Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

Bude v roce 2012 konec světa?

Reklama
WEB-BOT Project a jiné
Autor: ISMSSKA | 28.02.2009 00:02:04
Už jsem dával komentář k samotné rubrice \\\\\\\"WEB-BOT Project\\\\\\\", neodpustím si ani komentář v této rubrice v kontextu s celým filmem... Prosímvás jak můžete věřit člověku který sice nerad (jak sám uvadí ve filmu) předpovídá díky zjištěným informacím na přelomu let 2008/2009 celosvětový jaderný konflikt - dnes je 27. února roku 2009 k žádnémů celosvětovému válečnému, natošto jadernému, konfliktu zatím nedošlo. Tahle informace hovoří za všechny zprávy vydané \\\\\\\"WEB-BOT Project\\\\\\\"....
A co se týče ostatních informací uvedených v tomto filmu: zabívat se v dnešní době věštbami údajných šamanů a podobných osobností své doby, u kterých je převážná část smyšlená(jen můj osobní názor), je obrovskou strátou času a raději se pojďme zabývat podložitelnými informacemi z filmu a tou je změna magnetických pólů - v této otázce nejsem odborník, ale co se týče mého laického názoru na tuhle problematiku díky zjištěným vědeckým informacím, věřím, že je to možné, ale nepředpokládám, že v brzké době reálné
Re: WEB-BOT Project a jiné
Autor: Ivca | 02.09.2009 17:34:10
Naprosto souhlasím. V tomto dokumentu jsou naprosto účelně dávány do souvislostí věci, které buďto vůbec neexistují (např. Merlin a nejen on) a další, které spolu mají dočinění jen to, že někdo řekl, že jednou bude konec světa. Například ZJEVENÍ JANOVO neříká vůbec nic o tom, že konec světa by měl být v našem věku. Stejně jako skoro všechny takzvané předpovědi. Jedině Májský kalendář končí v tom donekonečna omýlaném datu a vše ostatní je na to neuvěřitelně okatě našroubované (jasným příkladem je atomová válka, která se měla odehrát v tomto a loňském roce). Nemůžu skousnout už to, že tento dokument se snaží naprosto cíleně diváka přesvědčit, že v roce 2012 bude konec světa, čímž už pro mě není objektivní. Lidstvo by se sebou opravdu mělo něco dělat, ale myslím si, že v poslední době začínáme spět správným směrem, všímáme si problémů, mluvíme o nich a začínáme je řešit. To je krok vpřed a ne směrem k zániku.
Re: WEB-BOT Project a jiné
Autor: pete | 04.10.2009 13:18:12
Souhlasím s tebou že neexistují lidi jako merlin, sybila a jiní svatí a naprogramovaní...ale na každé legendě je něco málo pravdy.majský kalendář si myslím stačí k tomu aby jsme se probudily ze sna o nekonečném blahobytu.jediné s čím s tebou nesouhlasím je to že začínáme problémy řešit.to ani z daleka.pokud bude pořád na prvním místě ekonomický profit tak se lidstvo nezmění páč karty na zemi jsou rozehrány a trumfy mají v rukou bezohlední sobci.Můžeme se snažit o změnu sami sebe .To už je asi styl života v přirozenosti.A co se má stát se stane i bez nás.To neovlivníme a Zěmě si snámi udělá pořádek jak sama potřebuje.
Re: WEB-BOT Project a jiné
Autor: žu | 08.02.2011 12:03:55
blbost
The Web-Bot project
Autor: Martin | 17.02.2011 16:40:00
Ale,češi zjistili že majský kalendář končí v roce 2106.
Re: The Web-Bot project
Autor: M* | 13.03.2011 12:49:56
jj ... taky jsem o tom četl. Způsob počítání, o které se opírá celá teorie 2012, mimochodem 100 let starý, neuvažuje období válek kolem roku 1000 n.l., kdy se počítání kalendáře zastavilo ... a taky tam jsou nějaký nepřesnosti v malém a velkém cyklu, resp. světském a duchovním.
Re: The Web-Bot project
Autor: agata urbanszka | 11.04.2011 10:19:48
no ja bich chtela jen dodat ze mi stoho jde mraz po zadech a nevim co si o tom vsem mam mislet,ale dofam ze nebude zadnykonec sveta.
Re: WEB-BOT Project a jiné
Autor: nemo | 14.01.2012 23:16:47
nejdříve se nauč česky, pak se trochu vzdělávej v oblasti přírodních věd a teprve potom můžeš diskutovat o něčem, o čem si myslíš, že tomu rozumíš
Re: WEB-BOT Project a jiné
Autor: bjork | 15.01.2012 08:17:46
pohonil sis ego, primitive?
konec světa 2012
Autor: Patrik | 28.02.2009 19:00:18
Jest-li má být konec světa, tak ať se tak stane. Je to osud a s osudem se nedá nic dělat. Svět se hroutí a je možné, že zato nemůže lidstvo, ale stáří naší planety Země. Každý jednou umře a to platí pro každého a pro všechno. Tím i pro Zemi. Náš osud si nemůžeme řídit, ale můžeme ho nasměrovat. Tak, pomáhej nám Bůh.
Re: konec světa 2012
Autor: Truc | 09.07.2009 02:23:54
Směrovat? jakej je sakra rozdíl mezi řídit a směrovat, mohl bych taky napsat, že osud jsem řídit určitým směrem, a kam se dostanem? Napal jsi nelogickou věc. Pokud jej můžeme směřovat může jej i řít, protože pokud by nešel řídit, byť částečne, nešel by ani nějkam nasměrovat. Uprav svuj názor, nebo se na osud nedá věřit. (Každý je strujce svého osudu sám).
Konec světa 2012
Autor: Patrik | 28.02.2009 19:05:15
Můj názor ke konci světa je takový, lidi jsou pohromou, všechno si přivlastňují a nejspíš si chtějí přivlastnit i samotnou planetu. A příroda jen odpovídá našim činnům. Každý čin má následek!!! A co za to může peníze, závist a nenasytnost.
Re: Konec světa 2012
Autor: Truc | 09.07.2009 02:26:41
A není tohle zákon džungle? My jsme jako věc A a příroda věc B a bojujeme mezi sebou a to je zákon který funguje už dlouhou dobu, možná věčně. Nad tim se dá jen spekulovat.
Re: Konec světa 2012
Autor: Nikola | 15.09.2010 10:25:41
Patriku, ty jsi snad svačil nějakou vtipnou kaši? O tom, ze nastane konec sveta nepochybuji a muzeme si za to castecne sami. Je spousta veci, co by jsme mohli zmenit a vsichni se snazi jit natolik dopredu, ze my obycejni lide ani Zeme se nestaci divit. Jak ji bylo dobre v dobe zrodu. Vse zacalo vzkvetat a ted???? My lide Zemi nicime (jak prirodu, tak ostatni zive tvory). Je to skoda. Zivot mame jen jeden a je skoda, ze se takto blizi nas konec! Tim chci rict, ze lidi jako ty bojuji s prirodou??? Co to je za blbost???? Meli by jsme s ni byt v souladu a navzajem si poomahat a ne ji brat. Vzdyt diky ni mame jidlo a vse co k tomu patri!!!! ZAMYSLI SE! Pry bojujeme proti sobe!!!! Jsi blazen a s takovyma lidma mame zit!
Bla bla
Autor: lalakukukeke | 28.02.2009 19:30:09
nebude nebudem verit vsevedovi (dokazal howno blbecek
Re: Bla bla
Autor: kretén | 11.10.2010 20:37:18
budeš překvapen
konec sveta
Autor: jura | 02.03.2009 04:18:02
Datum 21.12.2012, dle hebrejske abecedy nam vychazi BAAB CHAAB - dle maystiny - baab = plavat , chab = pozirac mravencu.
Zvlastni ze? Napada vas neco? Mne ano.
21.12.2012
Autor: Martin | 02.03.2009 10:18:46
21.12.2012 oslavím 24. narozeniny - moc hezkej dárek mě čeká :D
Konec světa a můj názor
Autor: Katka | 02.03.2009 16:39:48
Já osobně si teda myslím například o té Sibile a ostatních vědmách, že byly sice pod halucinogenem, ale to je pouze způsob, jakým se dostali do jiného vědomí a nemění to jejich předpověď. Web-bot či jak se ta šílenost jmenuje je podle mě blbost.
A jestli věřím nebo ne? Ta moje část mozku, kterou přemýšlím, mi říká že ano, a já na to věřím, ale ta zabudovaná část, se kteoru nemůžu nic dělat na to nevěří. Ale já na to věřím, i když jsem velký optimista. Věřím dvěma verzím: buďto nastane to přemístění pólů, kdy vymře celé lidstvo kvůli zemětřesením, rychlé změně klimatu a podobným přírodním pohromám. Nebo ta verze o konci světa, jaký známe, kdy svět nezanikne, jen se změní od základů> například bude obrovská přírodní pohroma, kdy zanikne civilizace, ale lidstvo přežije.
21.12.2012... to mi bude 16, takže nevím nevím jestli ještě budu věřit. Ale jestli ano, ten den nebudu chtít jít do školy. Možná že i kamarádky přesvědčím, ale to asi ne. Zůstanu doma a budu... no, ani nevím co. Možná jsem ještě jen dítě a je to dětinský názor. Ale já věřím.
Re: Konec světa a můj názor
Autor: Vlasta | 20.10.2010 00:18:14
No Katko,nemohl sem si nevšimnout tvyho názoru a jen tak si ho přečíst a nezareagovat na něj! Si mladá a to mě zaujalo nejvíc. Už jen to,jaxes prokousala na tyhle stránky a o jaký věci se ve svým věku zajímás. Já s tebou souhlasím a sám nevím,co mám od roku 2012 čekat,je mi 38 a zhruba od věku,kdy mi bylo jako tobě,mi něco dloube v mým vědomí,že se něčeho dožiju,myslím něčeho,co bude velký fatální. Až mnohem později,sem se teprve začal zajímat o tyhle věci na popud myho strejdy,který už léta tvrdí,že přijetí planeta X,nebo Nibiru či Marduk chceš-li,zkrátka něco,co popisuje Zacharia Sitkin ve ste knize už v 70ych letech,snad podle zjištění v Sumerských a Mayských textech. Pátrám po těch věcech průběžně na Netu už 6 let a pravda je,že se poslední dobou oproti pár letům zpátky objevuje podstatně víc informací,kterých je čím dál den ode dne víc. Zjistil sem o tom mnoho věci! Souvisí to z původem lidstva na planetě a vládnoucím silám na Zemi. Je toho spousta a nejde se tu teď o všem rozepsat. Abych se vrátil k začátku,něco přijde,vychází to i z logiky historie a vše nasvědčuje,že to bude velmi brzy, nevím kdy to vše začne,ale pokud to nebude úplná očista země,část lidstva přežije,každopádně se dozvíme náš původ a podstatu a to pro většinu z nás bude mít fatální důsledky! Většina z nás to neunese a zhroutí se veškerá víra na zemí. To přinese obrovskou změnu. Stále hledám falzi informace, abych si udělal alespoň nějakou rovnicí,ale je tu moc činitelů a nic jednoznačnýho mi z toho nevychází. Co je ale důležitý,že už sem přesvědčeny o tom,že sme potomky otroků,který tu byli stvoření Anunakiama, i když asi ne všecky rasy-je tu spousta původních,který se po staletí v zásadě nezměnili a pak tu sme my,kteří se mentálně vyvíjíme-jak to??? Je tu zřejmě několik rodu,které sebou nesou tato tajemství od nepaměti,a velmi pečlivě je skrývají. Má to souvislost s bohatými rodinami na zemi (Rotchieldove,Rockefelerove,britská královská rodina,možná některý rody prezidentů USA možná i Darwin ap.) podle mě i s sv.zednaři a jejich tajemstvím. Je toho strašně moc a když to člověk všecko pojme,vybízí z toho opravdu průser a možná že velmi brzy. Věřím ale i tomu,že síla vědomí lidstva na naší planetě a i ve vesmíru,protože tu nejsme sami o tom sem hluboce přesvědčen,je tak mocná,že může hodně změnit,tudis asi není nic jisté,hlavně ty předvídané katastrofy,ale něco velkého přijde to je bez diskuzi.....
Re: Konec světa a můj názor
Autor: vczh | 08.02.2011 12:04:57
blbost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tam je chyb
Autor: Benjo | 15.04.2009 14:58:29
sice mi to připadá velmi pravděěpodobné že se něco stane ale já na osud nevěřím a budoucnost máme takovau jakou si ji uděláme a web bot je podle me vymyslena kravina. jaderna valka neni atd...
(A ten co dělal titulky je debil ta kniha v Bibli není Ohalení ci co ta blekotal ale Zejevení JANOVO)
Re: tam je chyb
Autor: Benjo | 15.04.2009 14:59:46
oprava ZJEVENÍ JANOVO
Ja nevim
Autor: rezinka | 19.04.2009 22:57:56
Mě bude v ten den 16.let. Musím se přiznat že po shlédnutí teěch videí mě běhá mráz po zádech... I když si říkám že je to naprostá kravina, něco mě přesvědčuje k názoru opačném. Že konec světa nastane, že se proodí póly a tak. Já osoně si myslím že můj den 21.12. 2012 proběhne takto:
možnost za a konec světa)
Ráno vztanu a celý den budu sedět a čučet do zdi, přemýšlet o tom co jsem udělala nebo co jsem měla udělat když nastane 11 hodina začnu se opravdu klepat, třást se a panikařit jak nejvíc to půjde. Bude 11:55 a já budu sedět před hodinami v obývaku s rodinou kteří se místo toho budou dívat na TV a naprosto ignorovat moje zbytečné obavy. 11:59 začínám řvát, kousat si nehty, a koulit oči na vteřinouvou ručičku. Ručička dosáhne dvanáctkya a mě se zastaví srdce. Nábožensky založení lidé budou pravděpodobně v kostele ječet a jelikož bude prosinec strhne se vánice. Můj život skončí dřív než konec světa vůbec začne...Zemřu strachem.
možnost b já jsem si to myslela)
obsah bude podobný až po větu: ručička dosáhne 12 a mě se zastaví srdce. Ticho, obyčejný den jako vžycky. Podívám se na členy mé rodiny ale ti budou zabraní do nějakého o hodně víc zajímavého filmu než konec světa. Budu asi hodinu sedět a čučet a pak začnu normálně žít a už nikdy neuvěřím nějakým prorokům, nebo věšdcům....
Re: Ja nevim
Autor: Luciferka | 28.06.2009 16:53:20
ten poslední odstavec mi mluví z duše:))
Diskuse k videu o konci světa
Autor: Luciferka | 28.06.2009 16:51:24
Pamatuji se, když s tím prvně někdo přišel do dikuse, já sem nad tím jen mávla rukou, že lidí už nevědí, jak drujhé děsit, a proto sivymejšlejí z různých zdrojů takové hlouposti....jenže já sleduju svět koem sebe, začala sem na internetu číst, když už ne noviny, sleduju globální problémy, adoptuju na dálku...po shlédnutí tohto videa, nu fíííha, upřímně bych chtěla uvěřit tomu, jak se všichni shodli na jeden datum, ae když si to vemu kolem a kolem....mám otázku: co když někdo něco předurčil, a ten koho se to týkalo se o tom dozvěděl a prvě to udělal, jestli to bude pravda a ejhle..stalo se xDD...v ten rok mi bude za tři měsíce 20 let...je to zvláštní pocit prostě:))
Re: Diskuse k videu o konci světa
Autor: Luciferka | 28.06.2009 16:54:56
omlouvám se za ty hrozný překlepy, ae píšu to vleže přece jenom žeo xDDD
Re: Diskuse k videu o konci světa
Autor: Truc | 09.07.2009 02:38:59
Neni nic špatného koukat na internet co se děje kolem ná, ale nesmáme zapomínat, že ty informace sprostředkovávají jiní lidé, a je to jejich práce nalákat co nejvíce čtenářů a bohužel dnešní trend je oznamovat jen špatné věci. Co se podívat na ty dobré, kolik se narodí zdravích dětí, kolik lidí přejde ulici bez ujmi. Takovej šťastnej lidí je v kultivovanym státě více než těch zajetejch. Například globální oteplování nezpůsobyl člověk, jak si většina myslí. Člověk pouze urychluje jev, který je v přírodě přirozený.

Tím chci říct že se to chce dívat na svět kolem nás i z druhé stránky a to té pozityvní, nevim proč si člověk dělá vrásky jen protože že kouká na negativní věci a na pozitivní ne.
malé zamyšlení
Autor: Tancik | 26.07.2009 15:01:10
Abych pravdu řekl, celkovou formu katastrofického podání (atomové výbuchy, záběry povodní atd. atd.) jsem nějak moc nevnímal.
Nemyslím si, že bychom to měli brát na lehkou váhu. Nejsem vehementní obhájce všeho, co tam bylo řečeno. Jen myslím, že je vhodné se trochu zamyslet. Ať chceme, nebo ne, velké změny se chystají. Stačí se jen podívat na rozdělení a ozbrojení světových velmocí a zvyšující se napětí. (ale to jsou jen mé hloupé postřehy..nebo možná převzaté postřehy)
Faktem je, že převážná většina informací je ověřitelná (pokud si nevěřící Tomášové dají tu práci a vyhledají si je v různých publikacích) Samozřejmě jako každý dokument zde jsou fakta dávána do souvislostí tak, aby si z toho divák udělal obraz a byl ohromen. Ale povídat, že je to blábol, jen protože tomu nevěřím a že dokument byl trochu víc, než jen strohé podání faktů mi přijde jako naprostá omezenost a tupost.
Osobně mne tohle zajímá už celkem dlouho. . Nikdo neví, co se stane, ale je dobré vědět, že se NĚCO stane...
Vážně?
Autor: Hrdel | 06.08.2009 11:20:01
Někde ke konci tam jeden chlápek krásně podotknul, že lidé si pořád vymýšlejí konec světa, který je obvykle pár let před námi. Možná si pamatujete na nedávný incident... http://www.ct24.cz/svet/evropa/3991-vudce-ruske-sekty-promluvil/ ..., o kterém bylo téma v rádiu i v novinách. Zajímavé bylo, že v tom videu často zmiňovali i teroristické útoky. Říká se, že finanční krize je z 70% dělaná propagací médií. Stejně tak, pokud se bude i myšlenka "konce světa 2012" propagovat, opravdu k němu více či méně dojde, protože lidí, kteří v to uvěří, nebude málo, a pokud se budou, stejně jako ti Rusové, snažit vzít si život, ten den zemře i spoustu "nevěřících\, jelikož ti, kteří tomu oparvdu podlehnou, zorganizují teroristické útoky tak, jak o tom mluvili ve videích, a ikdyž se žádná přírodní katastrofa nechystá, polovina zeměkoule vymře, protože se tady pozabíjíme navzájem jen díky takovýmto videím. To je můj názor
Nevim, ale moc neverim
Autor: LordikDevil | 07.09.2009 21:25:17
Ja nwm, ale tomuhle ja neverim. Na svete prece byla uz jedna Sibyla a ta zila v 20. stol. a predpovidala konec sveta na rok 2000. Potom ten WEB-BOT . Taky uz predpovidal konec sveta na rok 2004, ale podarilo se to ututlat, byla pouze tsunami. Pokud bude konec sveta, tak si to trictvrte cicilizace neuvedomi, bo smrt bude velice rychla
konec?
Autor: Misulinka | 30.09.2009 12:48:36
Nevěřím tomu,jelikož na videu není nic průkazného.Pokud by bylo vše předpovězeno tak jak tvrdí dochovalo by se více důkazů pro další generace ale nestalo se tak ,jen pár tzv.částí předpovědí.A WEB_BOT tak to je úplná blbost snad by lidi před vším varovali a né že po 5 letech vyrukujou s tím že to WB předpověděl snaží se lidi jen vystrašit a daří se jim to .Pokud se má něco stát tak se to stane a myslim si že to stejně nikdo nezaregistruje.
Re: konec?
Autor: RYTIR | 11.05.2010 12:36:27
MISULINKO!VERIS TOMU ,ZE EXISTUJI LIDE RTERI MAJI TU SCHOPNOST CITIT NEKTERE UDALOSTI DOPREDU?TAK JA JSEM JEDEN Z NICH A JA TI RIKAM PRIPRAVSE NECO SE DEJE A DIT SE TEPRVE BUDE.NEUMIM TO BLIZE SPECIFIKOVAT ,ALE JE TO TU A DEN ODE DNE JE TO SYLNEJSI.NE NECHCI TE STRASIT ALE TAK TO PROSTE JE .PODIVEJ SE CO SE KOLEM TEBE DEJE TO ZLO NEKDE MUSI VYGRADOVAT.MOZNA SI REKNES ,ZE JSEM FANATIK ,ALE NENI TOMU TAK LIDE JSOU BEZCITNI VYPOCITAVY A BEZDUCHY.TAK ZE JE TU CAS ABY SE SI S TIM NEKDO NEBO JESTLI CHCES NECO PORADILO A TO UZ BRZY VER MI.HEZKY DEN.
Re: konec?
Autor: natalie | 23.05.2010 14:19:56
CITIM TOTEZ O TOM CO JSI PSAL O KONCI SVETA.
Re: konec?
Autor: Anx | 25.01.2011 11:33:11
Vidím, že ,,SYLNEJSI,, jsi akorát tak v implementaci hlouposti. V gramatice je to slabší. Na konec zapomeňte, jsme na začátku.
konec?-ale ten již probíhá
Autor: hlouza | 05.10.2009 22:28:10
Mrazení , ale z čeho?! To , že Vám někdo řekl , že děti nenosí čáp, nebo že dárky nejsou od Ježíška , ale od rodičů?
A co takhle jedna předpověď z bible, že se na konci věků vyrojí spousty falešných proroků? Není třeba koláž těchto videjí jedním z nich ? Abych to uvedl na pravou míru, nemyslím tím vědomě falešné
proroky, ale lidi, kteří ve své zanícenosti a snaživosti vytvářejí vlastní závěry, jejímž výkladem nechtě odvádějí pozornost od skutečné hrozby.
Byl jednou jeden zlý démon a lidé mu uvěřili, že se blíží katastrofa a vše živé, dobře nezateplené zmrzne. Vidouc, že si dělá ohromné zásoby slámy, ve kterých prý zavrtán přečká nejhorší, začali i oni shánět každé stéblo, až nebylo kde brát a stále bylo málo. Démon začal část svých zásob rozdávat , s rostoucím zájmem pak prodávat . Vznikly tahanice, strkanice, komise, úřady, výbory, povolení, razítka, dotazníky, překupníci,různá lobby a spousta vykladačů pravdy, věštců a znalců věcí současných i nadcházejících.Vzkvétal byznys i bezpráví, byli bohatí i chudí.
Ti nejbohatší již měli velké stohy připraveny k okamžitému úkrytu,
ti chudší ještě zoufale pracovali pro bohaté za pár stébel a vše mělo jakoby svůj řád. Vpředvečer 21. 12 2012 zadul celým světem mrazivý závan a všichni se utíkali schovat do svých ůkrytů a modlili se za přežití.
Jen démon, se nikam neschoval a s velkým uspokojením a samolibým úsměvem prohlížel ztichlou krajinu. Kochal se svým dílem do rozbřesku druhého dne a pak......? Pak vzal oheň, a celou Zemi vypálil. Hezké, ne?!!
Re: konec?-ale ten již probíhá
Autor: kokot | 07.10.2009 19:40:20
lol?
Věřit nebo přehlížet ?
Autor: Nelinka<3 | 07.10.2009 20:03:37
Kdo ví jestli tohle je pravda ... Sice nemám 21.12.2012 .. narozeniny ale po zádech mě tedy mrazí pořádně ... nevím co si o tom mám myslet ... na jednu stranu je to tak dobře zdokumentované, že by tomu uvěřil i mrtvej ..data.. věštci.. předpovědi ... a na druhou stranu .. bylo tady tolik spekulací o tom, že země zanikne ... Přece jen .. je tu hodně možností ... Přece se nemůže stát tolik věci v jeden den ? ... válka, zemetřesení, zvýšená hladina vody ... všechno musí jít pomalu .. jak se říká ... nechci být sprostá ale .. rychle se ani pes ******** takže ... Opravdu nevím ... Jedna část mozku věři a ta druhá zase né .. Díky .. tomu že tohle tady zveřejnili .. myslím si .. že se něco z toho stane .. protože nějací blbečci tomu uvěří ... a začnou konat podle toho ... Ale zase jestli je naše Země natočená na stranu je pravdou že se budou změnovat naše klimatické podmínky... Ale tímhle si nejsem naprosto jistá... Je mi jen 13 takže nevím :) Byla bych ráda .. kdybych si užila ještě pár let a mnoho krásných věcí .. a byla bych štastná až dokonce života, ikdyž je to asi jen pouhá iluze... ten den pro mě bude asi osudovým .. v ten den budu o konci světa nejspíš pořád přemýšlet .. Nechci umřit :),protože jsem našla tady okolo sebe spoustu fajn lidi .. ale také zlích lidí .. Lidé jsou opravdu ...Sv**ě ... =) a myslím že spousty lidí mi tohle potvrdí .. Zpátky ke konci světa ... může to být náhoda .. což je ... \"zvláštní\" .. co se týče .. toho WEB-BOT ... podle mě je to ... trošku větší kravinka ... x) Jaký názor na tohle máte vy ? .. Vyvrátí mi někdo to že zemřu ? :) Nebo budu čekat a doufat ? .. až dokonce 21.12.2012 ?
Re: Věřit nebo přehlížet ?
Autor: Milan | 07.10.2009 20:14:34
nevěčit..můj názor :) tvůrci tohoto videjka se jen snaží být slavní...ale..je pravda...války sou vždy a všude..jak ty světové tak i ty nesvětové...tento příběh je podle mě smyšlený a zbytečně jen straší lidi jako ty ;)...na lidi zapůsobí ten effect a hned si říkají..jéé bude konec světa..aa zachrantě se kdo může..zbytečně nepanikařte...program vytvořený na nijakou egonomiku nemůže ovlivnit svět..zajímalo by mě na jaký princip chodí ten program..vyhledá zprávy s cenama a hned váí že je konec světa?...velmy divné nezdá se?
Re: Věřit nebo přehlížet ?
Autor: Milan | 07.10.2009 20:17:55
a když je tak chytrý program tak proč nezabránili všem těm katastrofám které poředpověděl ten program? nebo ty všechny osoby? ..prostě to není možné..kolikrát už říkali..bude konec světa ...haaa pomooc bude konec světa a lidé jen panikařili?...ani jednou..takže NEVĚŘTE
Re: Věřit nebo přehlížet ?
Autor: hlouza | 08.10.2009 23:10:38
ano , možností je mnoho a co se týká rychlosti probíhající katastrofy,
jednu rychlou /jako ten pes.../ známe všichni velmi dobře. Zmrazení mamutů i dalších zvířat v minulosti je fakt, a to zmrazení tak rychlé, že jejich maso je poživatelné ještě po tisíciletích. To znamená, že změna byla náhlá a trvalá , a vkonečném důsledku je vcelku jedno, který z mnoha možných mechanismů změnu způsobil.
.... nejhorší smrt je z vyděšení a k uvažovanému datu se patrně většina lidstva vyvraždí sama.
kniha
Autor: Sarah | 09.10.2009 08:21:16
Lidi a co si taky něco přečíst ohledně mayů a mayského kalendáře?
V knihách nenajdete jen nějaké prorocké povídačky, ale všechno spočítáno matematicky, jsou to neskutečné věci, jak je všechno spojeno. A hlavně se v některých knihách píše už o datu 28.10.2011, jsou totiž dvě matematické možnosti, jak dojít k datu. Nikdo Vás nebude strašit jadernými válkami a podobně. Dočtete se například, jak si lidstvo začne uvědomovat zrýchlení času. Uvědomujete si to? Ja tedy patrně. Lidstvo se prostě dostane do zlatého věku, ale co to znamená? Něco se děje, něco bude jinak, jen nikdo neví co, že!
Re: kniha
Autor: Eviska100 | 05.09.2010 11:59:07
Ja nevim zda verit ci ne. Kazdopadne je to zastrasujici a po shlednuti tohoto videa si asi spousty lidi uvedomi, ze se v ten onen den asi opravdu zacne neco dit. Je blbost nejak panikarit to nikam nevede, ale zase nechat to na lehkou vahu to taky nejde prehlizet.! Dejou se tu veci, ktery se nikdy nedeli a rekla bych az to neni normalni a lidi by se nad sebou meli zamyslet..
Videa odstraněna!
Autor: Širín | 14.11.2009 19:06:13
Videa, na portále youtube.com, na který tady odkazujete, byla ostraněna.. :) Jen pro upozornění.
Re: Videa odstraněna!
Autor: Petr | 15.11.2009 11:39:29
Díky za upozornění. Nahradil jsem to funkčními videi, nyní ve větší kvalitě.
hmm
Autor: Ondra1888 | 22.11.2009 19:18:32
díval jsem se ted na ten film 2012, tak se zavítal sem do diskuse. Že někdo něco neurčitýho řekne, jako že budou války, tsunami a zemětřesení a pak to vydávat za proroctví je naprostá blbost. Války, zemětřesení atd. byly jsou a budou, takže když ted od stolu řeknu, že bude velká voda a zemře mnoho lidí, jsitě se mi to vyplní, páč do půl oku se někde např. v Čině zvedne voda a 10000 lidí tam v pohodě zařve. A že toho je víc a víc? ne je to díky lepší provázanosti ve světě a tomu , že si člověk rád utváří rádoby obraz zkázy.


A ted asi ta nejdůležitější věc, co se týče mayského kalendáře. Prosinec 2012 znamená pro maye konec cyklu, když tento cyklus končil, tak oslavovali (něco jako náš silvestr).
Takže se uklidněte a přestante šířit bludy o prorocích a nějíkém programu, podle kterýho ted mají lítat jaderný rakety:D
...
Autor: lůca | 12.12.2009 20:49:09
já si myslím že ten svět nezanikne sou to jen kecy aeněkdy si říkám že je to i pravda ae myslím si že se to nestana že náká vědma předpověděla toato tk to mu nevěřim.už sem toho slyšela hodně slyšela sem aj to že má být 3 světová válka ae nestalo se.mě bude 14 let a jk přinde mi trošku ujetý že v tolikati umřu jen protože má zaniknou svět ae plostě nestaneseto.
Re: ...nepochopeni
Autor: Martin | 12.12.2009 23:23:16
Podobnych videi jsem jiz videl desitky,a akorat strasi lidi,kteri o tom nic nevedi.Ovsem kdo se o podobne veci zajima,tak vi ze urcita hrozba nam hrozi.Napr.Osobne povazuji pro nas za nejvetsi hrozbu nase Slunce.To nam muze spusobit velke problemy.Prepolovani probehla jiz mnohokrat a stanou se znovu,to je proste fakt.Nemluve o tom,ze kdykoli sem muze vlitnout asteroid a bude po ptakach.
Maysky kalendar neni o konci sveta,ale o konci jedne ery a zacatku nove.konci znameni ryb,cili stare mysleni a prichazi vek vodnare nove mysleni.Mela by nastat zmena vedomi,moznosti mentalniho cestovani v case,konec materialismu apod.
Katastrofy nebo lepe kataklyzma tady jiz bylo a bude znovu,to je proste vesmirny rad,jen si to jaksi nechceme pripustit.Je ostudou,ze oficielni veda nebere navedomi varovani davnych civilizaci.A je ostudou,ze ti mocni kteri o techto varovani vedi a rozumeji jim a chapou je,to taji pred verejnosti.
Nemáte co dělat ?
Autor: kelely | 24.12.2009 20:42:03
Kdyby lidi věnovali tu energii a peníze které doteď věnovali na nimrání se v \"konci světa 2012\" točení filmů atd., mohl být už dávno vyřešen hladomor a problém s globálním oteplováním.
Ten \"dokument\" jsem viděl - tedy vydržel jsem to asi 20 minut - mám totiž dost vysoký práh bolesti a snesu hodně, proto tak dlouho. Taková slátanina naprosto nesouvislých blábolů (informace tam žádné nebyly) se opravdu jen tak nevidí...
2012
Autor: Pavel | 26.12.2009 21:42:33
no stoho dokumentu vypliva jedina vec a to že za vsechno muzeme mi sami,lidi,je to moc drsne ze nase zeme nas živy a lidstvo ji to takhle vraci.Zvykli sme si na rychli vyvoj.Zeme taky nebude do nekonecna davat.Je to hrozne.A co stim alespon si otom napiseme a je to vyreseny,to jo.To ani nejde napsat,alespon ty zvirata ze nemaj takovej mozek jako lidi,to fakt,mame jim co zavidet
konec světa 2012
Autor: Jan Košata (kosata6) | 05.03.2010 15:36:48
Já věřím že skončí svět v roce 2012.Možná nebude uplně konec světa ale náká pohroma.A až bude ten rok a ten den tak určitě ne pudu do školy.V tom roce mi bude 12let!.
Re: konec světa 2012
Autor: Michal Vykysalý | 08.03.2010 11:34:04
tobě bude 12?? mě 13 :)
Re: konec světa 2012
Autor: debbi | 20.03.2010 08:41:54
no do skoly nepudes protoze bude pred vanocema...21.12....docela smula ze nedostanu psa xdxDxD..
keci keci keci
Autor: debbi | 20.03.2010 08:40:06
jo konec světa..konec světa muže bejt klidn i zejtra lae taky za nekolik milionu let....jak někdo muze oredurcit nejaky datum kdy se stane tohle a tohle??nikdo neumi ridit prirodu..ani atmosferu tk jak muzou vedet ze zrovna 21.12????pride mi to jako reklama na kterou chtej nalakat lidi....je ot kravina..ale mozna ze ne..ale podle me muze bejt konec sveta kdykoli..a nikdo se nidky nebal ze by zrovna dneska moh spadnout meteorit kterych vedci prehlidli uz spousty a nastesti schoreli v atmosfere....nekdo z tech ppitomcu tam na hore rekne datum a vsichni uáá....ale nikoho nenapadne ze ten konec sveta muze bejt i behem jendoho mesice..proste pitomcí reknou 2012 a vsichni jo 2012 to je ten konec sveta no ty wole..ale prejede ho auto a umre tak i tak..a nepremejsli nad tim..neboji se toho..tk proc toho posranyho dne ..stejne jenodu umreme vsichyi..aje jendo jestliv roce 2050 a nebo v tom vymyslenym roce 2012
Re: keci keci keci
Autor: GOTA | 27.10.2010 18:21:15
asi tak nak no presny datum nejde urcit..:)
o konci sveta
Autor: milan | 03.04.2010 01:36:24
v roce 2012 bude konec sveta za tisice let ješte nebili zeme treseni aš tet otžesi aj česku
Re: o konci sveta
Autor: Tereza | 17.05.2010 14:35:56
prosimte zemetreseni byly uz pred hodne dlouhou dobu v cesky republice
prober se!
Konec světa?
Autor: Alexie601 | 21.05.2010 17:12:55
Trochu mi to celé přopomíná sýčkování ,jako bych slyšela svědky Jehovovi . Každopádně se z naší planetou něco děje , dříve určitě nebylo tolik záplav jako za posledních 13 let , ale stejně si myslím že v roce 2012 svět neskončí ,toto je teprve začátek všech bědných věcí .
Re: Konec světa?
Autor: Petr | 24.05.2010 22:20:10
Naopak, ja myslim, ze zaplav a podobnych udalosti je stale stejne, jen diky soucasne medializaci se o tom vi a mluvi.
Re: Konec světa?
Autor: Lucie | 06.07.2010 17:42:15
Ja sem videla ten fiĺm konec světa 2012 a mislim ze to je pravda ze se to stane
Re: Konec světa?
Autor: Jana | 14.07.2010 16:11:42
Ja si myslim ze ten soudny den 21.12.2012 nastane.Vsude se o tom mluvi i pise,ja osobe bych byla stastna za to aby se to nikdy nestalo a nejen ja ale mnoho lidi.Toho dne se velmi bojim a mam duvod je mi 19let tak proc umirat mlada vzdycky jsem mela nejakou predstavu o zivote ale toto by me nikdy nenapadlo.No uvydime co se bude dit ale jedno je jiste modlete se za nasi zemi modlete se za vsechny zivoty NEVZDAVEJTE TO
Re: Konec světa?
Autor: Snake v octě | 24.08.2010 14:48:54
Já si myslím, že bychom se v prvé řadě neměli vůbec modlit, modlení ještě nikdy nikomu nepomohlo. Jestli má nějaký konec přijít (o čemž bych si dovolil pochybovat, zvláště pak po shlédnutí téhle slátaniny), tak se na něj těším, trochu se pročistí to dusno tady.
Re: Konec světa?
Autor: katka | 25.09.2010 12:57:30
Přesně tak..
Biblický konec světa
Autor: Honza | 14.07.2010 13:52:45
Já věřím v Biblický konec světa. Roku 2012 se nestane zhola nic. Maximálně povstanou lživí mesiášové, jak se v Bibli píše. Věřte, že až se bude blížit konec tohoto světa, se každý bude zajímat o náboženství. Jen se bude muset vydat tím správným směrem. Pamatujte si, že veškerá pravda je v Bibli. Až se konec bude blížit, přijde falešný Ježíš, aby svedl mnohé. Bude vynuceno svěcení neděle zákonem, a ten kdo by neuznal tento zákon bude tvrdě trestán. Vzpomeňte si jednou na tyto slova a postavte se na tu správnou stranu.
Závěr dějin světa se blíží, všechny proroctví a znamení se naplňují, která jsou v Bibli psány. Můžete se přesvědčit na tomto webu http://www.freewebs.com/paprsek/znamenidoby.htm
Konec Světa
Autor: Anonym | 17.07.2010 13:12:44
Je to pravda že se to stane???
konec světa 2012
Autor: Pavla | 08.08.2010 10:33:07
já si o tom myslím jen to,že tyto katastrofy co se dějí kolem nás nám ukazují,abychom změnily svůj život k lepšímu.Lidi by se měli mít víc rádi.Já věřím že roku 2012 nebude konec světa,ale musí tomu věřit i více lidí.Nic se nestane,život půjde normálně dál.Důležité je myslet optimisticky a VĚŘIT že se nic nestane.Protože většinu věcí,co se nám v životě přihodí si sami přivoláme,ať v dobrém smyslu nebo špatném.
And what about Web-Bot, hey?
Autor: JackNoise | 06.09.2010 18:58:16
Na začátek bych rád řekl, že ani já, jako pár lidí zde, nevím, čemu mám věřit. Dle mého to dopadne jako většina předchozích \"konců světa\" v roce 2000, 2004 či dokonce i 2008/2009... Nic. Stejně mě ale bude zajímat, co se bude dít... Budou ulice prázdné? Školy vyhlásí stávku? Nebo budou lidé zasmušile chodit a z každého hlasitějšího zvuku sebou trhnou, nemluvě o houkání sanitky?
Nicméně, nejdivnější podle mě je, že Web-Bot je \"oknem do všeobecného podvědomí\". Když se ale všichni, celá Země, obavá toho momentu, minuty a dne, je jasné, že počítač to vypočítá takto, nebo snad ne? ...
A k těm fanatikům (Ano, fanatikům... Klidně i s urážkou) - nechte toho. Bojte se sami, upájejte se sami ve své sklíčenosti a zoufalosti, strachu a beznaděje, a nesnažte se ke svému \"vnuknutí\", či jak to nazýváte, přinutit ještě více lidí. Caps Lock přeci není třeba a ještě než ta vaše osobní apokalypsa nastane, přičichněte ke stranám Slovníku spisovné čestiny, domluveno?
Re: And what about Web-Bot, hey?
Autor: Zůza | 27.11.2010 14:32:26
SOuhlásím s první částí tvého příspěvku Konec světa byl předpovězen jíž několikrát. Je tu jedno velké ALE, nikdy kolem toho nebyly takovéto povyky. Nebylo to tolik řešené jako otázka konce světa v roce 2012... Co se týče druhé části příspěvku sama nevím čemu věřit, ale tvůj názor, že se nic nestane, je troufalý... Každý na to má svůj názor a ano, ti co se klepou už teď a jsou si na 100% jistí že bude konec světa se mohou mýlit, ale také mohou mít pravdu.
zalezu pod perinu a budu spat v den 21.12.2012
Autor: sasasasa | 14.09.2010 18:29:27
jestli se na nas riti meteorit o velikosti 40km krychlovych tak kat to nasa nici celou dobu co na nas pada!!!!!ale ja v ten den budu radsi zalezly pod perinou a budu spat a jestli umru tak sa to stejne nedovim!
Konec světa 2012 ?
Autor: S. | 16.09.2010 14:14:17
Zajímavý článek na konec světa roku 2012... http://www.znamenicasu.cz/konec-sveta-2012-mayove-a-jejich-kalendar/
Re: Konec světa 2012 ?
Autor: xxx | 17.09.2010 14:15:48
http://konecsveta2012.cz/
Biblické proroctví
Autor: Alena | 30.09.2010 23:23:02
Biblické proroctví bylo ve filmu naprosto špatně díky výkladu 666. zde je správně http://www.cyberspaceministry.org/Lessons/Truth/Lesson36/cze-s36.html#scr15 Zjevení mluví o dnešní poslední době a příchodu Ježíše Krista, které má být s velkou slávou a provázené vzkříšením mrtvých.
Na světě jsou dvě síly Bůh a Satan. Bůh své předpovědi nechal zapsat v Bibli a prorokyní Whiteovou a Satan používá věštce v celé historii. Má moc své předpovědi naplnit a napodobit i příchod JK jak je v Bibli varováno, ale Bůh bude mít poslední slovo. http://www.b-a-n.cz/
http://neuveritelnaodhaleni.cz/
konec světa
Autor: GOTA | 27.10.2010 18:18:24
Myslím , že konec světa bude, určitě bude, ale nevím jestli právě v roce 2012. Vědmy sice říkají, že bude poslední generace ta desátá, což jsme my, ale neřekla kdy. Z toho vyplývá, že to může být klidně v roce 2997. Je tu ale ještě jedna úchytka. Mayové, kterým končí kalendář právě v roce 2012, ale to ještě neznamená, že bude konec světa. Také si myslím, že zkátu světa neovlivníme. Ano ty 2 vědmy měli pracdu s tím co se zatím stalo, budou války atd. Ale v tom 1 videu bylo řečeno, že budou jaderné války. Pokud by taková jaderná válka začala, tak by zase rychle skončila, jelikož by svět rychle vzplál v ohni.
Re: konec světa
Autor: Lenka | 22.12.2011 11:35:37
Já na konec světa nevěřím proto že vím že člověk se narodil aby žil a ne aby se na smrt připravoval člověk žije jen 1 at se te život žije podle sebe.
Re: konec světa
Autor: Milan | 13.02.2012 15:53:41
Konec světa bude tak že spadne na zemi obrovsky šutr a pohltí celou na´ší planetu . Ale ti co odle tí nekde do harry pottra . bude zachratšz juhjfjdfjhuezkdmsdif mhjdfdm jdjdurd m ,mkssm iudsstastak si tzut jsnbudeš mislat za to jako bude tak že to s kopncí valkou
Pravda
Autor: Stichelbaut | 06.11.2010 01:36:45
Lidi ! Koukate na nejaky videa se Sibilou ? Jste uplne blbi ! Myslite , si , ze v ty dobe existovali kamery atd ? Vsechno je to nafilmovany a zkresleny . Ja rikam , ze kdyz nekdo neco predpovi , a ono se to vyplni , tak ma jenom stesti . Neexistuje zadnej vestec , kteremu by vyslo uplne vsechno . Je to uplne smesne ! Verite jen tomu , cemu verit chcete , a nejlegracnejsi je to , ze si to nechcete pripustit . Vim co se stane a mam pro to vedecke vysvetleni . Vyjadril jsem se v obecne diskuzi .
Re: Pravda
Autor: Standa | 20.11.2010 23:32:59
Je na každém člověku,ať si pravdu vyloží jak chce,tak tady nevnucuj ty tvoje sračky a nauč se česky idiote.Tebe potkat,tak ti hned pošlu jednu včelku do palice a to mám zbroják jen na sportovní účely :D
Re: Pravda
Autor: Martin | 24.11.2010 22:01:01
Nešiř prosím nenávist. Možná bys měl zvážit vrácení zbrojního průkazu a zbraní. No a pokud jsi ještě nikoho nestihl střelil zkus si to představit.....jako střelec i oběť. Přeji pěkné sny a poučení.
Fakta
Autor: Someone | 27.11.2010 14:21:44
Viděla jsem hodně videí a přečetla velké množství článků a diskusí týkajících se tohoto tématu. Každý na to má svůj názor a nějak si ho dokáže vysvětlit. Já jsem člověk, který věří, že vše má své logicke a opodstatněné vysvětlení a nic se neděje náhodou. Jenže opravdu nevím co si myslet zrovna o otázce Zda-li bude či nebude koec světa v roce 2012. Když si připomeneme, že ve videu zmuňují, jak vědma předpověděla i Alexandra Velikého opravdu se děsím. Ale známe spoustu pověstí pocházejících s tehdejší doby, spoustu mýtů. Nějaká vědma zase předpověděla 2. světovou a ejhle - ono se to vyplnilo. Další věštci zase předpověděli jiné válk, a katastrofy. Občas se jejich proroctví vyplní občas ne. Třeba opravdu dovedou vycítit a rozpoznat něco více než my. Konec Mayského kaendáře? prostě ho nemohli psát do nekonečna! Ale zase, vezměme v potaz to, že měli velmi propracovaný systém astrologie, proč najednou, z ničeho nic, jejich kalendář končí? Počítačový program, který pracuje s daty z internetu a všemožných medií a dokáže předpovědět katastrofy a pohyby na burzách by mohl mít logické vysvětlení - internet je plný, pravdivích či nepravdivých, důkazů a přicházenjícím konci světa. Pracuje s těmito daty. Konec světa by byl vysvětlitelný lidstvo se chová čím dál tím hůř ( věřící nejsem, ale říkám, že něco víc než my mezi nebem a zemí je... ) a ničí tím samo sebe. Buď budu 21.12.2012 říkat ( spíše už neříkat ) já to říkala! Nebo se budu smát sama sobě jak jsem byla pitomá. Ale opravdu nevím jestli tomu věřím neo ne, můj mozek tomu věří, ale má logika tomuto názoru vzdoruje.
Proroctví
Autor: Já ? | 27.11.2010 14:24:34
Nejvíce mě děsí ty veštby z těch knih a součet dat. Náhoda to bude asi jen těžko.
konec...
Autor: Prostě někdo | 27.11.2010 14:26:58
Války? Tomu snad nevěříte ! Jsme snad natolik vaspělá civilizace, že nezničíme sami sebe jadernými bombami a zbraně kdoví čím ještě ... Válka podle mě nehrozí. 6e do nás narazí planeta? To také ne, o tom bychom věděli už nyní.
Video
Autor: Faust® | 04.12.2010 11:28:15
Tady chlapci končí sranda,možná,že bude hodně posměváčků,ale na ty přijdou v r.2012 háčky.Bohužel si to pořád nechceme připustit,že něco takového je možné,ale ono to možné je!
moje predpoved
Autor: Jerry | 24.04.2011 04:39:52
Za svuj zivot jsem slysel uz o tolika \"koncich sveta\" a ani jednou to temhle radobyvestcum nevyslo.Pokazde se to preslo,ale hned nasel nekdo novou predpoved a zas bylo o cem psat po cely ten cas a pak to zase neprislo....Slychaval jsem tahle proroctvi uz jako chlapec za druhe svatove valky a to pokracovalo az do dnesniho dne.To,ze jednou to tu vse skonci,to je jiste pravda,ale KDY-to nikdo nevi a nebude vedet dopredu.Az tahle fama skonci,verim ze se najde jina-dokonce uz jsem cetl kdesi o dalsim datumu konce svetatusim nekde okolo roku 2035-no tak se mame na co tesit co?
VZKAZ AVATARU...
Autor: AVATAR KRSHNA | 25.12.2011 17:09:06
Jakozto,CESKA,REALIZACE BOHA,HOVORIM,ZA VSECHNY PRAVE,MISTRY,AVATARY,BOZI REALIZACE.
CLOVEK,JE STVOREN,JAKO VEGETARIAN.
DUKAZ: BIBLE,STVORENI CLOVEKA,PRIKAZ STRAVY...
TJ.UHELNY KAMEN.
PORUSOVANIM TOHOTO MEHO,ZAKONA,STATUTU CLOVEKA,TATO RASA ZDEGENEROVALA A JE ODSOUZENA,K ZANIKU.
POKUD,SE NAMI,NEINSPIRUJE,DOPADNE STEJNE JAKO LEMURIE,ATLANTIDA,ZVRHLI OBYVATELE POMPEJI,SODOMY,GOMORHY,AJ.
PRO,ZACHRANU RASY,JE,NEZBYTNE,ZVOLIT,OSVICENE DIKTATORY Z RAD,REALIZACI BOHA.
VIZ KOMENTY www.AVATARKRSHNA.blog.cz
KRSHNA
KONEC SVĚTA NEBUDE!!!
Autor: Honza | 28.12.2011 11:46:32
konec světa nebude,bude konec civilizace,protože budeme mít od toho nahořenám dá šanci zčít znovu a POUČIT SE Z VLASTÍCH CHYB!!!!!!!!!!

P.S.:no... nevím třeba budu Karel IV. =o)
konec světa nebude!!
Autor: kalendáárok | 02.01.2012 10:42:34
konec světa nebude protože končí jen těch mayů KALENDÁŘ.


takže Uffff Uffff
Nesmysl:-)
Autor: Arny | 05.01.2012 15:47:16
Tento datum neznamená konec lidstva nebo naplnění katastrofických proroctví, ale že od toho nového cyklu „lze očekávat změny ve vědomí lidí.“

http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/110-apokalypsa-se-v-roce-2012-nekona
Názor
Autor: Petr | 13.01.2012 14:42:35
Podle mne bude konec světa až tehdy kdy to nebudeme čekat-psáno i v bibli.
Nejsem zrovna dvakrát nábožensky založenej,taky ani nejsem žádnej svatoušek,ale jestli podle bible sestoupí Ježíš s anděli (někdo si to může vyložit vědecky tak ze přiletí nějaká vyspělá civilizace která je bohu blíže než mi)tak se asi poseru....
Takže projistotu nedělejte bordel,nezabíjte někoho, a hlavně sami sebe.Protože jinak budeme uplně v ..........
neuveritelne
Autor: nemo | 14.01.2012 23:22:54
uroven diskutujicich at uz po strance vecne nebo gramaticke /cestina/ je tak zoufala, ze vubec nema smysl se k necemu vyjadrovat
KOnec SVěta
Autor: Vanessa | 26.01.2012 13:16:55
NIkdy nevíme kdy to příjde..
Může to přijít nečekaně nebo to nepříjde..
Ale když už víme že bude MOŽNÁ konec světa tak by jsme si měli pořádně užívat života dokuď jsme ještě na zemi...
Buďte se svými dětmi,rodiči, rodinou a se svím klukem neboli manželem protože nikdy nevíme kdy to příjde :))


Diskuse k tématu: Diskuse k videu o konci světa

  Zobrazit celou diskusi
-
-
-
-
|-
|-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
|-
|-
-
-
-
-
-
-
-
 

Konec světa se nezadržitelně blíží! Rok 2012 bude již posledním, kdy bude svět tak jak jej známe.

Copyright © 2009 Web From Pixels group   |   Hosting
Zásady ochrany osobních údajů, kontakty