Diskuse k tématu: Mayský kalendář

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: konec světa
Autor: poustevník | 26.01.2012 07:38:48
Daleko lepší trend je zastávat názor, že 2012 bude opravdu konec světa. Viz tyhle stránky a desetitisíce dalších všude po internetu. Spíš obdivuji ty, kteří vykročí proti trendu a řeknou svůj vlastní názor a neopakují to co říkají masy.

Protože mě tato tématika roky zajímá, tak už vím i něco o teorii bratří Böhmových stejně jako o teorii Goodmana, Martíneze a Thompsona, která pokulhává opravdu v příliš mnoha ohledech. Tím nechci říct, že vím, jaká teorie i z mnoha dalších je správná.

Dnes už samotnému kalendáři nepřikládám zas tak radikální význam, myslím, že to co určuje kdy a pokud vůbec nastane konec světa jsou lidé. Jejich mysl, jejich motivace a jejich jednání. Pokud budeme spolu věřit, že 21.12.2012 nastane zvrat či konec světa tak jak ho známe, tak proč ne.

No, ale to už je asi trochu mimo téma. Píšu zde jen proto, že mě mrzí když vidím, jak lidi kritizují něco, čemu zjevně vůbec nerozumí a o čem si zjevně ani nehodlají cokoli zjišťovat, a to jen proto, že už na to mají dopředu nějaký svůj "strašně originální" názor. A výroky typu "než toto, tak raději Blesk" mi nepřijdou ani trochu na místě a vypovídají spíš o pisateli, než o tématu k němuž se pisatel vyjadřuje.


Diskuse k tématu: Mayský kalendář

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
|-
-
-
-
|-
||-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
-
|-
|-
||-
|||-
|||-
|||-
||-
||-
|-
|-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
|-
|-
-
|-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty