Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: změna- jsem rád
Autor: sabakugaara | 27.08.2009 21:39:28
Jo to rika kazdy ja nemuzu nic udelat polozim otazku rikas kdby sme tu moznost ale nekdo tu moznost ma. Jak to ze ji ma? Kazdy ma sanci si to zaridit tak aby tu moznost mel. Nerikam ze jsem to ja ale urcite se budu snazit nejak pomoct ale zatim nevim jak. Jo vetsine lidi je jedno co bude s druhyma jejich nevetsi laskou jsou penize a moc ale jsou tu i jini. Rodinu nechci neni to nic pro me ode me by bylo nezodpovedne mit rodinu. za prve: 1.mam moc rad svoji svobodu do ted jsem chodil ze treba holkama s toho se dvema jsem zacal chodit vecer rano jsem si rikal co jsem to udelal za blbost a rozesel jsem se snima(ale jsem moc srab abych jim to rek vymysle jsem si ruzne vymluvi) se treti jsem chodil tri tydny po tydnu me to pretalo bavit kdyz chtela chodit do kina atd.. ale byl sem moc srab abych ji to rek tak jsem to udelal aby se rozesla ona se mnou. 2.Nejsem ten tip co by spravne vychovaval sem nejstarsi dite a mam 2 sourozence vychovavam asi tak stejne blbe jako moje rodice a jsem si toho vedom a stejne stim nic nedelam protoze jsem moc sobec na to abych si na ne udelal cas. Jinym lidem umim pomahat ale vychovat to ne. Ale aspon si to uvedomuju a proto deti mit nebudu. 3.Staci se podivat na moje rodice a hned me chut na manzelstvi prejde otec pracuje 12hod dene pride vecer koukaj se spolu na televizi tot vse jinak porad jenom nekam chvata a je ve stresu obcas jdou teda na veceri ale stejne je to blby. Kazdy vztah neni takovi ale proste nejsem rodiny tip mozna reknes ze deti mit nemusim ale i bez deti byt z manzelkou me taky nelaka asi existuje nejaka se kterou bych moh byt a mozna sni i mit deti ale pochybuju ze takovou potkam. Navic predstava ze az budu dospeli a dostuduju tak si krome prace budu moct delat co uznam za vhodne predstava te krasne SVOBODY je nadherna. Ale nehodlam se celi zivot jen valet jen se chci veovat vecem ve kterych by me vztah brzdil ale nespociva to v tom mit co nejvic penez atd... to me nezajima. Ja se taky neumim hezky usmat(ted myslim usmev ne smich jako takovej s kamosema se smeju casto a rad ale usmev proste nezvladnu). A neni to tim ze jsem necitelny ale neumim vyjadrovat city. Vetsina lidi ani tech co me znaji cely zivot o me moc nevi nechavam si vsechno v sobe na svete je jenom jediny clovek kteremu se sveruju a toho jsem poznal pred 6mesici. Jinak muj nazor na konec sveta je ze to nebude konec sveta ale konec veku skonci vek ryby a zacne vek vodnare


Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
|-
||-
|||-
|||-
||-
|-
|-
||-
|||-
||||-
|||-
|||-
|||-
||||-
|||-
||-
||-
||-
|-
|-
|-
|-
-
|-
||-
|||-
||||-
|||-
|||-
|||-
|||-
||-
|||-
||||-
||||-
|||-
|||-
||||-
||||-
||||-
|||-
|||-
|||-
||||-
|||-
||-
|-
|-
|-
||-
-
|-
||-
|||-
|||-
|||-
|||-
|||-
||-
|||-
|||-
||||-
||||-
||||-
|||||-
||||-
|||-
||||-
||||-
|||||-
||||-
|||-
||||-
||||-
||-
|||-
||||-
|||-
||||-
|||-
||-
|-
||-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
||-
|-
-
-
-
|-
||-
|||-
|||-
|||-
|||-
|||-
||||-
|||-
||-
||-
|-
-
|-
-
|-
|-
-
|-
-
|-
|-
-
-
-
|-
-
-
-
|-
-
|-
|-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
|-
|-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
||-
|-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
||-
|-
||-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
-
-
|-
|-
|-
||-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
|-
-
-
|-
|-
|-
|-
|-
||-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty