Nahlášení nevhodného obsahu

v diskusi

Chystáte se nahlásit tento příspěvek:

UCIT SE, UCIT SE, UCIT SE
Autor: LukasRiha | 24.11.2009 00:38:49
Procetl jsem si vsechny prispevky a diskuze a nikde jsem se nedocetl jasny fakt, ze v roce 2012 dojde k nejvetsim erupcim na slunci v zmapovanych dejinach lidstva. V roce 2001se prohodily magneticke poly slunce. V magnetickem poli zeme byla pred rokem objevena obri trhlina zpusobena vlivem prave prohozeni magnetickych polu na Slunci. Nedojde ke konci sveta, ale dojde k prohozeni polu zeme a to v obdobi 2-3 let. Navic vlivem slunecnich erupci dojde k nejsilnejsim geomagnetickym bourim nez jake doposud zname. Jiz v minulosti doslo k silnym bourim, ktere meli za vinu \"vyhozeni\" veskere technologie a elektroniky v ruznych castech zemekoule. Staci googlit. Ale tyto boure byly z 1/10 silne nez jake maji prijit ted. Takze zaverem - NEBUDE KONEC SVETA vlivem katastrof, ale prestane fungovat veskera elektronika a vse co nam pomaha zit a na cem jsme absolutne zavisly. Tudiz muze nastat konec sveta ale tim ze 100% nastane chaos... vratime se zpet o 100 let. Prosim o tzv. \"chytre commenty\". Pokud to bude nekdo chtit zpochybnit tak at mi zanecha email nebo icq, rad mu poslu vsechny odkazy a info. A prosim jeste jednou - nerad nekoho urazim ale nemam rad commenty od 10 letych deti. Pokud nekoho zajima muj vek, tak mi je 32.

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty