Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
konec?-ale ten již probíhá
Autor: hlouza | 05.10.2009 22:28:10
Mrazení , ale z čeho?! To , že Vám někdo řekl , že děti nenosí čáp, nebo že dárky nejsou od Ježíška , ale od rodičů?
A co takhle jedna předpověď z bible, že se na konci věků vyrojí spousty falešných proroků? Není třeba koláž těchto videjí jedním z nich ? Abych to uvedl na pravou míru, nemyslím tím vědomě falešné
proroky, ale lidi, kteří ve své zanícenosti a snaživosti vytvářejí vlastní závěry, jejímž výkladem nechtě odvádějí pozornost od skutečné hrozby.
Byl jednou jeden zlý démon a lidé mu uvěřili, že se blíží katastrofa a vše živé, dobře nezateplené zmrzne. Vidouc, že si dělá ohromné zásoby slámy, ve kterých prý zavrtán přečká nejhorší, začali i oni shánět každé stéblo, až nebylo kde brát a stále bylo málo. Démon začal část svých zásob rozdávat , s rostoucím zájmem pak prodávat . Vznikly tahanice, strkanice, komise, úřady, výbory, povolení, razítka, dotazníky, překupníci,různá lobby a spousta vykladačů pravdy, věštců a znalců věcí současných i nadcházejících.Vzkvétal byznys i bezpráví, byli bohatí i chudí.
Ti nejbohatší již měli velké stohy připraveny k okamžitému úkrytu,
ti chudší ještě zoufale pracovali pro bohaté za pár stébel a vše mělo jakoby svůj řád. Vpředvečer 21. 12 2012 zadul celým světem mrazivý závan a všichni se utíkali schovat do svých ůkrytů a modlili se za přežití.
Jen démon, se nikam neschoval a s velkým uspokojením a samolibým úsměvem prohlížel ztichlou krajinu. Kochal se svým dílem do rozbřesku druhého dne a pak......? Pak vzal oheň, a celou Zemi vypálil. Hezké, ne?!!


Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
|-
|-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty