Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
And what about Web-Bot, hey?
Autor: JackNoise | 06.09.2010 18:58:16
Na začátek bych rád řekl, že ani já, jako pár lidí zde, nevím, čemu mám věřit. Dle mého to dopadne jako většina předchozích \"konců světa\" v roce 2000, 2004 či dokonce i 2008/2009... Nic. Stejně mě ale bude zajímat, co se bude dít... Budou ulice prázdné? Školy vyhlásí stávku? Nebo budou lidé zasmušile chodit a z každého hlasitějšího zvuku sebou trhnou, nemluvě o houkání sanitky?
Nicméně, nejdivnější podle mě je, že Web-Bot je \"oknem do všeobecného podvědomí\". Když se ale všichni, celá Země, obavá toho momentu, minuty a dne, je jasné, že počítač to vypočítá takto, nebo snad ne? ...
A k těm fanatikům (Ano, fanatikům... Klidně i s urážkou) - nechte toho. Bojte se sami, upájejte se sami ve své sklíčenosti a zoufalosti, strachu a beznaděje, a nesnažte se ke svému \"vnuknutí\", či jak to nazýváte, přinutit ještě více lidí. Caps Lock přeci není třeba a ještě než ta vaše osobní apokalypsa nastane, přičichněte ke stranám Slovníku spisovné čestiny, domluveno?


Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
|-
|-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty