Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
2012
Autor: Hana | 27.04.2011 11:38:49
O víkendu jsem z nudy koukala na internet a zaujal mě článek o Nostradamovi a Sibyle začetla jsem se a začla vyhledávat i jiné informace. Do té doby mě ,,katastrofický \" rok 2012 nijak nezajímal. Musím ale uznat,že informace,které jsem se dočetla jsou více jak fascinující. Bohužel ale v hodně bodech nepřesné a zkrášlené katastrofickými scénáři. Hodně mě zaujal dokument 2012 Mayská proroctví a kruhy v obilí. Hodně chytlaví a zajímavě propracové na lidskou psychiku. Je jasné,že tento dokument je z 60% tvořen smyšleným scénářem ,,jak by to mohlo být\". Stačí si jen povšimnout páru který čekal na kruhy v obilí a dočkal se. Bud měli zatracené štěstí nebo je to podvrh - samozřejmě,že normálnímu člověku dojde,že je to podvrh. Copak kruhy v obilí jsou tvořeny každý den? Jakápak záhada,že byli zrovna v ten čas na tom správném míste... Další věc mayský kalendář o tom je toho známo hodně málo. Je ve stínu všech proroctví... Pokud bych počítala jako laik mayský kalendář a věřila bych,že jsme v pátém věku který končí rokem 2012 tudíš 4 rok by končil někdy rokem 1700př.n.l. to je zhruba rok začátku babylonské doby kdybych šla dál dostala bych se do roku 6400 př.n.l. doby prvního vzniku obydlení Nilu jako takového. Mayové byli opravdu vyspělí a velmi inteligentní národ. Dokument Mayan tribe je naprosto skvělí dokument (doporučuju,bohužel v čechách není dostupný...) Zajímá se o Mayskou kulturu a obsáhle datuje její vývoj a cesty. Mayové pracovali na náročných matematických postupech. Opravdu náš rok 2012 (přepočítáno z majského kalendáře) je začátkem šestého roku. NIKDE se ale nedatuje a není zmínka o katastrofách které nám pouze podsouvají Amíci. Jde o jakýsi posun v časech - nový život. Předpokládá se a v dokumentu je to i obsaženo,že půjde o národ o něco co posune naše myšlení a víru. Od sjednocení národů až po setkání s jiným druhem. Pokud jsme opravdu počítali dobře právě jsme v posledním roce takzvaných zemských ohnů - přírodních katastrof (což odpovídá realitě) Rok 2012 (přesné datum NENÍ!) je začátkem několika nebí - blahobytu. Opravdu doporučuju tento dokument. Je tam hodně zajímavého i když občas nudného ale pravdivého. Neopírá se o záhady a výmysli ale fakta.


Diskuse k tématu: Obecná diskuse ke konci světa

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
|-
||-
|||-
|||-
||-
|-
|-
||-
|||-
||||-
|||-
|||-
|||-
||||-
|||-
||-
||-
||-
|-
|-
|-
|-
-
|-
||-
|||-
||||-
|||-
|||-
|||-
|||-
||-
|||-
||||-
||||-
|||-
|||-
||||-
||||-
||||-
|||-
|||-
|||-
||||-
|||-
||-
|-
|-
|-
||-
-
|-
||-
|||-
|||-
|||-
|||-
|||-
||-
|||-
|||-
||||-
||||-
||||-
|||||-
||||-
|||-
||||-
||||-
|||||-
||||-
|||-
||||-
||||-
||-
|||-
||||-
|||-
||||-
|||-
||-
|-
||-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
||-
|-
-
-
-
|-
||-
|||-
|||-
|||-
|||-
|||-
||||-
|||-
||-
||-
|-
-
|-
-
|-
|-
-
|-
-
|-
|-
-
-
-
|-
-
-
-
|-
-
|-
|-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
|-
|-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
||-
|-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
||-
|-
||-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
|-
-
-
|-
|-
|-
||-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
|-
-
-
|-
|-
|-
|-
|-
||-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty