Diskuse k tématu: Mayský kalendář

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: Nesmysl:-)
Autor: Leoš | 09.01.2012 03:43:47
Óó další z mnoha nesmyslů, vycházejícího od nějakého analfabetního jedince. Ani jsem to nečetl celé, neb takových báchorek je nejen na čekém netu přehršle, jen z výčtu:
- přiletí ufo a odnese nás na jinou planetu
- vzhledem k tomu, že známe jen 10% DNA, dojde k poznání zbylé části DNA a budem umět telepatii, vidinu do budoucnosti
- získáme čistou biologickou energii z pyramid, neb proto byli postaveny
- dojde k nanebevzetí - tam Vás velmi ráda vezme jakákoli letecká společnost a za nějaký obnos vás nechá i plivat bohu na paty
- dojde k apokalipse, dle lživě psané bible

...ale jedna mě pobavila nejvíce - dojde k prozření, kterým budem umět otevřít brány do jiné dimenze, kam ostatně přešla většina Ólmů, Máyů, Aztéků...

Dlouho jsem opravdu nevěděl, zda lidská inteligence jen někde spí, ale ona bohužel velmi upadá

Co opravdu přijde - Planeta opic, neb lidoopi budou inteligentnější než většina obyvatel této země :))

Ale před tím, nad námi bude stát pako s biblí v jedé ruce a v druhé s karabáčem, mi se budem plahočit po polích, nechávat se okrádat za desátky a modlit se k bohu, aby začalo pršet, nebo se klanět před blesky.

Že tomu tak není? Víte co září na nebi v noci - takové ty zářící tečky? NN, jsou to hvězdy.
Neplácám hlouposti - v USA při hurikánu Katrina došlo k výpadku elektrické sítě a vzdělaní američani volali na instituce s dotazy co to tam svítí a nebo proč jim nikdo nedal vědět, že přistávají ufoni - je to i na youtubu, najděte si to a zamyslete se, jak dlouho bude trvat, než se v noci začne takto bát průměrný čech? Já tomu dávám jeden, maximálně dva měsíce, neb ta hloupost většiny populace nemá obdob.


Diskuse k tématu: Mayský kalendář

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
|-
-
-
-
|-
||-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
-
|-
|-
||-
|||-
|||-
|||-
||-
||-
|-
|-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
|-
|-
-
|-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty