Diskuse k tématu: Mayský kalendář

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
konec světa
Autor: Standa | 13.04.2012 10:44:47
Před časem jsem se na těchto stránkách vyjádřil ironicky na adresu naší vědy. Nyní se jí v následujícím příspěvku chci poněkud omluvit. Zaregistroval jsem informaci astronomů, že budeme s naší sluneční soustavou vlétávt do vysoce energetické oblasti galaxie o šířce 30 světelných let, která vznikla výbuchem supernovy. Očekává se dopad těchto energií bezprostředně na naši civilizaci. (Podle mého laického propočtu budeme touto oblastí prolétávat 1200 let.) Tato informace nebyla dávána nijak do souvislosti s mayským kalendářem. Mně osobně se tento fakt zdá v souvislosti s koncem mayského cyklu velmi zajímavý. Nepodařilo se mi jinou výraznou událost s koncem a počátkem cyklů u Mayů nalézt. Jsem ovšem přesvědčen, že rozhodně vztah k nějaké mimořádné opakovatelné události zde bude. Sám bych sestavoval kalendář podobně. V případě, že byl stanoven počátek \"mayského\" kalendáře na základě počátku tohoto průletu, nevěřím, že oni jsou těmi, kteří tento geniální model vymysleli. Technicky by museli být na velmi vysoké úrovni. Dopustím se nyní fantaskní úvahy: Nemá onen průlet vysokoenergetickou oblastí galaxie spojitost s indickou předpovědí malého zlatého věku v černém věku kalijuga? Hlavně Ty, dítě, se neboj, konec světa nebude, zvláště ne v tomto případě. Pro některé lidi, kteří změny ustojí, může být nové období (byl-li by tento předpoklad správný) pozitivní.Energetické a další změny jsem předpovídal už téměř před dvaceti lety, jen jsem neměl informace ani o mayském kalendáři, ani o průletu vysokoenergetickým oblakem.Osobně jsem předpokládal určité události ke konci roku 2014. Jsem ovšem pouze nedokonalý jednotlivec. S těmi,kteří stojí za diskutovaným kalendářem, se těžko mohu poměřovat v jakémkoli směru.Jestliže se mýlím, pak se Vám všem hluboce omlouvám. Mým záměrem je uveřejněním svého postřehu alespoň poněkud uklidnit atmosféru.K tomuto kroku mě pohnul komentář té třináctileté dívenky. Málokdy někam píši, ale věz, dítě, že Tvůj strach, je ve všech směrech zbytečný.


Diskuse k tématu: Mayský kalendář

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
|-
-
-
-
|-
||-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
-
|-
|-
||-
|||-
|||-
|||-
||-
||-
|-
|-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
|-
|-
-
|-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty