Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
malé zamyšlení
Autor: Tancik | 26.07.2009 15:01:10
Abych pravdu řekl, celkovou formu katastrofického podání (atomové výbuchy, záběry povodní atd. atd.) jsem nějak moc nevnímal.
Nemyslím si, že bychom to měli brát na lehkou váhu. Nejsem vehementní obhájce všeho, co tam bylo řečeno. Jen myslím, že je vhodné se trochu zamyslet. Ať chceme, nebo ne, velké změny se chystají. Stačí se jen podívat na rozdělení a ozbrojení světových velmocí a zvyšující se napětí. (ale to jsou jen mé hloupé postřehy..nebo možná převzaté postřehy)
Faktem je, že převážná většina informací je ověřitelná (pokud si nevěřící Tomášové dají tu práci a vyhledají si je v různých publikacích) Samozřejmě jako každý dokument zde jsou fakta dávána do souvislostí tak, aby si z toho divák udělal obraz a byl ohromen. Ale povídat, že je to blábol, jen protože tomu nevěřím a že dokument byl trochu víc, než jen strohé podání faktů mi přijde jako naprostá omezenost a tupost.
Osobně mne tohle zajímá už celkem dlouho. . Nikdo neví, co se stane, ale je dobré vědět, že se NĚCO stane...


Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
|-
|-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty