Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Re: Konec světa a můj názor
Autor: Vlasta | 20.10.2010 00:18:14
No Katko,nemohl sem si nevšimnout tvyho názoru a jen tak si ho přečíst a nezareagovat na něj! Si mladá a to mě zaujalo nejvíc. Už jen to,jaxes prokousala na tyhle stránky a o jaký věci se ve svým věku zajímás. Já s tebou souhlasím a sám nevím,co mám od roku 2012 čekat,je mi 38 a zhruba od věku,kdy mi bylo jako tobě,mi něco dloube v mým vědomí,že se něčeho dožiju,myslím něčeho,co bude velký fatální. Až mnohem později,sem se teprve začal zajímat o tyhle věci na popud myho strejdy,který už léta tvrdí,že přijetí planeta X,nebo Nibiru či Marduk chceš-li,zkrátka něco,co popisuje Zacharia Sitkin ve ste knize už v 70ych letech,snad podle zjištění v Sumerských a Mayských textech. Pátrám po těch věcech průběžně na Netu už 6 let a pravda je,že se poslední dobou oproti pár letům zpátky objevuje podstatně víc informací,kterých je čím dál den ode dne víc. Zjistil sem o tom mnoho věci! Souvisí to z původem lidstva na planetě a vládnoucím silám na Zemi. Je toho spousta a nejde se tu teď o všem rozepsat. Abych se vrátil k začátku,něco přijde,vychází to i z logiky historie a vše nasvědčuje,že to bude velmi brzy, nevím kdy to vše začne,ale pokud to nebude úplná očista země,část lidstva přežije,každopádně se dozvíme náš původ a podstatu a to pro většinu z nás bude mít fatální důsledky! Většina z nás to neunese a zhroutí se veškerá víra na zemí. To přinese obrovskou změnu. Stále hledám falzi informace, abych si udělal alespoň nějakou rovnicí,ale je tu moc činitelů a nic jednoznačnýho mi z toho nevychází. Co je ale důležitý,že už sem přesvědčeny o tom,že sme potomky otroků,který tu byli stvoření Anunakiama, i když asi ne všecky rasy-je tu spousta původních,který se po staletí v zásadě nezměnili a pak tu sme my,kteří se mentálně vyvíjíme-jak to??? Je tu zřejmě několik rodu,které sebou nesou tato tajemství od nepaměti,a velmi pečlivě je skrývají. Má to souvislost s bohatými rodinami na zemi (Rotchieldove,Rockefelerove,britská královská rodina,možná některý rody prezidentů USA možná i Darwin ap.) podle mě i s sv.zednaři a jejich tajemstvím. Je toho strašně moc a když to člověk všecko pojme,vybízí z toho opravdu průser a možná že velmi brzy. Věřím ale i tomu,že síla vědomí lidstva na naší planetě a i ve vesmíru,protože tu nejsme sami o tom sem hluboce přesvědčen,je tak mocná,že může hodně změnit,tudis asi není nic jisté,hlavně ty předvídané katastrofy,ale něco velkého přijde to je bez diskuzi.....


Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
|-
|-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty