Přidat komentář k článku: Obecná diskuse ke konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reagujete na příspěvek:

jsme jenom lidi
Autor: Vašek | 24.09.2009 20:07:07
Ve světě a teda spíš ve věě je známo,že člověk je nejvyspělejší druh živočicha v historii planety země vůbec.Umíme přemýšlet na obrovské úrovni.Bojím se abych nepřeháněl ,ale přeci jenom se mě zdá ,když jsme se divili kouzlu kámen+dřevo=očtěp a dnes již máme nanotechnologii přijde mě ,že se máme ještě hodně co učit.Teď schválně.Podívejte se z okna.Cesta,pole,město,auta.Věci ,které jsou úplně všední.Ale podívejte se na noční oblohu.A uvažujte.Jak je velký vesmír ?Co jsme vůbec my,Inteligentní savec pro naši galaxii?
Myslím si že s vojenský´mi konflikty už se nějak vypořádáme.A to že jich nás ještě čeká:-DStačí sledovat zprávy a číst noviny.Příklad:Lidé ,kteří jsou proti radaru v čechách.Pokud začne válka a radar tady nebude tak jsme v háji zeleném.Když tady bude lidi bodou nadávat.Vždycky nadávaj ,jsou proti válce.Ale civilista nikdy nevyhrál válku.Pouze ji začal.Pokud chceme vyhrávat války a zažívat roky 1918 a 1945 musíme se spoléhat na muže a ženy v zeleném.Protože pokud začne nějaký konflikt budou mít v rukou naše životy.A říkám vám jestli sem do Evropy vtrhnou muslimské tlupy bodou se chtít mnohonásobně pomstít za všechny jejich prohry.
PS.:Nevím jestli můj příspěvěk dává přímo smysl,ale napsal jsem to co jsem si právě myslel.díky

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty