Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Fakta
Autor: Someone | 27.11.2010 14:21:44
Viděla jsem hodně videí a přečetla velké množství článků a diskusí týkajících se tohoto tématu. Každý na to má svůj názor a nějak si ho dokáže vysvětlit. Já jsem člověk, který věří, že vše má své logicke a opodstatněné vysvětlení a nic se neděje náhodou. Jenže opravdu nevím co si myslet zrovna o otázce Zda-li bude či nebude koec světa v roce 2012. Když si připomeneme, že ve videu zmuňují, jak vědma předpověděla i Alexandra Velikého opravdu se děsím. Ale známe spoustu pověstí pocházejících s tehdejší doby, spoustu mýtů. Nějaká vědma zase předpověděla 2. světovou a ejhle - ono se to vyplnilo. Další věštci zase předpověděli jiné válk, a katastrofy. Občas se jejich proroctví vyplní občas ne. Třeba opravdu dovedou vycítit a rozpoznat něco více než my. Konec Mayského kaendáře? prostě ho nemohli psát do nekonečna! Ale zase, vezměme v potaz to, že měli velmi propracovaný systém astrologie, proč najednou, z ničeho nic, jejich kalendář končí? Počítačový program, který pracuje s daty z internetu a všemožných medií a dokáže předpovědět katastrofy a pohyby na burzách by mohl mít logické vysvětlení - internet je plný, pravdivích či nepravdivých, důkazů a přicházenjícím konci světa. Pracuje s těmito daty. Konec světa by byl vysvětlitelný lidstvo se chová čím dál tím hůř ( věřící nejsem, ale říkám, že něco víc než my mezi nebem a zemí je... ) a ničí tím samo sebe. Buď budu 21.12.2012 říkat ( spíše už neříkat ) já to říkala! Nebo se budu smát sama sobě jak jsem byla pitomá. Ale opravdu nevím jestli tomu věřím neo ne, můj mozek tomu věří, ale má logika tomuto názoru vzdoruje.


Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
|-
|-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty