Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
Ja nevim
Autor: rezinka | 19.04.2009 22:57:56
Mě bude v ten den 16.let. Musím se přiznat že po shlédnutí teěch videí mě běhá mráz po zádech... I když si říkám že je to naprostá kravina, něco mě přesvědčuje k názoru opačném. Že konec světa nastane, že se proodí póly a tak. Já osoně si myslím že můj den 21.12. 2012 proběhne takto:
možnost za a konec světa)
Ráno vztanu a celý den budu sedět a čučet do zdi, přemýšlet o tom co jsem udělala nebo co jsem měla udělat když nastane 11 hodina začnu se opravdu klepat, třást se a panikařit jak nejvíc to půjde. Bude 11:55 a já budu sedět před hodinami v obývaku s rodinou kteří se místo toho budou dívat na TV a naprosto ignorovat moje zbytečné obavy. 11:59 začínám řvát, kousat si nehty, a koulit oči na vteřinouvou ručičku. Ručička dosáhne dvanáctkya a mě se zastaví srdce. Nábožensky založení lidé budou pravděpodobně v kostele ječet a jelikož bude prosinec strhne se vánice. Můj život skončí dřív než konec světa vůbec začne...Zemřu strachem.
možnost b já jsem si to myslela)
obsah bude podobný až po větu: ručička dosáhne 12 a mě se zastaví srdce. Ticho, obyčejný den jako vžycky. Podívám se na členy mé rodiny ale ti budou zabraní do nějakého o hodně víc zajímavého filmu než konec světa. Budu asi hodinu sedět a čučet a pak začnu normálně žít a už nikdy neuvěřím nějakým prorokům, nebo věšdcům....


Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
|-
|-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty