Diskuse k tématu: Mayský kalendář

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: Zajímavé, ale...
Autor: Leoš | 29.07.2011 03:07:05
Tak zrovna IEA velmi dobře ve svých zprávách lže, ale to je celkem jedno. Neb zásoby ropy jsou obecně velké, to bezesporu, ale vše je přepočítáváno dle ceny těžby. Bude-li cena těžby vysoká, bude vysoká cena za barel a bude-li drahý barel, bude průser. Už si nebudem kupovat chleba za 25Kč a rohlik za 2Kč. Co nastane? Nu pochybuji o tom, že se lidi rozutečou po polích a sami si budou pěstovat \\\"potraviny\\\", budou rozbroje a to o to nejhorší o jídlo.

Se srážkou s jinou planetou/meteorem, změnou pólů, rychlým globálním oteplováním s Vámi jen souhlasím, sic možné, ale určitě ne v nejbižší době.
Mimozemšťané - nu spíše utopie, i když je zajímavé (pro mě spíše k zasmání), jak se po celém světě množí pozorování UFO s blížícím se 21.12.2012.

Ale jak jsem se snažil naznačit, Máyský kalendář označuje konec cyklu, co to přesně znamená - těžko říci. Ale nevěřím, že by to mělo znamenat přípravu na návštěvu mimozemšťanů, totální vyhlazení lidstva, obrovský výbuch sopky s průvodními tsunami a jiné obdobné teorie, které se začínají množit, jako houby po slunci.
Máyská kutura mě zajímá a snažil jsem se jen reagovat na teoretické možnosti - když už \\\"katastrofický konec\\\", tak alespoň nějaký, který mohla tato civilizace opravdu předpokládat.

Spíše si za svou osobu myslím, že nastane pouze konec cyklu, neb vesmír se opakuje (myšleno postavení hvězd/planet) v cyklech. Dle těchto cyklů např. předvídal Nostradamus budoucnost (byla to móda a díky nedodělaným doktorským zkouškám se něčemu věnovat musel, neb chleba drahej - jednoduše řečeno). Zajímavé je, že na netu je mnoho tabulek těchto cyklů - např. datum úmrtí Kenedyho, je shodné s datumem úmrtí Juliuse Caesara.
A jejich \\\"kresby\\\" s tématikou konce? Nu Máyská civilizace si prošla různými obdobími katastrof - výbuch sopek, tsunami, klimatické změny a tyto události v nich museli zanechat potřebu je někde zaznamenat a protože neznáme jejich jazyk, můžem se jen a jen domnívat a čekat, co nám vánoce 2012 přinesou.


Diskuse k tématu: Mayský kalendář

  Zobrazit celou diskusi
-
|-
|-
|-
-
|-
|-
|-
|-
|-
-
-
-
|-
-
-
-
|-
||-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
||-
||-
|-
|-
-
|-
|-
||-
|||-
|||-
|||-
||-
||-
|-
|-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
||-
|-
-
-
|-
|-
-
|-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
|-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty