapsat proroctví pro konec světa prorokyní Elen Gould Whiteovou, žila věrně podle Božích zásad a zákona.
http://neuveritelnaodhaleni.cz/
http://www.b-a-n.cz/
Re: Boží proroctví
Autor: Robin | 09.01.2012 21:35:53
Bůh nechal napsat: \"Neznáte ten den ani hodinu... \"
Viz:

Také vy buďte připraveni, protože neznáte hodinu,a v níž Syn člověka přijde.
(Lukáš 12:40)

Proto i vy buďte připraveni,a protože neznáte hodinu, v níž přijde Syn člověka.
(Matouš 24:44)
PROROCTVÍ
Autor: DANČA | 20.12.2010 20:16:11
MAXI,BOHUNKO ATD.JDĚTE SE VYSRAT SE SVÝM VIDĚNÍM,VY DŮLEŽITÍ FANATICI,CO SE MÁ STÁT,TO SE STANE,VY TO SVÝMA KECAMA NEOVLIVNÍTE VY CHYTROLÍNI
Konec světa pro každého někdy jisrě bude?
Autor: karla | 30.01.2011 17:12:57
Zdravím všechny věřící i nevěřící :-) všichni tu něco píšete,ale já nevěřím ničemu co tu zaznělo.Uměle vytváříte strach,protože každý normální člověk si uvědomuje co se děje a jak se chováme k přírodě a jeden k druhému? Nadáváte si tu do krav a td... Já mám 3 děti 2 své a adoptovaného černouška na dálku a o tom život je.snažím se vychovávat své děti tak,aby se nechoval jeden jak druhý,že po nás potopa!!! Né bůh,ale lidi ničí naší zem.Když se budu bát konce světa tak žádné děti nemám,ale to bych nemohla ani řídit auto a ani chodit po ulici,aby se nic nestalo!!! Začněte řešit jak zem zachránit a né ji ničit a neřešte konec světa,protože až se to stane tak nikdo z Vás už tu nebude:-))) krásný a klidný život Vám všem
Re: Konec světa pro každého někdy jisrě bude?
Autor: Hornikova Kveta | 04.02.2011 18:37:27
Plne s vami souhlasim,zalezi na lidech jestli si tuto nadhernou planetu znici,vzdyt se na ni nebude moct za chvili ani bydlet-je zapotrebi radikalni zmena v mysleni lidi,ale obavam se ze na to je prilis pozde:Buh dal tuto planetu lidem aby ji zvelebovali a ne nicili a proto i on rozhodne co s tim udelat:V Bibli stoji napsano ze clovek cloveku vladne k jeho vlastni skode-je to pravda-hrstka bohatych a miliony chudaku
Prorok
Autor: Jirka | 30.08.2011 09:51:30
Jsem také big prorok, volejte 737 333 063 a dozvíte se víc!
budoucnost
Autor: Tomáš | 17.10.2011 14:43:29
Zdravím všechny. Konec se opravdu blíží a já vím proč, kdy a co se stane. Také vím, co se má udělat pro to, aby jednotlivec přežil. Chcete-li se dozvědět víc, prosím neváhejte a napište mi, nebo volejte na moje dvě telefonní čísla: 737 31 99 44 nebo 774 97 56 49

S úctou Tomáš.
Re: budoucnost
Autor: Silvie | 05.01.2012 05:33:33
Ahoj Tomáši,píšeš,že víš že se blíží konec světa? Napíšeš mi o tom něco?Díky.Silvie
Re: budoucnost
Autor: Petr | 20.12.2012 16:36:30
Ahoj,Tomáši. Pokud již není pozdě.Můžeš mi prosím napsat co se zítra opravdu stane a co mám udělat abych já a moje rodina přežila?


Diskuse k tématu: Vše kolem proroctví

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|||-
|||-
||-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty