Nahlášení nevhodného obsahu

v diskusi

Chystáte se nahlásit tento příspěvek:

And what about Web-Bot, hey?
Autor: JackNoise | 06.09.2010 18:58:16
Na začátek bych rád řekl, že ani já, jako pár lidí zde, nevím, čemu mám věřit. Dle mého to dopadne jako většina předchozích \"konců světa\" v roce 2000, 2004 či dokonce i 2008/2009... Nic. Stejně mě ale bude zajímat, co se bude dít... Budou ulice prázdné? Školy vyhlásí stávku? Nebo budou lidé zasmušile chodit a z každého hlasitějšího zvuku sebou trhnou, nemluvě o houkání sanitky?
Nicméně, nejdivnější podle mě je, že Web-Bot je \"oknem do všeobecného podvědomí\". Když se ale všichni, celá Země, obavá toho momentu, minuty a dne, je jasné, že počítač to vypočítá takto, nebo snad ne? ...
A k těm fanatikům (Ano, fanatikům... Klidně i s urážkou) - nechte toho. Bojte se sami, upájejte se sami ve své sklíčenosti a zoufalosti, strachu a beznaděje, a nesnažte se ke svému \"vnuknutí\", či jak to nazýváte, přinutit ještě více lidí. Caps Lock přeci není třeba a ještě než ta vaše osobní apokalypsa nastane, přičichněte ke stranám Slovníku spisovné čestiny, domluveno?





 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty