Diskuse k tématu: Mayský kalendář

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: Co když
Autor: terr-y | 22.11.2009 21:54:45
Už jsem přečetla celou diskuzi a je tu pravdu spousta zajímavých myšlenek. Já osobně se přikláním k možnosti,že se něco stane,ikdyž si myslím,že ne zrovna konec světa. Podle mě dojde k nějakému postupu v myšlení nebo k něčemu jinému,ale rozhodně ne ke konci světa. Osobně nechci umřít v 15 :D. Ale lidi zamyslete se,spoustu předpovědí a všechny se schodují ohledně roku 2012,nemyslíte že je to divné? Podle mě to nemůže být jen tak,ale možná má opravdu DAvid a spoustu dalších z vás,co jste sem psali,že se nic nestane a jenom se zbytečně děsíme.Možná má opravdu pravdu Lenka,která tvrdí,že bude bitva mezi démony a bohem a anděli (ikdyž mi to příde nejmíň pravděpodobné,ale co když?) a možná se stane něco úplně jiného,co si ani neumíme představit. Můžeme jen doufat,že se nic nestane a nebo že ten,kdo to určil nebo určuje nebo nějak ovlivňuje bude spravedliví a nechá nás žít. Ale spíš se přikláním ke dvoum možnostem 1) nic se nestane a za 2)se stane něco,co si neumíme představit......ale Země je tu moc dlouhoé,aby najednou zanikla..a nebo je tu už opravdu moc dlouho nato,aby existovala dál......co myslíte?


Diskuse k tématu: Mayský kalendář

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
|-
-
-
-
|-
||-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
-
|-
|-
||-
|||-
|||-
|||-
||-
||-
|-
|-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
|-
|-
-
|-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty