Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Konec světa a můj názor
Autor: Katka | 02.03.2009 16:39:48
Já osobně si teda myslím například o té Sibile a ostatních vědmách, že byly sice pod halucinogenem, ale to je pouze způsob, jakým se dostali do jiného vědomí a nemění to jejich předpověď. Web-bot či jak se ta šílenost jmenuje je podle mě blbost.
A jestli věřím nebo ne? Ta moje část mozku, kterou přemýšlím, mi říká že ano, a já na to věřím, ale ta zabudovaná část, se kteoru nemůžu nic dělat na to nevěří. Ale já na to věřím, i když jsem velký optimista. Věřím dvěma verzím: buďto nastane to přemístění pólů, kdy vymře celé lidstvo kvůli zemětřesením, rychlé změně klimatu a podobným přírodním pohromám. Nebo ta verze o konci světa, jaký známe, kdy svět nezanikne, jen se změní od základů> například bude obrovská přírodní pohroma, kdy zanikne civilizace, ale lidstvo přežije.
21.12.2012... to mi bude 16, takže nevím nevím jestli ještě budu věřit. Ale jestli ano, ten den nebudu chtít jít do školy. Možná že i kamarádky přesvědčím, ale to asi ne. Zůstanu doma a budu... no, ani nevím co. Možná jsem ještě jen dítě a je to dětinský názor. Ale já věřím.


Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
|-
|-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty