Diskuse k tématu: Mayský kalendář

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
UCIT SE, UCIT SE, UCIT SE
Autor: LukasRiha | 24.11.2009 00:38:49
Procetl jsem si vsechny prispevky a diskuze a nikde jsem se nedocetl jasny fakt, ze v roce 2012 dojde k nejvetsim erupcim na slunci v zmapovanych dejinach lidstva. V roce 2001se prohodily magneticke poly slunce. V magnetickem poli zeme byla pred rokem objevena obri trhlina zpusobena vlivem prave prohozeni magnetickych polu na Slunci. Nedojde ke konci sveta, ale dojde k prohozeni polu zeme a to v obdobi 2-3 let. Navic vlivem slunecnich erupci dojde k nejsilnejsim geomagnetickym bourim nez jake doposud zname. Jiz v minulosti doslo k silnym bourim, ktere meli za vinu \"vyhozeni\" veskere technologie a elektroniky v ruznych castech zemekoule. Staci googlit. Ale tyto boure byly z 1/10 silne nez jake maji prijit ted. Takze zaverem - NEBUDE KONEC SVETA vlivem katastrof, ale prestane fungovat veskera elektronika a vse co nam pomaha zit a na cem jsme absolutne zavisly. Tudiz muze nastat konec sveta ale tim ze 100% nastane chaos... vratime se zpet o 100 let. Prosim o tzv. \"chytre commenty\". Pokud to bude nekdo chtit zpochybnit tak at mi zanecha email nebo icq, rad mu poslu vsechny odkazy a info. A prosim jeste jednou - nerad nekoho urazim ale nemam rad commenty od 10 letych deti. Pokud nekoho zajima muj vek, tak mi je 32.


Diskuse k tématu: Mayský kalendář

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
|-
-
-
-
|-
||-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
-
|-
|-
||-
|||-
|||-
|||-
||-
||-
|-
|-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
|-
|-
-
|-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty